Wat een prinses! Voor een bruiloft vind ik zo'n jurk mooi, al zou ik het mijn meiden niet snel aantrekken, ben zelf meer van de kleurtjes!
echt puck! is erg leuk jurkje.. Heb je al wat op het oog van br@nd winter?? Ik wel.. lange lijst. nee, valt eigenlijk best mee! na wat relativeren .besloten, dat ik geen rokjes meer ga kopen. Dus ik wil het groene vest en ik wil 1 shirt (kleur weet ik nog niet). Heb net ook een super stoere trui van vingino gezien.. Die ga ik misschien eerst maar eens shoppen met het vest...
@madeliefke: jurkje erg gaaf maar vind de kniekousen er niet zo leuk bij...denk dat het leuker is met rood of geel te combineren?
In het jurkje zitten zwarte stipjes, dus vandaar de zwarte kousen. Vind het ook wel hard kijken, dus misschien idd vlgnde keer weer een ander kleurtje
@tesske: heel mooi, heel sjiek. Ik blijf hem mooi vinden, en een bruiloft is een prima gelegenheid om hem aan te trekken. @madeliefke: ik ben er eerlijk gezegd niet zo kapot van, van deze combi voor je dochter. Zoon, leuk!
Oooohhh zie hem zitten! Geweldig!! Wát een vent zeg! Puck ook leuk, maar sokjes idd misschien andere kleur? Hier: maar weer eens een foto in album. (jurkje zal je bekend voorkomen Madeliefke)
Hij veranderd wel erg!! het is ook echt een jochie om te zien.. leuk shirt. Beweegt hij al een beetje? Hier een kleine luiwammes. Had de bijnaam zeehond op vakantie. hij begint nu pas echt te kruipen. Hij is wel de hele dag bezig met staan.
Staat weer super leuk! Ik blijf het leuk vinden die maandelijkse foto's! ga ik echt onthouden voor als er hier nog een tweede mag komen..