Als je mocht kiezen?

Discussion in 'De bevalling' started by Moekje, Sep 6, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Justy

    Justy Fanatiek lid

    Jul 12, 2011
    3,548
    0
    0

    Mooi gezegd dat laatste....
     
  2. Justy

    Justy Fanatiek lid

    Jul 12, 2011
    3,548
    0
    0
    Ik denk dat dat een slimme keus is.... Aan een stuitbevalling zitten ook meer risico's voor t kind, dar was voor mij de doorslag!
     
  3. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    Nou hier wordt t dus een ks. Versie is niet gelukt helaas, hij lag al te ver ingedaald...
     
  4. MaaikeFerryJari

    MaaikeFerryJari Actief lid

    Jan 20, 2012
    449
    1
    0
    servicebaliemedewerkster
    Gouda
    Succes meid,

    Jij kan je iniedergeval er op voorbereiden .

    Wanneer word je mannetje gehaald?
     
  5. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    Thnx!
    Al hij zichzelf niet eerder aankondigd wordt hij op 4 oktober gehaald. Over 3 weekjes kan ik mn binkie dus opzeker in mn armen sluiten! Kijk er nu al naar uit!
     
  6. anica

    anica Fanatiek lid

    Dec 3, 2009
    4,528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    Bevallen! Het herstel van mijn KS heeft bijna een jaar geduurd!
     
  7. 2ehands2ekans

    2ehands2ekans Actief lid

    May 30, 2012
    194
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou zeker kiezen voor een normale bevalling als er geen extra risico's aan zouden zitten tenminste.

    Het geboorteproces is door de natuur zo gemaakt en lijkt me voor zowel kind als moeder het best qua verwerking e.d. Het is onderdeel van de overgang van baarmoeder naar buiten de baarmoeder.
     
  8. e1ke

    e1ke Fanatiek lid

    Sep 4, 2012
    1,042
    9
    38
    NULL
    NULL
    In Belgie kan je niet kiezen hoor, ik woon er en ben er heel zeker van. Duitsland wel en Italie ook geloof ik. Maar ik wil ook gewone bevalling.
     
  9. tresje

    tresje Fanatiek lid

    Jun 13, 2011
    2,414
    0
    36
    ik vind dat er door vrouwen die een keizersnede hebben gehad erg licht wordt gedaan over een natuurlijke bevalling.
    ik las laatst dat iemand schreef: na een natuurlijke bevalling kun je rennend met kind onder je arm het zknhuis uit! uuuuhhh sorry!!!
    ik ben 3 keer natuurlijk bevallen en het was me een flinke klus.
    ik vind dat je t gewoon niet kan vergelijken. met een natuurlijke bevalling heb je een paar uur helse pijnen maar herstel je daarna wat sneller( eerste dagen kon ik ook niks hoor!) met een keizersnede beval je vrijwel pijnloos alleen heb je daarna meer last!
    tja ....wat is erger???
    ik zou na mn eerste 2 bevallingen ook gezegd hebben absoluut geen keizersnee, maar ben 2 weken terug bevallen van de 3e en dat is me behoorlijk tegen gevallen. alles ging van een leien dakje, geen complicaties niks. maar die laatste paar cm waren niet te doen! wat een helse pijn!!!! ik heb toen echt geschreeuwd om een keizersnee!!!!
     
  10. Puck1

    Puck1 Bekend lid

    Feb 3, 2009
    979
    9
    18
    Keizersnee, ik heb tweemaal een "gewone" bevalling meegemaakt dmv inleiden en ondanks dat het verschrikkelijk was ook qua pijn is dit nog niet eens de reden dat ik zou kiezen voor een keizersnee. De voornaamste reden is dat ik het een en ander heb overgehouden na de bevallingen wat mij in mijn dagelijkse leven nu behoorlijk belemmerd. Een evt volgende "gewone" bevalling zou het alleen maar erger maken. Ik vind dan ook dat wij in Nederland de keus zouden moeten hebben om hier voor te kunnen kiezen en dan praat ik niet over de keus voor een KS omdat je tegen de bevalling opziet, of "heel" wil blijven van onder, maar voor alle andere gevallen die om wat voor reden dan ook opzien tegen een volgende bevalling omdat ze aan de eerste wat hebben overgehouden. Maar hier zullen het vast heel veel niet mee eens zijn, snap ik ook wel, maar van een "gewone" bevalling kun je ook flink van moeten revalideren en dat wordt nog weleens vergeten.
     
  11. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    Mar 30, 2011
    4,843
    725
    113
    Ik denk dat je pas kan oordelen als je beide hebt meegemaakt. Daar komt bij dat volgens mij de ene bevalling de andere niet is en dat geldt ook voor en ks.

    Ik ben bevallen middels een keizersnee die totaal niet liep als gepland (complicaties), toch goed hersteld.

    Voor de toekomst zie ik het wel. Als het er maar uit komt ;)!
     
  12. Mime28

    Mime28 Fanatiek lid

    Nov 24, 2008
    4,050
    1
    0
    Natuurlijk
    Bij de eerste een geplande ks gehad ivm stuitligging, hoewel dat ook een mooie ervaring was merk ik dat ik nu weer zwanger ben dat het toch wat met me doet dat ik mijn dochter toen niet meteen bij me kon houden.

    Ik ben heel blij dat ik het binnen nu en een paar weken zelf mag gaan proberen.
     
  13. MamalovesJ

    MamalovesJ Fanatiek lid

    Aug 4, 2012
    2,044
    0
    0
    als je mogt kiezen,
    zeg ik gewone bevalling
     
  14. Umm85

    Umm85 VIP lid

    Jun 17, 2007
    26,310
    248
    63
    Female
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Ik vond een keizersnede plus herstel minder erg nog als een natuurlijke bevalling.
     
  15. anica

    anica Fanatiek lid

    Dec 3, 2009
    4,528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    Ik denk dat je nooit kan vergelijken.
    Je kan bevallen met heel veel complicaties of/en een onderkant die volledig verwoest is, je kan natuurlijk ook bevallen zonder al teveel pijnlijke weeën en een onderkant die mooi in tact blijft.

    Een KS met een snel herstel of een KS met een verkeerd gezette ruggenprik, extreme reactie op de verdoving en een herstel periode van een jaar!

    Ik kan bv helemaal niet tegen de verdoving en heb na mijn KS bijna een jaar moeten herstellen.
     

Share This Page