1e afspraak Gent juni'12:wie kletst mee? Ook ervaren Gent Gangers welkom!

Discussie in 'MMM clubs' gestart door chantal85, 13 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Brix

    Brix Fanatiek lid

    25 jan 2009
    1.969
    0
    36
    Ik had al een tijdje niet gereageerd, maar wel meegelezen, maar ik wil even snel reageren op Ieoor. Ik had hetzelfde als jij, een chronische endometritis (= infectie van baarmoederslijmvlies). Dat is ontdekt bij de hysteroscopie in Gent, ze hebben toen een biopt van het baarmoederslijmvlies afgenomen waar dat uit bleek. Ik heb 10 dagen antibiotica geslikt. Eind deze maand ga ik naar Gent voor alle uitslagen, maar ik weet al dat al mijn bloedonderzoek normaal is. Ik ben ook benieuwd of dit dé oorzaak van mijn mk's is en of het nog een keer gecontroleerd moet worden.
     
  2. Elpie

    Elpie Fanatiek lid

    10 jan 2012
    1.088
    1
    0
    Mss een heel stomme vraag he, maar hoe doe je dat technisch menstruatiebloed opsturen? Ik vraag me zelfs al hoe je dat in godsnaam kunt opvangen. Wss stel ik hier nu hele domme vragen ;)
     
  3. Elpie

    Elpie Fanatiek lid

    10 jan 2012
    1.088
    1
    0
    Ik vind hem eigenlijk totaal niet zweverig ... hij is heel recht-door-zee en direct. Hij zegt waarop het staat en als hij iemand niet kan helpen zal hij het ook zeggen. En ik ben zeker van dat hij het niet doet voor het geld, want ik vroeg hem vorige keer al of ik terug aan de kruiden moest en hij zei toen nee nee daar gaan we nog even mee wachten, eerst eens kijken wat dit opgeleverd heeft, en omdat mijn polsslag goed was ...
    Hij laat je ook de keuze, hij forceert die kruiden niet ...
     
  4. Elpie

    Elpie Fanatiek lid

    10 jan 2012
    1.088
    1
    0
    bij welke natuurgenezer ga jij, daar heb ik ook wel eens aan gedacht, omdat die met meetapparatuur wel vaak kunnen meten van wat je teveel hebt / van wat te weinig ...
    Maar wss in Nederland ... ik woon wel dicht bij de grens met Nederland, maar er zijn veel grenzen he :D
     
  5. Elpie

    Elpie Fanatiek lid

    10 jan 2012
    1.088
    1
    0
    ik had daar pas nog eens iets van gelezen, en blijkbaar kan dat toch een belangrijke reden zijn voor miskramen ... dus miss hebben ze bij jou nu echt wel de oorzaak gevonden. Ik hoop echt dat het dat is voor jou!
     
  6. Ieoor

    Ieoor Fanatiek lid

    16 dec 2008
    2.688
    0
    36

    Dat wat jij had heb ik niet.
    Mijn hysteroscopie en alle andere onderzoek, bloeduislagen, DNA testen, alles wat altijd goed.

    Middels deze hidden C test sporen ze via menstruatiebloed dingen op, die anders niet te zien zijn. Volgens mij is zo'n menstruatie bloed test vrij uniek, en doen ze dat in Nederland, belgie en Duitsland niet ( heb ik tenminste nog nooit gehoord).
     
  7. mamavanh

    mamavanh Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    1.126
    0
    36
    projectleider , moeder van dochter (2007) en zoon
    Zeeuwse kust
    #1447 mamavanh, 16 sep 2012
    Laatst bewerkt: 16 sep 2012
    Ieoor: wat "fijn" dat ze wat gevonden hebben! Hopelijk was dat het ontbrekende onderdeel voor jullie wat jullie nodig hebben. Ik hoor wel vaker dat bij een ronde voorafgaande waarbij zowel man als vrouw antibiotica gebruikten (en de rest van de middelen die ze eerder ook al geprobeerd hadden zoals pred, intralipid etc) dat het dan wel lukt.
    Weet je toevallig waar ze dan allemaal op controleren?
    En ben ook wel benieuwd naar de vraag die Elpie ook gesteld had, hoe vang je dat dan op in zo'n plastic beker waar je normaal urine in doet ofzo?
    Heb nog vrijdag gereageerd op je PB-tje.

    Brix: ik hoop met je mee dat dit het voor jou is.

    Kiekske: ik zeg ook gewoon doen net als Ieoor. ;)

    Juul: hoe was het bij dr. Pf? Je kon al lekker snel terecht!

    Vit. D 1000 IU koop ik bij roode roos (internet) 120 stuks voor circa 7,50.
     
  8. annaatje

    annaatje Fanatiek lid

    18 okt 2010
    1.644
    0
    36
    NULL
    NULL
    @all heb hier al even niet meegeschreven maar deze week heb ik mn laproscopie en hys in gent. Weten jullie wat ik kan verwachten en hoelang je
    "ziek" thuisbent.
    Ik heb nu 9 iui-d gehad.maar onze verzekeraar wil maar tot max 9 iui
    Vergoeden. Onze lapro en hys willen ze ook niet vergoeden.
    Dus was f erg boos! we betalen al genoeg en het is echt nodig
    Maar we gaan het nu zelf betalen.alles voor onze wens

    Knuff voor iedeeeen
     
  9. bo75

    bo75 Actief lid

    17 mrt 2012
    305
    0
    16
    alle puzzelstukjes bij verschillende artsen bij el
    Zuid-Holland
    Mamavh:

    Bij deze nog mijn reactie op jouw bericht over mijn uitslagen. Ik doe het even via het forum omdat ik het zelf ook altijd prettig vind om nieuwe kennis via ZP op te kunnen doen. Als mensen het oninteressant vinden, dan hoeven ze niet te lezen :D.


    Allereerst super bedankt dat je ernaar hebt gekeken!! Fantastisch dat je zoveel kennis paraat hebt en dat je zo lief bent om naar onze uitslagen te kijken. Echt heel bijzonder en ook heel lief.


    Wat betreft je vraag over ICSI of IVF: we hebben altijd IVF gedaan. In Gent adviseren ze echter ICSI, omdat ik bij mijn IVF in januari maar 1 doorgaande bevruchting had en de overige eicellen (4) het slachtoffer waren van polyspermie (meerdere spermacellen die 1 eicel binnendringen, terwijl normaal gesproken een eicel na het binnendringen van 1 spermacel op "slot" hoort te gaan). In Nl willen ze geen ICSI bij ons doen, omdat het zaad goed is. In Gent kijken ze niet alleen naar zaad maar naar aantal doorgaande bevruchtingen.


    Het klopt wat je zegt dat uit de Gent onderzoeken blijkt dat bij mij de anti-sperma waarden aan de hoge normaal kant zitten van de referentiewaarden. Gent heeft daar niets verontrustends in gezien omdat het nog binnen de normaal waarden zit. Gezien het polyspermie verhaal zou je trouwens denken dat mijn lijf juist niet anti-sperma gericht is ;). Integendeel..ha, ha.... mijn eicellen laten hele groepen spermacellen binnen in plaats van het netjes bij 1 te houden. Anti-sperma testen had ik gevraagd aan dr. Pf. toen ik er was maar daar reageerde hij niet echt op en uit de uitslagen blijkt dat hij het ook niet heeft gedaan. Volgens mij is dat niet iets waar hij nut van inziet.


    Dat mijn CD4+-cellen (reguliere T-helper-cellen) te hoog zijn is ook mijn conclusie. Immers relatief zijn ze 24,7% terwijl de referentiewaarden 4,98 - 9,52 % zijn. Dus ik zit ruim erboven. Het gekke is dat dr. Pf. in zijn conclusie aan het slot van alle uitslagen schrijft dat regulatory T-cellen in het midden van te verwachten waarde zitten.........:(. Ik begin mij af te vragen of hij het slotadvies verkeerd geplakt en geknipt heeft uit een ander dossier. Ik heb zijn uitleg gevraagd, maar hij gaat er (bewust of onbewust) niet echt op in.


    Grappig dat jij mijn ijzer te laag vindt. Dr. Pf. vond het voldoende. Ik had speciaal gevraagd om het te controleren maar ik kon merken dat hij het niet zo interessant vond. Goed idee om maar ijzersupplementen te slikken? Welke pillen en dosering kun je mij aanraden?


    Goed trouwens om van jou en anderen te horen dat er wel degelijk in Nl capsules van 1000 IE vitamine D en 500 mg te krijgen zijn. Ik word een beetje slikmoe als ik dagelijks veel capsules van een lage dosering moet slikken.


    Zover ik weet ben ik nog nooit op MTHFR ben getest. Kan ik dit simpel via de HA aanvragen? Wat zijn de verschillende consequenties als er homo, hetero of geen mutatie uitkomt?


    Wat mijn AMH betreft. Ik ben hier 5x op getest. In feb 2012 net na mijn mislukte IVF-poging was mijn AMH, gemeten bij SCAL lab in Nl: 0.86. In mei bij dr. Pf was mijn AMH: 0,62. Direct 1 week erna bij SCAL lab in Nl was mijn AMH: 1,25. In juni in Gent vóór mijn operatie waarbij cyste aan mijn eierstok is verwijderd was mijn AMH: 2,9. In juli na mijn operatie was mijn AMH: 1,8.


    Na mijn bezoek aan dr. Pf. in mei ben ik 1000 IE vitamine D gaan slikken ipv de 800 IE die mijn internist mij voorschrift en 500 mg Omega-3. En daarnaast heb ik heel veel cappuchino gedronken :D uit stress en uit een soort van afzet reactie omdat zwanger worden niet lukte, ik zoals het er toen uitzag vervroegd in de overgang zat en een enorme endometriose cyste aan mijn eierstok had. Wat maakte overdosis caffeine dan nog uit :D?

    Ik denk echter dat het verschil zit in de verschillende meetmethodes en waarden die de labs aanhouden. Ook denk ik dat na een IVF-poging je AMH-waarde tijdelijk kan zakken. Prof. d.S. heeft mij uitgelegd dat itt wat iedereen denkt AMH wel degelijk kan stijgen.

    Wat was jouw "gouden mix" om AMH te doen stijgen?


    Ik voel mij trouwens lichtelijk schuldig dat ik niets zinnigs tegen jou kan zeggen om jou verder te helpen. Het is jammer dat er hier geen tweede "Mamavh" zit om met jou te sparren. Ik denk ook dat jij een goede gesprekspartner zou zijn voor dr. Pf. en dat jij je mannetje wel zou kunnen staan in gesprek met hem. Waarom - als ik vragen mag - is je man niet overtuigd om naar dr. Pf. te gaan. Vindt hij het te vergezocht, te vroeg of te duur? Wellicht kan je eerst met dr. Pf. mailen. In mails geeft hij ook veel info en dan kan je via mail met hem sparren of heb je dat al gedaan?


    Tauret:
    Hoe gaat het nu met je? Heb je nog van dr. Pf gehoord?

    Ben jij onder behandeling van een hematoloog en slik jij aspirine buiten zwangerschap en behandelingen om? Heb jij tijdens slikken van aspirine ook tussentijds bloedverlies (oud bloed) gehad of bruine afscheiding?

    En even brutale vraag? Weet je zeker dat je zeker dat je bij verse poging na TP met aspirine en fraxiparine bent begonnen en niet na punctie? Zou het heel misschien kunnen -zwangerschapsdementie of zo :D - dat je het verkeerd onthouden hebt?


    Kieske:
    Uit nieuwsgierigheid - je hoeft niet te antwoorden, hoor - welke uitslagen heb je niet aan Du. laten zien en waarom niet? Of heb ik iets nou verkeerd begrepen.


    Ieoor:
    Wauw, wat fijn dat Serum Athene iets heeft gevonden wat misschien DE oorzaak kan zijn en ook verholpen kan worden. Ik ben ook nieuwsgierig naar de technische details om bloed op te sturen. Ha, ha...................Menstruatiebloed verzamelen en opsturen zijn toch dingen waar de gemiddelde persoon moeite mee zou hebben. Wij MM-meisjes niet, wij maken ons alleen druk om de technische details. Verder geen probleem.


    Juulzon:
    Ben heel benieuwd hoe jij dr. Pf. hebt ervaren of ben je nog aan het bijkomen van zijn spraakwaterval?


    Ego:
    Ik bloed nog steeds. En nog steeds geen ovulatie (inmiddels CD 18 of 16, beetje onduidelijk wat CD 1 was). Erg vreemd. Dit heb ik nooit. En ik maak mij behoorlijke zorgen. Lijkt wel of iedere keer dat ik net een beetje ben bijkomen van het ene probleem op vruchtbaarheidsgebied er weer een nieuw pobleem op de proppen komt.
     
  10. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.882
    2.883
    113
    Noord-Holland
    Ik vroeg het me ook af :)
     
  11. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.882
    2.883
    113
    Noord-Holland
    Ieoor toch heel fijn dat ze iets gevonden hebben en logisch dat je daar blij mee bent. Wie weet is dit het winnende puzzelstukje en valt nu alles op z'n plek :)

    Juul hoe was het bij Pf?

    Anna wanneer ben jij in Gent? :)

    Hier: tranen met tuiten vanmorgen dat ik opeens een mail van Pf kreeg dat hij me niet kon bereiken, iets mis met de mail, maar dat hij me gister verwachtte :( Lekker tutje zo onder de hormonen :) Nieuwe afspraak voor woensdag gemaakt en heel benieuwd wat eruit gaat komen. Dan is het ook nog net voor de tp dus hopelijk geeft dat een heel goede kans op succes!

    Mamavanh als ik prijzen van hem hoor, geef ik het aan je door!

    Voor de rest: liefs :)
     
  12. Armani

    Armani Actief lid

    17 apr 2012
    431
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mamavanh; ik heb nog steeds de uitslagen niet binnen van de HA. Het blijkt te gaan om een administratieve kwestie. De uitslag is er wel maar moet nog geautoriseerd worden?! :( Ach ja wachten zijn we wel gewend ondertussen… Volgens de HA zou het er maandag moeten zijn.

    De droge huid rond je mond herken ik niet....


    Ieoor; heb jij rechtstreeks contact met Istanbul of via HF? Ik krijg niet echt duidelijk of ze in Istanbul ook een immunologisch protocol hebben. Ze reageren daar echt bizar snel! Soms sturen ze binnen 5 minuten al een email terug.
    En wat fijn dat er iets uit de test is gekomen! Wie weet is dit wel de oplossing!


    Juulzon; hoe was het bij pf? Ons plan van aanpak; op korte termijn behandelplan van DD, Istanbul en Serum vragen en dan eind deze maand beslissen waar we heen gaan. In november willen we verder met ICSI 4.



    Bo; kan me voorstellen dat je erg onzeker wordt van het tussentijdse bloedverlies. Misschien heeft de S. hier een antwoord op?


    Sophy; wow een dag 7 TP? Misschien heb ik iets gemist, maar waarom zo laat?
    Toch jammer dat het mail contact met pf soms zo moeizaam gaat. Gelukkig kun je vrij snel weer terecht!


    Kiekske; ik heb ook mail contact met Katie. Ook twijfel ik al een tijdje over de hidden C test. Het lijkt me zo lastig om te doen…Mijn eerst volgende cyclus valt precies als ik een paar dagen in Istanbul ben. Tja nog maar even over nadenken.


    Annaatje; de zorgverzekeraar kan deze onderzoeken toch niet weigeren? Heb je een verwijzing van de HA? Ik heb afgelopen vrijdag de hysteroscopie gehad. Als ik een tip mag geven; vraag om een plaatselijke verdoving. Die heb ik nl niet gehad en dat was niet heel fijn.
     
  13. Armani

    Armani Actief lid

    17 apr 2012
    431
    0
    0
    NULL
    NULL
  14. Ieoor

    Ieoor Fanatiek lid

    16 dec 2008
    2.688
    0
    36

    Haha, ja dat vroeg ik me ook af....

    Ik heb het op de toilet opgevangen met zo'n plastic weggooi bekertje.
    Maar je kan het ook bijvoorbeeld bij het opstaan opvangen. Zie link hierboven van Armani. Er zijn meerdere mogelijkheden.

    Bloed samen met een speciaal vloeistofje stuur je dan vervolgens op. Al met al duurde het een week of drie en nu hebben we dus de uitslag al.

    Ik heb achteraf veel te lang gewacht. Iedereen die twijfelt: gewoon doen!!!
     
  15. Ieoor

    Ieoor Fanatiek lid

    16 dec 2008
    2.688
    0
    36
    Ik heb contact met Human first, die vrouw ( de eigenaresse) reageert meestal snel.
    Bedoel jij ook Human first die snel reageerd???
    Of heb jij contact met Istanbul zelf via de mail????

    Volgens mij is Istanbul niet zo van de immunologische dingen.
    Ik denk dat je daarvoor in Athene moet zijn...


    Wij twijfelen inmiddels tussen Istanbul en Athene.....
     
  16. Brix

    Brix Fanatiek lid

    25 jan 2009
    1.969
    0
    36
    Ik feite komt het testen van menstruatiebloed overeen met het testen van een biopt van het baarmoederslijmvlies. Met beide methoden onderzoek je een sample van het baarmoederslijmvlies; dat baarmoederslijmvlies is alleen op andere manieren "verzameld".
    Ik heb dus niet alleen een hysteroscopie gehad, maar ook nog een biopt van het baarmoederslijmvlies. Uit dat biopt is de endometritis gebleken. Ze zien dan onder de microscoop ontstekingcellen en ook wordt er gekweekt welke bacteriën de infectie hebben veroorzaakt.

    Als ik jouw verhaal zo lees, hebben we dus hetzelfde probleem ;), alleen de opsporingsmethode is anders geweest.

    Maar niet iedereen krijgt dus bij hysteroscopie standaard zo'n biopt als ik gehad heb.
     
  17. Ieoor

    Ieoor Fanatiek lid

    16 dec 2008
    2.688
    0
    36
    Sophy ik snap de tranen omtrent de miscommunicatie....

    Annaatje volgens mij moet de zorgverzekeraar betalen hoor!!!!! Ik zou er nog zeker achteraan gaan.
     
  18. Armani

    Armani Actief lid

    17 apr 2012
    431
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ieoor; ik heb rechtstreeks contact met Istanbul. Aangezien ik merkte dat we wel een kleine taal barrière hadden heb ik ook nog een mail gestuurd naar HF. Ik kreeg een hele vriendelijke mail terug.
    Toch denk ik dat onze voorkeur uitgaat naar Serum. Zij zijn zo ver op immunologisch gebied.
    Waar twijfelen jullie aan? Op wat voor termijn willen jullie verder gaan?
     
  19. Ieoor

    Ieoor Fanatiek lid

    16 dec 2008
    2.688
    0
    36






    Hysteroscopie en biopt heb ik ook gehad en dat was allemaal goed.
    Jij hebt edomentritis schrijf je: dat is voor zover ik weeteen ontsteking.


    Ik heb een infectie: ureaplasma:

    Stukje geknipt en geplakt;


    Er zijn ook nog andere micro-organismen die infectie kunnen geven die op gonorroe of een Chlamydia-infectie lijken. Deze micro-organismen zijn onder andere Trichomonas vaginalisen verschillende typen Mycoplasma en Ureaplasma. Men spreekt dan van een ‘niet-specifieke urethritis' of ‘cervicitis'.


    Het is echt iets anders.
     
  20. Sophy

    Sophy VIP lid

    28 aug 2011
    5.882
    2.883
    113
    Noord-Holland
    Ieoor hoe heb je die infectie dan "opgelopen"? Of is het meer iets wat je altijd al met je meedroeg?

    Armani zou je die hidden C niet in Istanbul kunnen laten doen? Als je daar toch in de buurt bent.. of is het echt Serum specialiteit?
    Late tp komt trouwens door een operatie die eerst donderdag moet (dag5) en dan wordt de tp dus dag 7. Voor de emmy zal het niets uitmaken.. hopelijk werkt m'n bm ook mee :)

    Anna het lijkt haast alsof je verzekering dat extra onderzoek koppelt aan het aantal iui behandelingen.. alsof je nu je met 9 aan het eind zit, je ook geen recht hebt op gerelateerde onderzoeken. Lijkt me niet terecht.

    Hier weer rustig nu ik die afspraak bij Pf heb :) Wel druk weekje: woe naar Pf, don de operatie in Gent, zat tp.. kan ik de wachtweek lekker bijkomen :)
     

Deel Deze Pagina