Wat lief! Wij waren afgelopen voorjaar op vakantie in Duitsland en het viel mij op dat de mensen daar ook zo vriendelijk zijn tegen kinderen. Oude vrouwtjes die op straat vriendelijk gedag zeiden tegen mijn zoontje, een snoepje in een winkel etc. Nu moet ik zeggen dat ik Duitsers over het algemeen ook erg sympathiek en heel vriendelijk vindt!!
Trouwens, hoe vaak de juf van het kdv een kus en een knuffel krijgt, is niet meer te tellen. Ik heb al tegen mijn man gezegd, als ik er niet meer ben moet je met haar trouwen! Surrogaat moeder
Nou sorry hoor...hier een ras-italiaanse en kan jullie vertellen dat we een erg open, sociaal, warm en enthousiast volk zijn die echt zulke dingen wel gewend zijn. Ik zou het alleen niet fijn dat een wildvreemd iemand op straat mijn dochter zou kussen. Wil niet dat ze het idee krijgt dat iedereen dat zomaar even mag doen Verder wordt er in onze familie/vriendenkring volop gekust en geknuffeld..we zijn juist erg aanhalig en kusserig dus niks geen stijve trut hier.
Wat lief zeg. Je krijgt ook altijd (hier in ieder geval) een glimlach toegeworpen van die mensen. Ik zou het ook erg lief vinden.
De interactie van kinderen met anderen kan soms zo leuk zijn, Quinten heeft het dus veel met oude mensen die willen dan graag eehandje en hij geeft dat graag en gaat er gezellig bij staan kletsen en vertellen hoe hij heet. Als we naar de psz gaan is er op woensdagochtend een naaicursus in het lokaal er naast en die mensen weten al precies dat hij even voor het raam komt zwaaien en als de deur open staat even binnen komt om hoi te zeggen en handjes te geven, lief toch. Ik kan er van genieten dat kinderen zo onbevangen zijn en zulk mooi contact kunnen hebben.
Prachtig als mensen dat doen. Dat zijn nou de kleine dingetjes waar mensen meer van moeten genieten in plaats van meteen in de stress te schieten whaaa een vreemde zit aan mijn kind. Ik snap ook niet waarom mensen zo klagen over andere nationaliteiten. De extreme worden wel erg belicht helaas. Er zijn zoveel goede mensen.
O ja, heerlijk is dat als dat gebeurt. Wat betreft zoenen van vreemden, op zich vind ik dat ook niet zo fijn, maar soms is het de manier waarop die gewoon erg aandoenlijk is. Je voelt gewoon dat diegene het goed bedoeld en dat zijn dan ook echt momenten die ik koester en waar ik erg van kan genieten. Ik zie zelf ook wel eens een kindje die ik "om op te vreten" vind. Mijn intuitie zegt dan even knuffelen, maar door de "nederlandse" opvoeding doe ik het nooit. Dus als ik meer open zou zijn en anderen er positiever op zouden reageren zou de wereld er denk ik nog een stuk leuker op kunnen worden.
Nou, mijn zoontje heeft er echt een hekel aan, als iemand hem zomaar aanraakt, dus een kus zou hij al helemaal niet geven! Daarbij vind ik het ook echt nie nodig!
ja best wel lief .. maarre haha ik zou oook niet echt blij worden eerder schrikken.. idd nederland zo stijve truttenland haha (Neem best wel veel over) Terwijl het eigenlijk best normaal is waar ik vandaan kom
Ik maak regelmatig mee dat onbekenden mijn kinderen aanhalen en ja meestal zijn het allochtonen. Ik vind het ook superlief en het zijn ook altijd leuke contactmomenten. Zolang mijn kinderen het niet vervelend vinden, en als ze er geen zin in hebben dat laten ze dat beide luid en duidelijk merken, zie ik het probleem niet. Eerlijk gezegd vind ik sommige reacties hier behoorlijk zeikerig.
İs inderdaad heel lief. İn turkije zelf is dat ook altijd zo, ze zijn gek op kinderen. Zelfs kleine meisjes, die naar mijn dochter lieve schat noemen. Mensen die mijn dochters knuffelen, kusje op de wang geven ofzo. Hier in NL vind ik dat sneller erg dan daar. Alleen 1 keer zat ze bij een oude man op schoot in Turkije, maar hij vond haar heel lief en had geen bijbedoelingen. Mijn man had hem leren kennen in het hotel. İk moest er toch wel even aan wennen maar mijn zei dat het goed zat. Soms is het moeilijk. De gestoorden verpesten het voor de mensen die het uit liefheid doen.
Geweldig toch... Nina werd in Frankrijk ook verschillende keren geknuffeld/gekust door oude oma`s kan mij daar niet druk om maken.
Ik ben blij dat je je tekst hebt aangepast, want dat er in Turkije minder pedo's zouden zijn dan hier in NL gaat natuurlijk nergens over. Ik hoop dat je niet zo naief bent
Nou sorry hoor maar aanhalen (aai over de bol of een kneepje in de wangen) vind ik toch anders als een kus! Je zou maar 10 van die lieve mensen per dag tegen komen.. Betekend niet dat mocht het gebeuren ik helemaal los ga tegen diegene, want tsja dan is het toch al gebeurd. Ik zou er alleen niet van gecharmeerd zijn hoe lief het ook bedoeld is.
Ik schreef al, hoe aandoenlijk het ook is...maak t ook vaak zat mee mee, mijn ventje die iedereen in pakt met zijn grote bruine ogen. Ik vind het niet prettig, ik ken die mensen niet, je weet niet hoe de hygiene is gesteld enzenz.. Noem mij dan maar zeikerig..haha
Dit dus!!!! Het is zo lief bedoeld... Ok, als je er niet zo van houdt maar waarom er dan gelijk een boos poppetje bij moet?? Het is toch zo goed bedoeld?