Leeftijdsverschil met partner

Discussie in 'De lounge' gestart door Merryl, 10 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ukje1

    Ukje1 Niet meer actief

    Mijn man en ik schelen 10 jaar.
    Hij is 40 en ik ben 30...
     
  2. kleinmonster

    kleinmonster Fanatiek lid

    19 jul 2012
    1.112
    0
    36
    gelderland
    mn vriend en ik schelen 8 jaar hij is ouder. Mn schoenmoeder heeft een kerel die 16 jonger is
     
  3. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    Dank je wel meis!
     
  4. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Hier 13 jaar verschil, ik de jongste.. merk er niets van :p
     
  5. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    MrsNuke; wat verschrikkelijk! denk goed aan jezelf, en ik hoop dat je een beslissing kunt maken!

    Hier schelen we vier jaar, ik 21 en ml 25 :) gaat prima! ik denk dat leeftijd niet zozeer een rol speelt, maar meer de fase waarin je zit. je kunt met 17 heel 'volwassen' zijn/gedragen, maar ook met 22 'kinderactig'.....
     
  6. Jusi

    Jusi VIP lid

    4 mei 2007
    8.057
    2
    38
    Ik vraag me eigenlijk altijd af in zulke situaties, hoe heb je elkaar leren kennen?
    Ik bedoel, je komt elkaar zeker niet tegen op school, maar toch ook niet in de kroeg lijkt me.
     
  7. Jusi

    Jusi VIP lid

    4 mei 2007
    8.057
    2
    38
    Wat merk je dan?
     
  8. Onje

    Onje Niet meer actief


    Waarom niet in de kroeg?
    Zo hebben wij elkaar namelijk ontmoet.
     
  9. Zwollywood

    Zwollywood Bekend lid

    5 dec 2011
    659
    0
    0
    Hier ook ;)
     
  10. Onje

    Onje Niet meer actief

    Komen wij in ouwe mannen kroegen;) ?
     
  11. Jusi

    Jusi VIP lid

    4 mei 2007
    8.057
    2
    38
    Oh sorry, ik weet niet waarom ik dat dacht. :)
    Het was gewoon nieuwsgierigheid van me hoor, geen vooroordeel!

    Mijn man en ik schelen maar 4,5 jaar, heb er dus ook totaal geen ervaring mee.
     
  12. Zwollywood

    Zwollywood Bekend lid

    5 dec 2011
    659
    0
    0
    Neee zij komen in jonge kipjes kroegen ;)
     
  13. SDonya

    SDonya Niet meer actief

  14. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Wij ook zo'n groot leeftijdsverschil hebben elkaar ontmoet op de ijsbaan. Maar we gaan ook gerust naar dezelfde kroeg dus dat had ook best gekunt
     
  15. oudjaarsvlinder

    oudjaarsvlinder Niet meer actief

    Vijf jaar ouder is mijn vriend
     
  16. pinter

    pinter Fanatiek lid

    9 jan 2010
    4.015
    1
    36
    noord limburg
    Wij zijn gekoppeld door mijn baas....Hij kende Joris al een tijdje,en mij kende hij al van kinds af aan,mijn pa werkt bij dezelfde bakker dus als klein meisje liep ik er al rond.
    Toen de bus van de bakkerij waar de bestellingen mee worden gebracht nieuwe ruitenwissers nodig had(die niet kapot waren;)) werdt ik naar de Mercedes benz garage gestuurd om die te gaan halen,en daar kwam Joris naar buiten lopen met nieuwe ruitenwissers:cool::D,dit was een opgezet plan van mijn baas,want hij vondt het toch wel tijd dat ik een relatie kreeg,en toevallig was Joris ook vrijgezel,en het perfecte type voor mij!
    Tja,en nu 5 jaar later is het nog steeds dikke mik,ondanks het 12 jaar verschil waar ik niks van merk.

    @ Ms Nuke,heel veel sterkte zeg,je staat voor een moeilijke en heftige keuze nu!
    Volg je hart en luister naar je gevoel!! Liefs Petra
     
  17. Rubi

    Rubi Actief lid

    16 aug 2012
    369
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik en mijn vriend hebben elkaar op een LAN-party leren kennen. Daar kom je alle leeftijden tegen :)
     
  18. LuckyMommy

    LuckyMommy Fanatiek lid

    17 feb 2010
    3.632
    1
    38
    Overdag bij mijn kids, Avonden & weekenden werken
    Vooral op seksueel gebied eigenlijk, en waar wij toen altijd een klik hadden is het er nu niet meer zo erg.
    Een tijd geleden is onze relatie in 1 keer zo na benenden gedonderd, en we vragen ons nog steeds af waar is het mis is gegaan.

    Maar we gaan ervoor,en gaan naar relatie therapie en een seksuloog omdat we nog van elkaar houden en omdat we samen iets heel moois delen en dat zijn onze kinderen.

    Ms nuke.. ik hoop dat julie snel weer gelukkig zullen worden,met elkaar of zonder.
     
  19. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    hier precies zo hoor.. van het 1 op ander moment is het ergens fout gegaan... waar geen idee.. of we er iets aan zouden kunnen doen toen de tijd geen idee..

    morgen naar maatschappelijkwerker.. kijken of zei wat helder kan krijgen en anders in ieder geval goede tips hoe en de wat
     
  20. mama013

    mama013 Actief lid

    19 jun 2012
    322
    0
    16
    T-013
    Wij schelen 17 jaar met elkaar. Wij vinden maar dat we het goed hebben met elkaar. En samen hebben wij een dochertje van 1 jaar. Inmiddels zijn we alweer ruim 5 jaar bij elkaar.
    Ik ben niet opzoek geweest naar een oudere man, het kwam op mijn pad. Zoals bij vele de leeftijd was niet mijn eerste vraag. Ik vind het wel fijn dat mijn man nooit getrouwd is geweest, of al kinderen had en nog nooit met iemand echt had samengewoond. Dus veel fase beleven wij samen voor de eerste keer. Leeftijd is maar een getal, het gaat meer om hoe je samen door het leven gaat. Vooroordelen hebben wij ook wel gehad, maar ja dat is de mening van iemand anders. Maar dat was ook in het begin van onze relatie. Nu wij samen ook een kindje hebben en alweer zo lang bij elkaar zijn, is het voor veel mensen ook gewoon.
     

Deel Deze Pagina