Pink ladies, deel 3!

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door sloppyslayer, 5 mei 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Chelleke84

    Chelleke84 Fanatiek lid

    4 aug 2010
    3.445
    2
    38
    wauw sun wat een buikje misschien 2. spannend
     
  2. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    3 jun 2006
    4.824
    1
    0
    Heel mooi Sunn!!!
     
  3. Vlinder86

    Vlinder86 Actief lid

    13 okt 2010
    380
    0
    0
    NULL
    NULL
    @sloppy: jeetje meid wat een verhaal! 2 kindjesven zoveel zorgen..fijn dat je nu wel weet wat het is en wat je eraan kan doen! Wat super dat Suzannah nu zelf staat en loopt!!

    @mrt: Wat leuk dat Lotte ook loopt!! Zonde vd neusamandelen..maar gaat het nu beter?

    @Vivi: begrijpelijk hoor! Doe maar rustig aan en denk aan jezelf!

    @Sun: wauw! Wat een mooi buikje al..inderdaad wel snel zeg! Misschien is je gevoel toch goed dan...spannend nog ff:)

    @chelleke: dank je, lief! Hoe is het met je meisje? Is de last vd prikjes weg?

    Hier alles goed..na een pittig weekje dan. M'n kleine meisje had bijna hele week koorts en wilde niets anders dan bij je zijn! Was erg vermoeiend en kwam nergens meer aan toe! Moest tussendoor nog gewoon werken en was ik aan t eind vd dag erg moe, maar eenmaal in m'n bed begon ze weer heel hard te huilen en konden we weer met haar gaan lopen..elke nacht een paar keer, dus we waren echt kapot!!
    Ze was al net ziek geweest en nu komen er tandjes door dus die combi zorgde er waarsch voor dat ze nu zo'n koorts had..ze had ook uitslag over haar hele lijfje en spuitluiers, volgens mij hoort dat erbij.

    Maar goed, nu gaat het weer beter en heb vandaag lekker een vrije dag! Even genieten van m'n (inmiddels weer) vrolijke meisje:)

    Fijne dag allemaal
     
  4. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    10 feb 2007
    10.549
    0
    0
    zandvoort
    @sun: wat een mooi buikje! Wanneer krijgen jullie een echo?

    Hier vandaag geld van de reisverzekering gekregen en we hebben zelfs een deel van de vakantie terug gekregen! Echt super! Helemaal blij :)
     
  5. sloppyslayer

    sloppyslayer VIP lid

    10 feb 2007
    10.549
    0
    0
    zandvoort
    @vlinder: balen dat je meisje zo ziek was!
     
  6. Miranda80

    Miranda80 Fanatiek lid

    18 aug 2010
    2.058
    0
    0
    Moeder en inkoopster
    Utrecht
    Hoi meiden,

    Ben vorige week weer een kleine week in het ziekenhuis geweest ivm een baarmoeder ontsteking, ik kreeg behoorlijke last van de buik en kreeg hoge koorts. Na nog een AB infuus ben ik nu weer thuis en opgeknapt. Ik ga er vanuit dat ik nu wel mijn portie heb gehad.
    Met de S gaat alles goed, ze slaapt veel.
    Dus vanaf nu haak ik weer in.

    x Miranda
     
  7. Vlinder86

    Vlinder86 Actief lid

    13 okt 2010
    380
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje Miranda!! Wat een tegenvaller weer..bah! Hoop dat je nu weer kan genieten..gelukkig heeft je meisje er weinig last van!
    Sterkte.
     
  8. Vlinder86

    Vlinder86 Actief lid

    13 okt 2010
    380
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sloppy fijn dat je een deel terug kreeg.
     
  9. mrt

    mrt Actief lid

    16 aug 2010
    368
    0
    0
    NULL
    NULL
    wouw Sun!
    Prachtig.. Staat je goed! hihihi Ben HEUL benieuwd naar je echo!

    Miran, ziekenhuis, wat naar... Maar gelukkig is nu alles weer goed.. Genieten he?

    Toedeloe
     
  10. sepi

    sepi Actief lid

    26 jun 2012
    146
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi meiden

    Ik schaam me kapot...dat ik zp zo verwaarloos...

    heb een mooie buik van sun voorbij zien komen en Missq verwacht een mooie jochie!

    hier haat het goed met de jongens...s. Gaat volgende week afzwemmen voor b. Ben trots op hem...
    Oktober vakantie

    met.oma gaat het erg slecht...is nu opgenomen.
    Psychiatrie...Pff

    P. Doet het wel.goed allemaal wil alleen niks anders drinken dan melk.
    En wel staan maar niet zitten..

    Liefs van mij
     
  11. Chelleke84

    Chelleke84 Fanatiek lid

    4 aug 2010
    3.445
    2
    38
    Hallo meiden.
    Ik verwaarloos jullie de laatste tijd een beetje maar ik heb het zo verschrikkelijk druk gehad ivm onze verjaardagen dat t er een beetje bij ingeschoten is..... sorry daarvoor...
    Tevens ben ik veel tijd kwijt met mijn beste vriendinnetje die met 25 wkn zwangerschap in het ZH ligt met een dreigende vroeggeboorte ( al een week bezig) ben dus ook 4x per week bij haar in mijn vrije uurtjes...... Zij heeft haar 1e dochter ook met 31 weken gekregen....... duimen jullie mee dat alles goed blijft gaan????

    @ Vinder: met ons meisje gaat t super.... ze groeit als kool em is erg makkelijk dus absoluut niet te klagen.
    En jouw meisje.... ben wel nieuwsgierig naar een foto als dat kan ( zet er zelf ook eentje op deze week maar heb op deze laptop geen recente foto's staan)
    @Miranda:Oei wat doe jij me nou???? Gelukkig inmiddels weer thuis ... hopelijk voel je je al beter???
    @Sun: En??? al ziek, zwak misselijk???
    @ de rest: pff dames sorry as ik niet op iedereen reageer, maar die week hakt er echt eff in hier.... probeer t weekend even de rust en de tijd te nemen alles goed terug te lezen hier....

    Dikke knuffel Chelleke84
     
  12. Miranda80

    Miranda80 Fanatiek lid

    18 aug 2010
    2.058
    0
    0
    Moeder en inkoopster
    Utrecht
    @Chelleke: Ik ga heel hard duimen dat alles met de kleine van je vriendin goed blijft gaan. 25 weken is echt nog veel te vroeg.
    Het is zo'n kwetsbaar termijn.

    @bob: Fijn dat de 20 weken echo goed was en wat leuk een jongen.
    Dat zal de kleine man vast wel heel erg leuk vinden.

    @Sloppy": Wat een goed nieuws dat jullie het geld terug krijgen van de verzekering, dat is weer eens een meevaller.
    Maar jullie hebben ook behoorlijk wat extra kosten moeten maken.

    @Sun:":Ik ben zo blij dat je zwanger bent, jullie hebben vast een top vakantie gehad.

    Hier alles goed, eindelijk weer in een normaal ritme.
    Ik ben weer helemaal hersteld en gister voor het eerst met S wezen wandelen. Van wandelen kwam niet echt veel, want ik werd echt bestormd op straat door de buren.
     
  13. sepi

    sepi Actief lid

    26 jun 2012
    146
    0
    0
    NULL
    NULL
    Chelleke:
    ik.ga.hard duimen voor de kleine van.je vriendin dat ze nog een poosje bij der mama in de buik blijft zitten!

    Miranda:
    Fijn te lezen dat daar ook alles weer goed gaat, wat een ellende weer zeg!

    Hier even een relax morgen. P. heeft zijn fles op en s. Slaapt nog.
    vanmiddag.heeft.hij zwemles...

    Xxx
     
  14. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    3 jun 2006
    4.824
    1
    0
    Iemand een goede tip tegen het zuur?! Getver, zit er al vanaf vanmorgen mee. Heb om half 11 wat rozijntjes op (dacht das gezond toch?!). Alleen niet verwacht dat het me het zuur op leverde....
     
  15. sepi

    sepi Actief lid

    26 jun 2012
    146
    0
    0
    NULL
    NULL
    Rennies mam ik gewoon...

    Vervelend zeg!
     
  16. sepi

    sepi Actief lid

    26 jun 2012
    146
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier nu ook een smart phone. Alleen gratis wifi maar kan wel meer reageren!
    Missq gaaf filmpje van de echo!

    Fijne avond allen! Xxx
     
  17. bianca87

    bianca87 Bekend lid

    8 okt 2010
    752
    0
    0
    Verpleegkundige
    Omgeving Utrecht
    Hallo meiden,

    Heel kort heb ik teruggelezen...

    Sun: Prachtige buik heb je al!! O meid, stiekem hoop ik voor je dat het er twee zijn. Wat gun ik je dit geluk toch enorm!! Het is zo bijzonder om mee te maken.

    Sandra: Wat een prachtig mannetje heb je!

    Sloppy: Fijn dat het zo goed gaat met Suzannah

    Vlinder: Leuk wat van je te horen! Welkom terug.

    Missq: Wat balen van het zuur zeg! Ik zou zeggen, neem een rennie.

    Miranda: Nog gefeliciteerd met je kleine meid!! Leuke naam ook. Wel balen dat je dan toch weer in het ziekenhuis bent beland.

    @ de rest; Hoe is het met jullie?!

    Hier gaat het nog niet zo lekker. Ik ben toch weer vertrokken bij me mannetje. Hij wilde me niet begrijpen. Hij kon de gezamelijk gemaakte afspraken niet nakomen en hij zei zulke lelijke dingen tegen me over de depressie.
    Ik ben nu toch gestart met anti depressiva sinds enkele weken en het gaat met mij wel iets beter. Het slaat wel aan. Maar verder is het nog steeds een KL*TE situatie
     
  18. vivi

    vivi VIP lid

    3 mrt 2007
    10.569
    0
    0
    @bianca behrijp ik goed dat je pnd hebt? wat een rot situatie meid met zon kleine meid wil je bij je mannetje zijn en niet ruzie maken. sterkte en dikkelnuffel van mijxxx
     
  19. bianca87

    bianca87 Bekend lid

    8 okt 2010
    752
    0
    0
    Verpleegkundige
    Omgeving Utrecht
    Ja klopt, dat is eind juni/begin juli naar voren gekomen. Helaas weinig begrip van mijn wederhelft :(. Het is zo onbegrijpelijk en zo zwaar. Gelukkig ontzettend veel steun van mijn ouders. Zit daar nu ook erg veel... Zij helpen mij met de zorg rondom R
     
  20. sandra

    sandra Fanatiek lid

    Jeetje Bianca wat ontzettend verdrietig dat je man je niet begrijpt:(
    Gelukkig krijg je steun van je ouders. Heel veel sterkte meis, en schrijf hier maar lekker van je af als je daar behoefte aan hebt.

    @Miranda: Poeh wat een pech dat je nu weer naar het ziekenhuis moest, gelukkig ben je nu thuis en kun je eindelijk lekker thuis gaan genieten van je kleine meisje.
     

Deel Deze Pagina