thuisblijf moeders

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door elsie22, 12 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. PlainJane

    PlainJane Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.972
    2.266
    113
    Vrouw
    Hoi hoi!

    Ik lees hier iets over muizen .. :$

    Wij hebben ze wel ns hier door de tuin lopen, dat vind ik al dichtbij genoeg!
    Laat staan in m'n huis, brr.. hoop voor je dat ze snel weg zijn!

    Wij hebben een kort nachtje gehad vannacht, dochter was van half 1 tot 5 uur wakker. Ze was wel gezellig, maar dat heb ik liever overdag dan midden in de nacht.. ;)

    Hier schijnt het zonnetje, dus ik hoop op een mooie dag!
    Fijne dag iedereen!
     
  2. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.246
    4.480
    113
    HIhihi Avon dat is toevallig.

    Kom net bij mijn schoonouders weg en schoonmoeder wilde persé winterjassen kopen voor de kinderen, maar die hebben we dus al.
    Nu moeten we morgenvroeg om 10 uur bij haar zijn want dan wil ze de stad in om winterschoenen voor ze te kopen. HIhihihih Kylian gaat dan standaard voor een paar snowboots :D
     
  3. lovelymom

    lovelymom Fanatiek lid

    30 nov 2011
    3.798
    0
    0
    goedemorgen!!!

    zo hier boodschappen binnen!!


    ceesje balen van je nacht

    pluk o leuk winterschoenen

    muizen o geds ! hier gelukkig niet woon op de bovenste etage van de flat haha
     
  4. elsie22

    elsie22 Niet meer actief

    hoi!!

    hier lekker geslapen vannacht. om 7.30 uit bed gegaan want we gingen weer zwemmen en haal dan rond 9 uur vriendin op en om 9.30 begint peuterzwemmen. was weer leuk! nu zit sam lekker een broodje te eten en even tv kijken en dan gaat ie naar bed.

    @pluk mijn schoonmoeder wilde ook al winkelen voor de komende herfst/winter! komt wel als de kinderbijslag binnen is:)

    vanmiddag komt stiefdochter voor het weekend dus zal het weekend weinig hier zijn.
     
  5. avon

    avon Fanatiek lid

    6 apr 2010
    1.177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    Boodschappen; ben naar de supermarkt geweest groente en fruit gehaald, ben ik de aardappels vergeten.....;)

    Casper is er maar 1x uit geweest vannacht, dus gaat de goeie kant op.

    vanmiddag relingzeilen ophalen voor onze boot, daarna moet vriendlief van mij aan de studie. Hij moet zijn eind project 6 oktober inleveren en hij heeft het al 2x uitgesteld.
     
  6. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    vanmorgen op verjaardagsvisite geweest. M.aaike wilde niet eens meer mee naar huis, wilde liever daar spelen! Vanmiddag mag ze bij de buren spelen, heb ik alle tijd voor de muizendokter;) Ben heel benieuwd wat die gaat zeggen! hopelijk wel nuttige dingen...

    Kom straks weer aanwaaien, nu eerst eten met de meiden!
     
  7. Anita1983

    Anita1983 Bekend lid

    18 aug 2010
    524
    27
    28
    NULL
    NULL
    Wij zijn vanmorgen ook gezellig op visite geweest. Dochter naar de psz en ik met zoonlief op pad. De vriendin waar ik heen ging heeft een zoontje van dezelfde leeftijd als mijn zoon. Dat is altijd handig.

    Trouwens goed te lezen dat wij niet de enige nachtbraker hebben. Guus is 1,5 en heeft nog nooit meer dan een week gewoon doorgeslapen. Vannacht ook weer lekker bezig geweest vanaf dat wij naar bed gingen tot half 2 ofzo.

    Zo, nu even het een en ander in huis doen en een rustig kopje koffie voordat de kids weer wakker worden
     
  8. MinnieMe

    MinnieMe Fanatiek lid

    17 apr 2011
    1.724
    0
    0
    Noord-Brabant
    Telefonische verkoop,
    Ik zeg altijd dat ik tevreden ben met de huidige situatie, en als ze door blijven drammen gooi ik de hoorn erop. Het bel-me-niet-register is idd nutteloos.

    Muizen,
    Fijn dat ze vandaag al kunnen komen!!
    Hier laatst ook zo'n vies beest. Zat achter de koelkast. Vriend m naar buiten gewerkt, maar later zat t beestje er weer. Toen toch maar korreltjes gif neer gezet. Paar dagen later lag hij op zn rug, en hebben we nergens meer last van gehad.

    Pluk,
    JEEJ Kylian!!!! Feli!!! Kan me voorstellen dat hij n beetje bang is voor het onbekende. Maar zal toch wel loslopen hoop ik....

    Ceejsje,
    Lekker zeg, zo'n nacht haha.. Wie weet laat ze je morgen uitslapen...

    Winterkleren,
    Hier gister al gezocht naar een leuke winterjas.. Vandaag gaat de zoektoch verder.....

    Hier,
    N helse nacht achter de rug. Moest rond 3:15 naar de wc, en kon mn bed niet uit komen:$
    Zo'n vervelende spier in mn rechter bil komt zo nu en dan ff lekker vervelen, maar vanacht piste ik bijna t bed onder zo'n pijn! Met veel pijn en moeite er ruim 20 min over gedaan om naar de wc te gaan, lig ik goed en wel in bed, is J dr knuffel kwijt... *zucht*
    Weer met veel pijn en moeite mn bed uit,en toen kon ik niet meer terug. Dus maar bij J blijven liggen, tot 7:15..
     
  9. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @Pluk Leuk schoenen shoppen!! Oh lekker dan muizen op zolder haha, kan hier ook nog wel wezen! Binnen een uur is de man er, dus nog even wachten.

    @ Avon Fijn dat het al beter gaat met Casper!

    @Elsie Wat gezellig om samen peuterzwemmen te doen. Kun je ondertussen gezellig met elkaar kletsen en je bent actief bezig met je kind! Ik hoop hier peuterzwemmen te gaan doen als M.aaike 3 jaar is.

    @anita Wel intensief voor je als ze zo lang wakker blijven of niet? Ik ben heel dankbaar dat ze hier (tot nu toe) doorslapen elke nacht.

    M.aaike maar weer uit bed halen, want die maakt er weer een spelletje van, breng er alvast bij de buren, kan ze daar lekker spelen! Heerlijk, even rust voor mij!
     
  10. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @Minnieme O vervelend is dat die spierpijn! ik was op het laatst in mn zwangerschap bij E.line ook zo stijf als een plank en dat ik ook bijna uit bed kon komen! Hoop dat het vannacht beter mag gaan, en dat je lekker in je eigen bed kunt blijven slapen...en ja, elke keer naar de wc is ook zo iritant op het eind he, straks kan je blaas er weer langer tegen aan.
     
  11. PlainJane

    PlainJane Fanatiek lid

    1 mei 2012
    1.972
    2.266
    113
    Vrouw
    Van 't weekend ben ik geslaagd voor een leuke, maar simpele winterjas bij de C&A voor maar €15,- ! Er zat zelfs een sjaal bij, nou dat noem ik nog eens een koopje!
    Nu nog een skipak, maar die vind ik wat moeilijker te vinden..

    @MinnieMe vervelend zeg, die rugpijn! Zie dat je zwanger bent, dan is het helemaal vervelend denk ik.

    @Madeliefje1987 En, is de muizendokter al geweest? Heeft ie ze te pakken gekregen? Hoop dat je huis weer muisvrij is!

    Wat eten jullie vanavond? Hier staat andijviestampot met een gehaktbal op het menu :)
     
  12. avon

    avon Fanatiek lid

    6 apr 2010
    1.177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    @madelief: hoe is het met de muizen afgelopen?

    hier hebben we worteltjes met aardappels en speklapjes gegeten.
     
  13. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.246
    4.480
    113
    Hier eten we vrijdag's standaard goulasch met rijst en kroepoek (lekker voorspelbaar voor Kylian)
     
  14. avon

    avon Fanatiek lid

    6 apr 2010
    1.177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    klinkt erug lekker.

    Hier volgen we het nieuws over Haren (is hier vlakbij), Wat een zooitje zeg. Hopen dat er geen gewonden of erger vallen.
     
  15. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    hey meiden, sorry gisteren na de muizendokter, een bakkie gedronken bij de buren en toen naar de stad geweest om te shoppen en daarna waren we druk met het huis kruimelvrij te maken (opdracht van muizendokter) en ben ik moe in bed geploft!

    De muizendokter zag binnen een paar seconden wat het probleem was. Hij hoefde geen kastje te zien. We hebben van die tochtgleufen aan de voor en achterkant van het huis aan de buitenkant en daar zitten geen roosters in, waardoor de muizen zo naar binnen kunnen. Dus die gaat mn man vandaag maken. Daarnaast zijn we 117 euro lichter, want hij heeft speciale gifdoosjes neergelegd (kindveilig) door het hele huis heen, zodat de muizen echt allemaal doodgaan. Al hebben we er niet veel, dat kan zo veranderen en de mogelijkheid (zeker met het koudere weer) is dat er al muizennest in huis zit.
    Dus, als je een huis hebt uit de jaren 70 met die gleuven in het steen...check het es na. Hij zag dat de buren konijnen hebben..de bron waar muizen op af komen, want die krijgen dagelijks vers voer etc. We moeten 10 dagen zorgen dat de vloer (vooral op slaapgedeelte) kruimelvrij is, anders gaan de muizen daar heen en eten ze niet van het gif. Dat deden we al, maar nu extra goed...en je weet wel hoe ik ben als het extra goed moet...;)
     
  16. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @haren iets gemist geloof ik...geen nieuws meer gevolgd, niet iets ergs hoop ik?


    @ceejsje Leuk om zo een jas te scoren! Ik had ook leuke jas gezien via internet, die was ook zo uitverkocht, zag ik er gelukkig er nog een in de winkel, maar prijskaartje was er van af. Wilde ze em voor 25 euro verkopen i.p.v. 15 euro..ja, dacht het niet he!
     
  17. Mily

    Mily Fanatiek lid

    2 okt 2008
    1.088
    0
    0
    Dat is idd een koopje, ik heb anders nog wel een skipak voor je in de aanbieding, is maar een enkele keer gedragen en als nieuw maatje 92 en heb er ook nog een skijasje erbij van H&M ook maatje 92 ook maar 1 keertje gedragen, had teveel aan kleertjes:). Als je interesse hebt zeg het maar. Kan er ook wel een foto van maken.
     
  18. Mily

    Mily Fanatiek lid

    2 okt 2008
    1.088
    0
    0
    Winterjasjes: Hebben we hier al in huis, gisteren nog schoentjes gekocht Milan ene paar die heeft nog twee er te staan en Lindsey Laarsjes en nog lekkere warme sneakers voor bij de broeken. Ook nog wat kleertjes gehaald voor Lindsey en vanmiddag nog even shoppen voor me zoontje.

    Minnieme: Ik weet nog heel erg goed dat de laatste loodjes het zwaarste wegen heel veel beterschap, ik vond het toen heel erg fijn een warme kruik tegen me rug aan te doen ter verlichting misschien dat het jou ook een beetje helpt.

    Muizen: Fijn dat hij er geweest is, en die roosters die hadden we in onze vorig huis in Duitsland daar gingen ze toen ook bij ons zitten, tja en we hadden kippen dus daar kwamen ze ook op af, we hebben er gewoon heel wat muizenvallen heen gezet en dat heeft toen gelukkig geholpen. Maar ontzettend vervelend die beesten want je raakt ze heel moeilijk kwijt, ons huis die we nu hebben is geloof ik van de jaren 20 maar hier hebben we hele smalle roosters nu. Hoop dat je er snel van af bent.

    Eten: Wij hebben gisteren pannenkoeken gehad, vandaag nog even kijken.

    Pluk: Wat goed dat hij een groepje vooruit gegaan is, en kan me voorstellen dat hij het spannend allemaal vind.
     
  19. Anita1983

    Anita1983 Bekend lid

    18 aug 2010
    524
    27
    28
    NULL
    NULL
    Goede morgen dames!

    Pluk, dat klinkt lekker zeg! Heb je sowieso een vast weekmenu om het zo duidelijk mogelijk te houden voor Kylian of alleen een aantal dagen?

    Avon, nou wat een zooitje hebben ze er daar van gemaakt zeg. Verschrikkelijk. Heb je er echt nog iets van meegekregen of woon je er daarvoor te ver vandaan?

    Ceejsje, Dat zijn altijd weer lekkere meevallers he! Voor een winterjas ga je toch gauw uit van een paar tientjes.

    Madeliefje, Hopelijk is het nu helemaal opgelost! Je hebt er toch behoorlijk wat werk en kosten aan!

    Minnieme, Wat naar die rugpijn. Veel sterkte ermee!

    Hier worden vandaag lekker de kids door paps onder hun hoede genomen. Kan ik even rustig het huis door werken. Straks nog lekker lunchen met een vriendin en misschien nog even winkelen. Vanavond de kids een boterham en vroeg naar bed en dan kan ik lekker uitgebreid koken en gezellig met manlief kaarsjes aan en heerlijk eten :) Dat doen we zo één keer in de zoveel tijd eens op deze manier. Hopelijk slaapt Guus alleen weer eens rustig door. Sinds een paar weekjes krijgt hij kindival van VSM. Dit lijkt wel wat te helpen bij hem. Hij wordt wat minder vaak wakker gelukkig. Deze week weer een paar dagen achter wegen gelaten, ging 2 nachten goed en toen was het weer niks. Maar dat kan ook met kiesjes te maken hebben.

    Morgen misschien nog naar de stofjesmarkt en een bestelling maken. Al met al een lekker gevuld en gezellig weekend.

    Jullie ook allemaal een goed weekend gewenst!
     
  20. Madeliefje1987

    Madeliefje1987 VIP lid

    13 okt 2010
    6.203
    7
    38
    Zuid Holland
    @anita wat romantisch! zouden we hier ook wat vaker moeten doen..en wat staat er dan op het menu?

    @mutti Lekker geshopt zo te horen! Ik moet nog leuke bruine laarsjes voor M.aaike hebben, niet al te duur, maar ben ze nog niet tegengekomen, als iemand tip heeft?


    Vanmiddag hier ms. nog naar de Ikea, alvast kado halen voor M.aaikes verjaardag..een keukentje!
     

Deel Deze Pagina