Seks tijdens eerste weken zwangerschap

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door B1986, 13 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. B1986

    B1986 Actief lid

    4 sep 2012
    170
    0
    0
    Hey iedereen!

    Geloof het of niet, maar ik ben nu 5+5 zwanger en ik heb zin in sex.... (Sorry voor het onderwerp...)
    Nu is mijn partner een beetje terughoudend, omdat hij bang is dat er iets met de foetus kan gebeuren...

    Wie heeft er ervaring met sex in het begin van de zwangerschap?

    Tnx voor jullie reacties!!!
     
  2. avon

    avon Fanatiek lid

    6 apr 2010
    1.177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    gewoon doen er kan je kleine niets gebeuren!
     
  3. Behappy

    Behappy Niet meer actief

    Vanaf het begin gewoon sex gehad .. Je kleintje zit
    Goed beschermt hoor hihi
     
  4. lienepien79

    lienepien79 Actief lid

    18 feb 2012
    125
    0
    0
    Idd gewoon lekker doen. Je kleintje zit goed verstopt en nu zit er verder ook nog geen buik in de weg
     
  5. blauwespeen

    blauwespeen Fanatiek lid

    20 mei 2012
    2.133
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Je vriend zal er echt niet bij kunnen, zelfs als hij ver schiet ;)

    Gewoon doen waar jullie allebei lekker bij voelen!
    Voor het kindje kan het geen enkel kwaad. Misschien zelfs alleen maar goed omdat jij je lekker ontspand (tenminste, dat denk ik...bewezen is het niet)
     
  6. zinzi

    zinzi Bekend lid

    22 jul 2012
    627
    0
    0
    Gewoon lekker van genieten!
    Hier ook gewoon seks gehad in het begin!
     
  7. gebakje

    gebakje VIP lid

    15 dec 2010
    5.130
    0
    0
    Heerle (NB)
    En door de betere doorbloeding van de baarmoedermond, voelt de sex vaak nog lekkerder ook :p Hier in iedergeval wel.

    Lekker doen.
     
  8. Saga

    Saga Fanatiek lid

    10 jul 2012
    1.472
    0
    0
    N-Nederland
    Ik heb het niet gedaan, vond het zelf wat eng haha
     
  9. B1986

    B1986 Actief lid

    4 sep 2012
    170
    0
    0
    Hoe lang hebben jullie dan geen sex gehad?
    Mijn vriend en ik vinden het nu eigenlijk al heel wat dat we het meer dan een week volhouden... (sinds we weten dat ik zwanger ben..)
     
  10. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.032
    6.135
    113
    Happyland
    Sex? Wat is dat?? :)
     
  11. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    hihi heeeeeeel herkenbaar :)
    wij vinden t allebei een beetje eng :D
    en ja we weten allebei dat t geen kwaad kan, maar toch he...
    moet ook wel toegeven dat ik er nu echt geen energie voor heb :D moet er niet aan denken :D haha
    al komt dat misschien wel langzaam weer terug, want heb er vannacht wel erg fijn over gedroomd ;):D:p hihi
    gelukkig hoor ik ml nog niet klagen :)
     
  12. Sopann

    Sopann Niet meer actief

    Gewoon doen hoor :) Bij ons is het iets minder dan voorheen, maar nog steeds eens per week. Dat het minder is heeft vooral te maken met moeheid in de eerste weken en later veel avonddiensten. Ik vind het zeker de laatste paar weken veel fijner dan voordat ik zwanger was :)
     
  13. mutsz1991

    mutsz1991 Actief lid

    31 mei 2012
    474
    0
    0
    gastouder
    Zoetermeer
    Ik moet eerlijk zeggen dat wij gewoon vanaf het begin af aan gemeenschap hebben gehad en nog steeds hebben. De eerste 2 weken dat je zwanger bent (dat je het dus nog niet weet) hadden wij ook gemeenschap gehad en er is niets gebeurd, dus zag ook niet in waarom het daarna dan wel ineens zo zou zijn dat, omdat we het wisten, het het kindje kwaad kon doen. Nu met 20 weken word het wel iets lastiger omdat ik toch merk dat me buikje best wel een beetje in de weg begint te zitten, dus proberen we andere standjes zodat ik geen druk op mijn buik heb.
    Zolang ik me goed voel, en me vriend zich er goed bij voelt zie ik niet in waarom je het niet zou doen ;) Denk maar zo, er zijn mensen die wisten maanden niet dat ze zwanger waren en hebben gewoon gemeenschap gehad, dus waarom niet als je het wel weet?

    Verder moet ik zeggen dat ik inderdaad wel moe was in het begin, maar me vriend heel relaxed eronder is. We doen alles gewoon op ons gemak en alleen als we ons er goed bij voelen. Het is zelfs zo dat we halverwege wel eens stoppen omdat ik het dan niet meer trek (vermoeid en bloedheet). Het is fijn als je vriend goed op jou signalen let en er wel rekening mee houd dat je zwanger bent.
     
  14. Selina1984

    Selina1984 Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.460
    11
    38
    Vrouw
    Ja hoor. Van begin af aan sex gehad. Tot week 34 echt bijna elke dag sex gehad. En nu is de buik echt te groot en is het ook iets minder fijn, dus nu maximaal 1 x in de week. Schoonzus had vanaf het begin tot het einde geen sex gehad en dat lijkt me echt vreselijk. Dat zou ik niet kunnen.

    Maar de kleine zit goed beschermd, dus het kan echt geen kwaad. Veel plezier!!
     
  15. lisanne123

    lisanne123 Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.862
    0
    36
    Ik zou zeggen , zou het maar doen . Zodra mijn vriend me buik zag groeien , is het echt drama op het seksegebied haha .
    Vind ik niet erg hoor. Hij ligt nu Savonds lekker schopjes te voelen in plaats van wat anders , eigenlijk nog leuker dus :p .

    We doen het nog wel is hoor 1 x in de week ongeveer .

    Maar als je je er niet prettig bij voelt gewoon niet doen hoor . :) .
     
  16. Tori3

    Tori3 Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.018
    1
    0
    Financial Controller in de vastgoedbranch
    Noord-Holland
    Seks is geen probleem, maar wij hebben sinds de positieve bloedtest maar 1x seks gehad ... dat was vorige week.
    Ik moet zeggen dat ik er ook geen behoefte aan heb, maar m'n vriendje wel ... dus voor hem heb ik me vorige week maar ff 'verzet'. Heb 'm wel bevredigd in de weken ervoor :).
    Maar sinds ik misselijk ben moet ik daar ook ff niet aan denken haha.
    Vond het trouwens niet prettig al die sperma die er dan snel weer uit komt na de seks de volgende dag.
    Vrijdag maar ff weer 'proberen' als we in de mood zijn en dan 'zit' ik er zaterdag mee, dan is het wel te doen (als ik de volgende dag moet werken vind ik het niet prettig).
     
  17. Elance

    Elance Fanatiek lid

    27 mrt 2012
    1.448
    1
    38
    Oh meid, dat kan helemaal geen kwaad hoor. Wij hebben gewoon al de hele zwangerschap door seks gehad hoor. Ik heb ook nooit bloedverlies gehad erbij (hoewel ik wist dat de kans er wil dik inzat natuurlijk) maar ik heb wel tot een week of 8-9 enorm veel last gehad van krampen in mijn baarmoeder na de seks omdat je bm samentrekt als je klaarkomt.
    Nou dat was dus een zeer pijnlijke gebeurtenis, maar goed, het kleintje zit er nog steeds en trappelt erop los.
    Kan geen kwaad hoor ;)
     
  18. Kimmeding

    Kimmeding VIP lid

    13 mrt 2008
    6.167
    1
    38
    begeleidster verstandelijk gehandicapten
    lelystad
    Je kunt sexen tot dat je vliezen zijn gebroken.
    Ik wil wel maar mijn man niet meer :)
     
  19. mamaSylvia1975

    mamaSylvia1975 Fanatiek lid

    25 apr 2012
    1.106
    0
    0
    huismama
    ergens in overijssel
    Gewoon doen.
    Wij deden het ook bina elke dag ook toen we wisten dat we zwanger waren. Het kan veel intenser aanvoelen. Zelf zou ik nog wel elke dag willen, maar helas mag ik niet van de gyn (heb bloedverlies vanaf week 15)
    Toen ik zwanger was van de twin, deden we het ook gewoon, tot op het laatst, alleen moet je op het laatst je positie aanpassen..........
     
  20. Luppy

    Luppy VIP lid

    1 dec 2007
    7.166
    2.282
    113
    Gewoon doen. Enige nadeel is dat het klaarkomen wat pijnlijk kan zijn omdat je baarmoeder dan samentrekt. Dat kan geen kwaad, maar het is achteraf wel een vervelend gevoel (harde bal in je buik). En dat wordt steeds erger als je verder komt, dus nu nog ff snel lekker genietne, haha.
     

Deel Deze Pagina