Afwijking baarmoeder?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Summer1987, 14 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Summer1987

    Summer1987 Bekend lid

    18 apr 2012
    583
    0
    16
    Hallo allemaal,
    Ten eerste wil ik even zeggen dat ik (nog) niet zwanger ben..
    Maar volgende week moet ik naar het ziekenhuis voor een echo, om te kijken of mijn baarmoeder normaal is.
    Dit omdat bij mijn moeder een afwijking in de baarmoeder zat, maar verder in de familie geen last van.
    De ha zei dat er volgens hem niet erfelijk is, maar toen ik hem vroeg hoe het dan met een bevalling zou gaan zei hij: Dat ligt eraan of ze een grote afwijking of een kleine afwijking vinden.
    Nou hiermee heeft ie me eigenlijk weer een beetje bang gemaakt dat er toch een risico in zit :(.
    Dus mn vraag is eigenlijk of iemand hier zoiets ooit heeft gehad in de familie..of dat iemand dit zelf heeft gehad, en wat voor afwijking was dat dan?
    En ben je daar evengoed zwanger mee geworden?
    Alvast bedankt.
     
  2. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.948
    15.595
    113
    Nabij Utrecht
    Wat voor een afwijking heeft je moeder dan??
     
  3. kickk

    kickk Actief lid

    3 mrt 2012
    403
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb een halve baarmoeder. Ik heb hierdoor o.a. verhoogde kans op miskramen. Verder ben ik via een keizersnede bevallen, zo zijn ze er ook achter gekomen.

    Voor zover ik weet, weten ze niet of t erfelijk is. Ik zou me voor nu iig niet teveel zorgen proberen te maken!
     
  4. Summer1987

    Summer1987 Bekend lid

    18 apr 2012
    583
    0
    16
    Oke bedankt voor jullie reacties.
    Rogijuli, ze heeft een gesplitste bm dus komt erop neer dat de baby te weinig ruimte heeft. Je kan het denk ik wel vergelijken met een halve bm, wat kick zegt.
    Ik zal maar gewoon afwachten..
     
  5. Selena149

    Selena149 Niet meer actief

    Ik heb het ook, een tussenschot in baarmoeder en vagina en dus een 'gesplitste' baarmoeder. Mijn dochter is helemaal gezond geboren met 36w3d (iets te vroeg, maar dat risico heb je i.v.m. toch minder ruimte). Wel met vacuumpomp en knip omdat ze wat bleef steken door het tussenschot, maar toen was ze er zo. En nu zwanger van een verrassinkje :)
     
  6. Summer1987

    Summer1987 Bekend lid

    18 apr 2012
    583
    0
    16
    Ow oke dus dat is nog meegevallen dan gelukkig..
    En gefeliciteerd met jullie verrassinkje!
    Ik heb het onderzoek trouwens achter de rug en er is geen afwijking gevonden.:)
     
  7. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Fijn dat er niks bij je is gevonden..
    Wou zeggen ik heb ook een afwijking in baarmoeder anders kon je vragen stellen maar dat is dus niet meer nodig!
    Succes met zwanger worden!
     
  8. Summer1987

    Summer1987 Bekend lid

    18 apr 2012
    583
    0
    16
    Bedankt das lief aangeboden!
    Heb jij wel al kinderen?
     
  9. Myrthe

    Myrthe Niet meer actief

    Verplaatst;)
     

Deel Deze Pagina