Ohh jeetje, daar was ik dus ook bang voor. Het gebeurd dus wel Mijn zoon was ook een baby die altijd met zijn handjes over zijn gezichtje wreef. Hmm nog maar even over nadenken dan, en misschien afwachten hoe druk mannetje het word.
met een plaat armbandje heb je t ook sneller denk ik als met een "gewoon" armbandje. hier namelijk echt nooit gen schrammen of last gehad qua blijven hangen maak straks een foto en post ik m voor je
nog even gespiek of ik nog een fototje kon vinden... och wat was mijn monstertje nog klein hier hier trouwens ook nooit problemen (krassen vastzitten etc etc gehad)
Onze zoontjes hebben ook allebei een plaatarmbandje gehad, ik vind er persoonlijks niks kamperigs aan Kregen juist veel reacties van wat pittig. Als je t zelf leuk vind dan moet je t gewoon doen. Mijn mening is dat t ook voor jongens leuk is.
Hier de jongste 6 dagen oud met armbandje, het te lange stukje hebben we er wel af laten halen, hij had hem hier net gekregen.
Ik vind het mooi en af staan. Zie zelf persoonlijk liever een pasgeboren jongensbaby in mooie baby kleertjes dan in een grote spijkerbroek met geruit overhemd. Dat laatste kan altijd nog als hij wat groter is.
Persoonlijke mening.... Ik vind het meer een meiden ding. Zal het niet kado doen aan een jongen en bij mijn zoon niet om doen
Ik vind het wel leuk, maar ligt ook aan de armband. We hebben er eentje van mijn schoonvader gekregen, heeft hij uit Turkije meegenomen voor onze zoon en mijn neefje van een half jaar. Zijn naam staat op dat plaatje. Ik vind het echt lief.
Vind het persoonlijk niks voor n jongetje. Staat idd best schattig, ook bij n jongetje, maar zou t zelf nooit bij m'n zoontje om doen. Net als oorbelletjes bij n baby.. Staat lief, maar zou t zelf nooit doen...
Voor geen van beide.. ik vind die dingen zo verschrikkelijk lelijk en werkelijk onnodig. Kinderen zijn mooi zonder versieringen en less is more gaat hard op wat mij betreft. En ja, ik vind het ook nog ordinair.. ook bij meisjes. En alle sieraden vormen in meer of mindere vorm een risico. Het risico is niet zo groot maar is er wel. Vanaf 3 jaar.. en dan nog waarom zo'n ding omdoen?
Dat mensen het ordinair vinden snap ik niet. Het gaat om baby's. Hoe kan een baby nou ordinair zijn. Meisje van 6 met makeup en kinderstrings, dat zou ik ordinair noemen. Een baby met zo'n dun armbandje niet.
Ik vind het voor een babyjongen net zo leuk als voor een babymeisje, dus als jij je dochter er één om zou doen, kun je dat ook doen bij je zoon wat mij betreft. Zelf hou ik er niet van en lijkt een armbandje mij helemaal niet prettig voor een baby, maar of je het doet moet ieder voor zich weten.
Ordinair is smaak gebonden.. het is geen waardeoordeel. Ik vind het ordinair staan en ik krijg inderdaad een beeld van het gezin.