Is het normaal? s morgens om 7 uur dronken thuis komen van het stappen in adam?

Discussie in 'De lounge' gestart door muis26, 22 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tulip

    tulip Niet meer actief

    ik heb zeker niet gezegd dat op stap gaan een zonde is...ik heb het over de tijd en de conditie waarin met de combinatie dat je een gezin thuis hebt zitten.

    Maar ik mag dat toch vinden, zijn er genoeg die dit blijkbaar volstrekt normaal vinden.
     
  2. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Zeker mag jij dat vinden;) ben alleen geintereseerd waarom jullie er zo tegen zijn....
    Maar dus alleen omdat je kinderen hebt daarom kan het niet....
     
  3. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ik zou het absoluut niet tolereren van mijn man. Een feestje of uitgaan: prima. Laat daarvan thuiskomen een keertje en 's ochtends uit willen slapen: ook prima, MITS vooraf overlegd over de tijd.
    7 uur thuiskomen en stomdronken zijn? Nee, dat vind ik voor pubers en jongeren al niet toelaatbaar, laat staan voor volwassenen en zeker niet als ze kinderen hebben.
    Dronken zijn is nergens voor nodig. Nooit.
     
  4. Molitalia

    Molitalia Niet meer actief

    Moet ie zelf weten. Zolang ie maar niet tegen me aan gaat ouwehoeren om 7 uur ochtend vind ik alles best. Mijn lief is ook wel eens goed dronken,moet ie zelf weten als het niet te vaak gebeurd. Ik gun hem wel een leuke avond uit.
     
  5. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Maar je hebt wel een vrouw en kind en als die dat niet prettig vinden....
    Kan je daar best rekening mee houden.

    Sterker nog... Je kunt er sowieso rekening mee houden.
    Zo niet, moet je in je eentje gaan wonen.. Dan heeft niemand er last van.

    Hier vraagt manlief altijd of ik het erg vind... En dan zeg ik eigenlijk nooit dat ik liever heb dat hij thuisblijft.
    Gewoon omdat ik weet dat hij de volgende dag ook een vent is.
    Uitslapen tot lunchtijd prima.. (Vaak gaan wij dan lekker naar buiten... Kan hij lekker slapen en wij vermaken ons wel)
    Maar ik ga hem zo uit bed schudden voor een lekkere tostie met geitenkaas en honing of een eitje. :)
    Het is wel weer mooi geweest.
     
  6. debster2009

    debster2009 Fanatiek lid

    9 nov 2009
    2.144
    0
    0
    NULL
    zou het geen probleem vinden als het af en toe voorkomt. Mijn man komt ook weleens dronken om 4 uur thuis. Hij heeft dan een superavond gehad met zijn vrienden en is inderdaad de volgende dag niks waard. Maar dat wisten we dan van tevoren en neem ik de kinderen op sleeptouw. Wekelijks zou ik niet tolereren, maar af en toe moet kunnen. Ook als je een gezin hebt
     
  7. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @debster: mja maar om 7 uur zijn je kinderen al wakker...
     
  8. blondi

    blondi Fanatiek lid

    3 sep 2010
    3.796
    1
    0
    Brabant
    Als het een keertje gebeurd zou ik er geen probleem mee hebben, bv met een vrijgezellenfeest of ander bijzonder uitstapje.
    Maar hij hoeft dat toch niet regelmatig te gaan doen.
    Nou is mijn vriend ook erg lastig en helemaal niet leuk als hij dronken is dus gelukkig gebeurt het vrijwel nooit meer :)
     
  9. muis26

    muis26 Fanatiek lid

    ik heb het besproken met hem. gevraagd of hij er alstjeblieft op wil letten... maar hij wordt dan boos. zegt dat ik hem restricties op leg en hij wil gewoon een avond goed stappen zei hij.

    en weet je, dat vind ik ook niet erg.. als hij 7 uur binnen komt, en hij is gewoon normaal aanspreekbaar en komt rond half 12 netjes zn nest uit. PRIMA mij hoor je dan echt niet klagen.

    maar hij ligt nu nog in zijn nest... en komt er voorlopig echt niet uit. en ik heb wel 2! kleintjes van 2 en 3 jaar die bere veel aandacht vragen.

    Dat vind ik gewoon moeilijk.... en ik vraag me ook idd af waarom ie pas 7 uur binnen wandelt. ze waren met zn vijven. en ik vind net een bonnetje van kwart voor 4 in de kroeg waarop hij 6 biertjes besteld. 3 fris, en 2 coctails.....

    is het dan raar dat ik mij raar voel hierover? :(
     
  10. tulip

    tulip Niet meer actief

    en omdat je je partner met alles opzadelt op deze manier. Maar echt dronken worden vind ik sowieso not done. Wat is er mis met maat houden.
    En als je kinderen hebt heb je daar nog een extra verantwoording bij vind ik. Op deze manier op dit tijdstip thuiskomen vind ik niet normaal, om je kinderen daaraan op deze manier bloot te stellen...ook niet voor een enkele keer.
     
  11. tulip

    tulip Niet meer actief

    nou kijk en dit soort opmerkingen zou ik dus moeite mee hebben.

    Verder vind ik het heel vervelend voor je dat je er zo'n rotgevoel aan overhoudt...ik zou dat op een ander moment toch eens bespreken.
     
  12. Amfy

    Amfy Niet meer actief


    dit dus. ik hij had dus mooi in de schuur kunnen slapen
     
  13. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Ik zou me niet al te druk maken over dat bonnetje...
    In het café ben je nooit alleen en je geeft eens een rondje enzo.. Dat zegt echt niets.

    (En de kans dat ie nog veel presteert als ie dronken in andermans bed beland is ook niet al te groot dus staat ie hooguit onwijs voor joker mocht ie dat geprobeerd hebben... :) :)
     
  14. Coortje

    Coortje Niet meer actief

    vlgns mij gaat dit niet eens zozeer om hoelaat maar dat je hem niet vertrouwt???
     
  15. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Hier had ie uberhaupt niet geslapen. 's Nachts een vent? Dan 's ochtends ook.
    Gelukkig zegt mijn man dat hier zelf ook al: dat als ie het op die manier zo laat maakt, dat dat zijn probleem is en dat ie het niet in zijn hoofd zou halen om, zonder enig overleg vooraf, mij dan met de gevolgen op te zadelen...
    (Want zaterdag moet voor iedereen een relax-dag zijn :))
     
  16. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    dus hij heeft zijn vrienden een rondje gegeven maar ook 6 anderen waaronder denk ik dan sowieso 2 vrouwen, maar het zal me niets verbazen, als het een groep was van 6 meiden waar ze mee opgetrokken zijn
     
  17. Coortje

    Coortje Niet meer actief

    Hier niet hoor
     
  18. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    hahaha nou hij mag van mij slapen op een tuinstoel maar verder echt niet.

    ik vind het sowieso niet nodig stomdronken te zijn. een drankje prima maar dronken thuis komen nooit niet.

    Ts ik had het echt uit bed gejaagd blijft hij liggen dan zou ik er een glas of emmer koud water over heen gooien.

    klachten over hoofdpijn? K3 aan heeeeel hard en keihard meezingen met de kinderen. lekker dansen en gek doen
     
  19. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Zo'n opmerking zou bij mij olie op het vuur zijn.
    Maar met dronken mensen moet je geen gesprek voeren... Compleet zinloos.

    Zou voor jezelf even op een rijtje zetten waarom je het precies erg vind.
    En dan morgen als hij weer beetje uitgerust en opgeleefd is (en jij wat afgekoeld) het er nog eens rustig over hebben :)
     
  20. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Nee hoor als het hier zou gebeuren gaat hij echt niet de hele dag in bed liggen.
    Wat is er mis met dronken worden dan? Nu moet je niet denken dat het hier gebeurt.....maar het moet heeeeeeeeel soms wel eens kunnen.

    En blootstellen.....ik bedoel wat zien ze dan? De dag erna voelt hij zich alleen minder goed...
     

Deel Deze Pagina