Ze weigert continu de melk ineens, in de fles, gewone beker ook niet. Ze ziet het aankomen en zegt al NEE! NEE! Ook boterham is slecht ineens, het beleg er vanaf eten en het brood laten liggen. Ok, maar melk heeft ze toch echt nodig? Dwingen heeft geen zin, maar wat dan?
Chocomel en Yogi begin ik liever niet aan eigenlijk, veel te veel suiker. Misschien inderdaad tussendoor wat yoghurt geven is wel een idee.
Wij deden altijd een druppel suikervrije limonade door de melk. Brood in een leuke vorm snijden, "meehelpen" met klaarmaken. Broodje door de helft en op iedere kant ander beleg. Dat soort dingen hielpen erg goed hier. Succes
Onze dochter drinkt ook geen melk, eet wel 's ochtends yoghurt en als toetje ook. Verder is ze dol op kaas dus zuivel krijgt ze voldoende binnen.
Ik heb mijn hele leven nog nooit een druppel melk gedronken en ben ook een hele grote meid geworden hoor
Bedankt voor de tips! Inderdaad, misschien eens wat suikervrije siroop in de melk doen. En eens een broodje ipv boterham.
Hier drinkt ze ook geen melk. Wel pap in de ochtend en yoghurt na het eten. Af en toe kaas op brood of verse roomkaas.
De melk gewoon achterwege laten? Melk is helemaal niet zo gezond als men denkt! Ik vind melk super lekker en drink dat dan ook veel. Onze dochter (12 maanden) drinkt haar bekers melk niet leeg, dus nu maar besloten geen melk meer te geven, gezien het helemaal niet zo gezond is.
Waar heeft ze dan perse melk voor nodig? Mijn zoon van 21 maanden krijgt al maanden alleen savonds een fles melk, gewoon, omdat hij dat lekker vindt. Als hij het vies gevonden had dan zou ik hem iets anders gegeven hebben. Ik vind dat koeienmelk voor kalfjes is en dat mensen het drinken omdat ze dat lekker vinden.
Ik ben niet zo volgens de regeltjes hoor, maar van melk wordt toch gezegd dat het belangrijk is? Voor tanden/botten? Of zeg ik nu iets geks?
Je hebt wel calcium nodig idd. Maar je lichaam kan dat veel beter uit groene groenten halen dan uit melk. Ook zitten er vetten in, die vind je ook in bv boter . Ik weet niet of er nog meer in zit? Ik weet wel dat je prima zonder melk kunt hoor.