oh vervelend ja, maar ja als je dan een nieuw paar 24 had gehad waren die misschien ook stuk gegaan...welk merk waren deze?
Het roze bopita belle bedje staat inmiddels in isabella dr kamer! Hij is zo leuk Gister dus even online geshopt voor dekbed, kussen, molton, hoeslakens en dekbedovertrekken
ja das ook weer zo natuurlijk, maarja ze bieden eerst een ander paar aan natuurlijk en dan pas geld terug.. Merk is Jochie.
@natja: oh leuk welke overtrekken heb je gekocht? Ik heb nu een roze geruite van hema maar wil graag nog een lief! en pip dekbedovertrek erbij tzt...
Leuk! Ben nu ook aan het kijken naar laarsjes. Sandraske, Jij heb ook echt altijd pech he met laarsjes voor R..denk dat je het nu wel goed zat bent of niet. Hihi jaja R wou in de draaimolen..kom je ook niet echt meer onderuit he. Natja, Gaaf dat het bedje staat! FOTO Tip, bij Kruidvat deze week deze sets in de aanbieding. Kruidvat Voordeelkrant 18 t/m 23 september 2012 - Powered By Publitas.com Ga ik ook nog 1 set van shoppen kan nog geen keuze maken, de roze of witte. Meiden, Wat zouden jullie doen voor een paar laarsjes erbij. Deze, zijn echt gaaf dat rood en kunstof 29,95. Scapino laarzen? Bestel nu bij wehkamp.nl Of deze van echt leer, en als ik een paar oude schoenen inlever zijn ze nog maar 35,95. Hush puppies leren meisjes laarzen
Ik vind die witte dekbedovertrek gezien die is wel heel leuk! Vind de hush puppie laarsjes leukst! EDIT vind de bruine versie wel mooier trouwens Ja ik gewoon naar de winkel hier in het dorp volgende week, moet toch even haar voetje na laten kijken want eentje zakt nog steeds heel erg naar binnen..
foto nieuw Z8 vest in album, hij valt wel superklein zeg, is maat 116 en hij is echt niet veel te groot. Maat 104/110 was gewoon precies goed dus mijn moeder heeft een maatje groter genomen..
Zo, ik ben vanmiddag even door K zijn kast heen geraust en even opgeruimd voor de winter, lees; shorts en hemdjes eruit en broeken wat beter opgeruimd. Hij heeft nu iets van 7 jeans liggen en 7 gekleurde broeken, maar ze zijn niet allemaal precies even groot, sommigen nog iets te ruim en andere bijna te kort. Zal zo even foto in album zetten. Heb meteen even E haar laarsjes tevoorschijn gehaald maar maat 23 is alweer te klein! Zie foto's. Dus die gaan weer nieuw op MP, voor geinteresseerden: allebei shoesme maat 23, 1 paar antiek zilver met rozet iets hoger laarsje, 1 paar rood wat lager. PB voor foto's. Gelukkig lag maat 24 ook al klaar, zilveren van Lief! (helemaal niet erg dat ze die al past) en donkerblauwe shoesme's met glitters. Maar een paar gekleurde erbij kan dus wel. Bibiche die blauwe zijn gaaf! Jammer genoeg is de maat eruit.
Geshopt: 3 zeeman shirtjes en een pyjama voor K. Ik vond het wel vrij dikke stof dus denk dat het wel mooi blijft. Leuke kleurtjes en voor dat geld (1,99) heb je nog geen basic shirtje!
Natja: leuk! Foto!! Lynn: ik heb in de club nog een kortingscode gezet van Villa Uk. Wellicht interessant? Sandraske: balen van de laarsjes zeg. Ze waren erg leuk! Hier: Ter Stal sterrenjurkje was binnen, erg leuk! Daarnaast nog een phillips ambilight lampje geshopt. Leuke gadget Mariomama: Leuke shirts van de Zeeman zeg. En dat voor die prijs idd! Handig voor het kdv etc.
Jammer dat de laarsjes E te klein zijn..ik heb wel belang bij 1 paar of allebij... Leuke shirts zeg van de zeeman!! Zo nog mooier dan in de folder. En een leuke pyama voor k.
tnx! Voor beddengoed bedoel je? voorlopig moet dat nog even wachten hier eerst belangrijkere zaken betalen (zoals eigen risico en dat soort niet leuke dingen)
Ik kom even binnen vallen met een vraagje... Wat voor schoentjes doen jullie je dochters aan onder een 'zwier' jurkje in de winter? Laarsjes vind ik het vaak net niet... HELP! Haha
Als ze nog niet loopt zal ik dr zoiets in de winter bij een jurkje aandoen. Leren babyslofjes | Babyschoenen Als dit je smaak niet is er staat genoeg op die site.