Ik vind juist de blauwe kleur zo mooi bij je Sitalita. Welke is dat? Je kamertje geeft mij echt inspiratie, rustig maar niet saai.
Hier ook eindelijk mijn babykamer!! Het is strakke kamer weten niet wat het word dus na de geboorte komen er nog roze of blauwe accessoires bij! Laatste 2 zijn mijn lampen en nachtlampje die ik erg mooi vind ☺
Erg mooi!! Ik hou wel van dat strakke (en zóóó strak vind ik het ook weer niet ) Die lamp is inderdaad erg gaaf! Vraagje; waar heb jij je hoeslaken vandaan? Het is precies de kleur die ik ook nog zoek! En je deken en llakentje...waar komen die vandaan?
PRACHTIG! precies zoals wij ook ons kamertje gaan doen. Volgens mij meubeltjes Alaska van babypark? super mooi Waar heb je die lamp gekocht??? vind em geweldig!
Mooi rustig kamertje! Roze of blauw erbij zou ik niet eens zo mooi vinden denk ik. Die lampen ken ik, wilde ik voor de woonkamer hier nemen
@ladyt hoeslaken is de kleur grijs van aerosleep, en ik heb alles van baby's only en lakentje weet ik zo niet meer gekocht bij kindercompagnie in lithoijen maar hij was erg duur vond ik voor een lakentje 23 euro.. dus was van plan een paar ff witte lakentjes te kopen en zelf leuk randje erop te naaien @Daphne meubels is inderdaad van babypark de Alaska op bedje na die vond vriendlief te laag deze is ook van babypark maar van de andere hoogglans set weet zo niet meer welke is bijna hetzelfde bedje alleen de hoogte scheelde meer als 10 cm.. en de lamp heb ik in Uden gekocht bij living for all.. Het merk is van besselink light en heet kris kros! hij is wel groot onze slaapkamers zijn namelijk erg hoog dus gaat het makkelijk maar ze zijn er ook in iets kleiner formaat
@Nathalievs Mooi hoor! Vind het strakke ook wel meevallen hoor. Mooi dat baby's Only! Ik wilde eerst ook voor antrcatiet, ging toen toch weer twijfelen. Misschein de khaki kleur haha. Maar bij jouw erg mooi met dat paars! Enne mooie lamp!
Dankje allemaal, heb dan zo nog vanalles om de kleuren te wisselen paars dekentje paarse aankleedhoes dekentje met sterren kun je omdraaien is die licht grijs met donkere sterren andere kleur hoeslaken enz. maar alles in ieder geval in paars en grijs tinten en van 1 merk baby's only vond mooi dat alles van hetzelfde is.. En vind dat die ook een hele mooie kleur fel rose heeft en donkerblauw mocht ik iets bij willen halen straks als baby is geboren.. Maar ben er zo ook al super blij mee
Ik vind dit zo'n leuk topic!!! straks mag ik ook gaan plaatsen en ondertussen doe ik heel veel inspiratie op... @Natalievs.. echt een super leuk kamertje... !! Mooie lamp ook.. ziet er niet goedkoop uit...
Leuke kamers weer. Ik ben wat inspiratie aan het opdoen voor ons meisje haar kamer. Die heeft nu een groot bed dus we willen een meidenkamer. Nu vonden we de boom erg mooi met diertjes enzo erbij. We hebben een roze bloemenlamp van de ikea. Maar ik zit nu nog te twijflen over de kleur van de muren. En de kleur van de boom. Zouden jullie die wit laten met gekleurde blaadjes of toch bruin met gekleurde blaadjes? En de muurkleur waar de boom op komt dan gewoon wit? Of een andere kleur? En de andere muren, we willen wel echt een meidenkamer. Heb 2 van die ontzettend leuke gehaakte uilen voor op een plankje gekocht voor straks. Vind ze echt leuk haha. Dus inspiratie over de kleuren is hier welkom. Maar ik wil het ook weer niet al te druk. Komt ook nog een vogelhuisje bij.
@Daphne ik heb de 50cm doorsnee lamp.. Heb je ze nog kunnen vinden? @Sarahtje viel wel mee met prijs was in uitverkoop @enfermera badje is donker grijs.. maar valt iets anders uit op foto...
Jazeker heb em gevonden en ben van plan om ergens in een showroom te gaan kijken, maar dan gaan wij voor de 30 cm doorsnee... ben heel benieuwd, hij ziet er super gaaf uit!
Mamavjordy ik zou 1 muur bijv roze doen en de andere dan wit en de boom egaal ( wit/zilver bijv) en de blaadjes in kleur ( met de kleur van de gekleurde muur er ook in )
Kijk mooi! Ik heb hem gekocht in de uitverkoop die van 30cm was daar 37,50.. Maar die winkel stopte met dat merk lamp dus weet niet of ze overal in aanbieding zijn.. Heb ook nachtlampje ervan dat maantje staat ook op de foto die was er ook in de vorm van een hartje koste maar 7,50 succes met je kamertje benieuwd naar resultaat! Al begonnen aan iets? Of verder al iets gekocht voor babykamer?