Hallo allemaal, Ten eerste wil ik even zeggen dat ik (nog) niet zwanger ben.. Maar volgende week moet ik naar het ziekenhuis voor een echo, om te kijken of mijn baarmoeder normaal is. Dit omdat bij mijn moeder een afwijking in de baarmoeder zat, maar verder in de familie geen last van. De ha zei dat er volgens hem niet erfelijk is, maar toen ik hem vroeg hoe het dan met een bevalling zou gaan zei hij: Dat ligt eraan of ze een grote afwijking of een kleine afwijking vinden. Nou hiermee heeft ie me eigenlijk weer een beetje bang gemaakt dat er toch een risico in zit . Dus mn vraag is eigenlijk of iemand hier zoiets ooit heeft gehad in de familie..of dat iemand dit zelf heeft gehad, en wat voor afwijking was dat dan? En ben je daar evengoed zwanger mee geworden? Alvast bedankt.
Ik heb een halve baarmoeder. Ik heb hierdoor o.a. verhoogde kans op miskramen. Verder ben ik via een keizersnede bevallen, zo zijn ze er ook achter gekomen. Voor zover ik weet, weten ze niet of t erfelijk is. Ik zou me voor nu iig niet teveel zorgen proberen te maken!
Oke bedankt voor jullie reacties. Rogijuli, ze heeft een gesplitste bm dus komt erop neer dat de baby te weinig ruimte heeft. Je kan het denk ik wel vergelijken met een halve bm, wat kick zegt. Ik zal maar gewoon afwachten..
Ik heb het ook, een tussenschot in baarmoeder en vagina en dus een 'gesplitste' baarmoeder. Mijn dochter is helemaal gezond geboren met 36w3d (iets te vroeg, maar dat risico heb je i.v.m. toch minder ruimte). Wel met vacuumpomp en knip omdat ze wat bleef steken door het tussenschot, maar toen was ze er zo. En nu zwanger van een verrassinkje
Ow oke dus dat is nog meegevallen dan gelukkig.. En gefeliciteerd met jullie verrassinkje! Ik heb het onderzoek trouwens achter de rug en er is geen afwijking gevonden.
Fijn dat er niks bij je is gevonden.. Wou zeggen ik heb ook een afwijking in baarmoeder anders kon je vragen stellen maar dat is dus niet meer nodig! Succes met zwanger worden!