Ok ik heb een ontzettend luxe probleem ik mag een vrij duur verjaardagscadeau uit kiezen van mijn man en familie en nu ben ik zo in dubio welke van de 2 van mijn grote wensen ik dus ga kiezen en ik kan niet kiezen, hoe langer ik erover na denk hoe meer ik twijfel Nu ben ik benieuwd wat ZPers zouden doen in mijn situatie Situatie: Ik ben hobbyfotograaf die graag schiet, er wat mee verdiend Tevens heb ik een allround mobieltje (iphone) die ik echt mega veel gebruik, voor vanalles wat je maar bedenken kan (internet, smsen, bellen, agenda, zoekfunctie's, speeltjes voor kind, aanbiedingen, boodschappen doen ect ect ) nou heb ik dus een keuze, of straks de nieuwe iphone 5 , natuurlijk een dikke telefoon met weer nog meer functie's en met mijn intensieve gebruik zeer zeer welkom!! of geld en dan verder sparen voor een nieuwe body (camera) voor mijn fotografie. Een proffesionele camera waarmee ik waarschijnlijk weer een stapje verder kom dan dat ik al ben (schiet nu met oude amateur camera) alleen deze is van dusdanig bedrag dat ik dan met dat verjaardagsgeld zeker nog een klein jaartje door moet sparen.... maar uiteraard ook een dikke wens van mij ik voel mij ontzettend verwend natuurlijk met deze keuze!!! Wat zouden jullie kiezen?
Ik zou gaan voor je hobby, camera ding. (geen verstand van) Je geeft aan al een goede telefoon te hebben. En je wilt verder gaan met je hobby, dus dan zou ik daarvoor gaan Succes met je luxe keuze haha En alvast gefeliciteerd
Ik ging voor de camera. Je hebt een goedwerkende telefoon zeg je? En met je fotohobby verdien je wat centjes, dus zou ik dat gaan proberen uit te breiden Succes met je keuze!
waar denk je zelf het meeste aan te hebben. een telefoon is in mijn ogen weer iets wat snel verouderd en als je al een goeie hebt. maar ja voor je camera moet je nog even verder sparen dus dat heb je niet meteen. erg he, de luxe problemen
nee ik heb een allround telefoon, ook een iphone, al is die inmiddels wel al heel actief gebruikt en begint zijn sporen te krijgen daarom twijfel ik over een nieuwe
haha ja voel mij er bijna erg schuldig over.Maar prettig is het wel ik krijg hoe dan ook een prachtig cadeau! En daar ben ik heel dankbaar voor mijn iphone 4 is nu bijna 2 jaar oud, werkt nog wel goed, maar crasht inmiddels wat vaker en heeft zn gebruikerssporen een nieuwe mobiel geeft natuurlijk nog meer en nog betere mogelijkheden tja die camera......ik verdien nu natuurlijk al wat met mijn oude camera, ik kan redelijk leuke plaatjes schieten als zeg ik het zelf heb laatst nog een objectief gekocht als investering (ik heb er een klein bedrijfje van gemaakt dus belasting technisch erg gunstig om spulletjes aan te schaffen) weet dat ik met een nieuwe body nog mooiere plaatjes zou kunnen schieten. Al is het geen garantie voor meer verdienen natuurlijk en ik moet zeker nog een jaar met mijn oude door gaan alvoor ik de nieuwe kan halen ik blijf alles tegen elkaar afwegen en ik kom er gewoon niet uit Mijn man zegt dat het mijn keuzen is, al raad hij de iphone aan im mijn vele gebruik een fotografie kennis van mij raad dan weer de camera aan haha hoezo ingewikkeld
Ik zou voor camera gaan, is toch een hobby waar je denk ik meer plezier uit haalt als een telefoon. Tuurlijk is een telefoon handig maar vind dat je uit betaalde hobby meer plezier haalt als uit een gebruik voorwerp die na een maand toch alweer oud is en vernieuwd word.
Ikz ou gaan cvoor de camera, je geeft zelf aan dat dat je hobby is en je hier weer mee verder kan komen. EEn telefoon is naar mijn idee meer een luxe. Die je hebt doet het nog en wordt binnen notime goedkoper. Wellicht kan je over een tijdje je abonnement verlengen en hem erbij nemen als hij al een tijdje uit is. Dan issie weer stukken goedkoper als dat je hem nu meteen zou kopen en idd zijn dan de kinderziektes er weer uit.
Ik zou gaan voor de camera 12 september word idd de iPhone 5 aangekondigd, kun je die niet met een telefoon abbo afsluiten? Kost hij iets van 200 en dan de belkosten per maand. "los" is dat ding rond de 1000 Mijn abbo is afgelopen en ga hem dus binnenkort verlengen met de iPhone 5
nou dat was de opzet van mijn man dus ook hij verlengt zijn abbo en ik krijg dan de telefoon met dus de bijbetaling dat is het "financiële" cadeau mijn abbo gaat nog zeker een jaar duren alvoor het verlengd mag worden de optie: je hebt al wat goeds geldt ook voor de camera ik heb natuurlijk een prachtige set objectieven op mijn oude body wat maakt dat ik een mooie set heb het is gewoon een luxe dat ik allebei nog luxer kan maken al zeg ik eerlijk,vind ik het wachten best een moeilijke had ook al bedacht om het misschien allebei te laten en dan voor iets totaaaaal anders te gaan maar dan heb ik dus totaal geen idee wat met de camera verdien ik centjes..... met de iphone verminder ik de problemen van mijn adhd klachten (agenda met alarm,planners,notitie's alles bij de hand ect) misschien ideeen om voor iets totaal anders te gaan ter waarde van zegge en schrijven alles bij elkaar : 500,-?
de camera pakken, daar centen mee verdienen door fotografie opdrachten, en dan alsnog de iphone 5 van dat verdiende geld kopen?
Nou nog eens overlegd met mijn man en alle voor en nadelen (en jullie advies) op een rij gezet ik ga voor de camera!! en mijn man gaat voor de iphone 5 en dan neem ik zijn nette 4S (ik heb zelf 4 en hij gebruikt m niet zo intensief als ik) heb ik toch een verbeterde camera op mijn mobiel en meer processor en ga ik toch voor de camera..... Gaat alleen wel even geduld kosten met sparen heb iig vandaag mijn niets doenende laptop verkocht dus dat is al weer een stap dichterbij! iedereen bedankt voor het adviseren