He allemaal! Ik zit vandaag op 2DPO en heb een zwaar onbestemd gevoel onder in mijn buik! Gisterenavond barstende koppijn!! Ik hoop dat het een goed teken is! Dat mijn eitje druk bezig is bevrucht te worden! Duimen jullie met mijn mee?! Zou wel snel zijn na mijn MK begin deze maand! *hoop hoop hoop* *duim duim duim*
Alle zwangeren!! GEFELICITEERD!! JOEHOE!!! wat een hoop roze deze maand! Dat stemt mij positief!! Alle meiden op rood: dikke digitale knuffel! En hopelijk meer geluk volgende maand!
Ik dacht dat met een innesteling je temp altijd naar beneden ging? Maar als hij omhoog gaat is het mooi toch?
Nou dames... K ben weer thuis... Heb recept voor clomid meegekregen... Dus word t deze maand niks word m,n lichaam volgende ronde een handje geholpen
Hallo, Lees al een paar dagen mee hier en heb een vraagje. Vandaag zou mijn NOD moeten zijn. Vanochtend had ik na het plassen bij het afvegen een beetje roze afscheiding. Was ervan overtuigd dat ik ongesteld zou worden maar nu nergens last van. Kan dit een innesteling zijn? Wanneer zou ik dan kunnen testen?
Kan toch alleen in de ochtend testen? Ben zo bang dat het negatief is. Slaat nergens op natuurlijk. Loop hier op het werk steeds naar de wc om te kijken of ik al ongesteld wordt haha
@lovepeet: ik zie hem niet, maar ben een hele slechte tuurder, zag hem bij mezelf in het echt wel en op de foto niet en hier zagen ze hem wel op de foto hihi @mamavanjessie: wow mooie stijging hoor! @saja: mijn temp daalde maar met 0,1 graad met de innesteling, dus denk dat het niet persee hoeft hoor. @maybe: hopelijk ben je deze maand zwanger en heb je de chlomid niet nodig en anders hopen dat het gelijk zijn werk doet! zooo ik kneep hem net ff, kreeg toch een steek in mijn buik! ik dacht oh nee he, was echt bang dat het fout ging, duurde een paar seconden, toen was het weer weg. wat dat nou weer is?
Jee wat een hoop roze deze maand ! hoop dat deze trend doorzet, dit geeft ons moed, alhoewel ik denk dat wij te laat met klussen waren deze maand, dus ga er van uit dat het niet gelukt is. Ik heb in elk geval positief nieuws gekregen van mijn vriendin zij is nu elf weken zwanger, zij had ook al drie kinderen maar waarvan haar oudste anderhalf jaar geleden plotseling is overleden dus ben zo blij voor haar dat ze nu weer een beetje positiviteit krijgen en dan kan ik alleen maar heel gelukkig zijn met 3 gezonde kids !! en die nummer 4 is voor ons dan ook echt een kado !!