jeeeeeeeej! 2 dagen geleden negatief getest.. gisteren met kv testje heeeeel licht streepje dat je eigenlijk pas na afleestijd goed kon zien.. vanmorgen ook een heel licht streepje maar net iets zichtbaarder... toen maar gelijk de ClearBlue geprobeerd omdat manlief vandaag voor een paar dagen naar het buitenland vertrekt: yes!! vind het alleen wel superspannend omdat de kruidvattestjes nog steeds maar een héél licht streepje geven! (krijg het amper op de foto zelfs).....hopelijk over een paar dagen mooi donker!
Duidelijk Ros84, gefeliciteerd! Ik heb het idee dat de kv2v5 sinds ze vernieuwd zijn lichtere streepjes geeft dan vroeger......hoeveel na/voor nod zit je? Zie nu 3 dagen voor nod. Dan is een licht streepje niet zo gek hoor, heb je een foto?
Lief dat je het vraagt! Vanmorgen getest maar wit... nu maar even afwachten. vandaag is mijn meisje 2 jaar geworden dus ik dacht misschien brengt het geluk met testen had gister ook al een witte test dus ja... Afwachten maar....dat de ongi dan maar doorzet dan heb ik een mooie cyclus....of een mooie test dat liever natuurlijk
ik krijg het eigenlijk niet op de foto.. dit is de beste die ik kon maken in het echt zie je wel duidelijk een (roze) streepje en was er ook binnen 5 min, maar gewoon heel, heel licht.. vorige zwangerschap had ik op mijn NOD een duidelijk posi test maar teststreep was toen ook stuk lichter dan controlestreep.. op mijn NOD (woensdag) test ik nog een keer en hopelijk is hij dan donkerder.. duimen maar! @Lov23 gefeliciteerd met je kleine meid!! Jammer dat de test negatief was, duim voor je dat je snel een mooie positieve test mag hebben
ros: gefeliciteerd meid... volgens mij zijn de k2v5 veel minder gevoelig geworden.. @pom: jeej mooie testen meid
Dat denk ik ook dat ze minder gevoelig zijn geworden. En bedankt he, hoop dat je zelf ook eerdaags een mooie test mag showen!
Ros gefeliciteerdddd! Wat goed! Alleen op doe kv zie ik helemaal niets maar de cb kan niet duidelijker toch gewoon op NOD weer proberen dan heb je vast een mooie donkere streep!
Ik teste dinsdag precies zo.....dat was volgens mij mijn nod maar omdat ik mijn ei niet heb gespot is dat niet zeker, kon ook 3 dagen ervoor zijn.....ga je morgen weer testen?
jep en bedankt voor de andere reacties! op de foto zie ik het ook niet, in het echt gelukkig wel maar dus superlicht.. hoop dat ie snel mooi duidelijker wordt! durf er nog niet helemaal in te geloven al is zo'n clearblue dan wel lekker duidelijk