Juli mama's 2008, deel 19!

Discussie in 'De mama's' gestart door Knuffelkonijn, 3 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    :( da's niet fijn!
     
  2. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    komt allemaal goed, maar kan me voorstelen dat je 'dwars' zit of iig dat je het zo voelt. *digi knuff*
     
  3. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Er heerst buikgriep en een soort van een-dags-griep.....:(
     
  4. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Hartstikke leuk toch! Daar geniet ze vast van! :)
     
  5. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja, maar hij draait gewoon zijn hoofd steeds weg en houdt zijn adem dan ook in, dus dat werkt gewoon niet. Flixotide heb ik ook nog wel liggen van Arinde, maar dat mag je toch alleen gebruiken als ze het echt een infectie hebben;)
     
  6. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Helemaal moe van een week naar school gaan, da's heel vermoeiend hoor! ;) En als je haar niet wakker krijgt.....alleen broekje uit doen en als je zelf naar bed gaat even een keertje laten plassen (of bijv. om een uur of negen of zo), 1x de tandjes niet poetsen kan echt geen kwaad ;).
     
  7. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Nee hoor...alleen flixotide is meer een 'onderhouds'medicijn, dat werkt dus alleen bij langduriger gebruik. Joost heeft het de afgelopen jaren continu gebruikt (hoef je niet blij mee te zijn, maar goed het hielp en dat was natuurlijk het belangrijkste) en we zijn er nu eind juni mee gestopt voor de zomer. En tot op heden ben ik nog niet terug begonnen. Hij hoest wel wat, maar niet overdreven en ik moet volgende week met hem op controle bij de kinderarts, mede ook om een plan te maken voor de winter. Volgens de osteopaat, waren zijn longen op dit moment heel rustig....zo had hij het bij Joost nog niet meegemaakt! ;)
     
  8. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bedankt voor de uitleg! Ik ga het sowieso niet zo maar geven (langdurig dan) zonder eerst langs de ha te gaan. En als het (net als bij Arinde) elke keer met 2 dagen over is, dan houden we het gewoon hier bij hoor.
    Maar het lijkt wel of het elke keer erger wordt. Vanavond had hij even gerend door de kamer en daarna moest hij echt gaan zitten omdat hij een gigantische hoestbij kreeg en daarna begon hij hartverscheurend te huilen. Maar we gaan eerst maar eens kijken hoe het morgen is;)
     
  9. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Bij kortdurend gebruik doet het dus niet tot nauwelijks iets, zo heeft de kinderarts het mij uitgelegd destijds. ;)
    Maar misschien is het dan idd geen gek idee om het eens voor te leggen aan de kinderarts of de huisarts, zeker als je het idee hebt dat het steeds erger wordt.
     
  10. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    hoe ging het bij de gyn ramoon?
     
  11. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Ja die is nog geweest dus ik heb gisteren lekker The College Tour kunnen kijken met Desmond Tutu, was erg indrukwekkend. Wat een inspirerende man is dat toch!:)
     
  12. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Sneu voor Joucke dat hij nu al zo benauwd is.:(

    Ik kwakkel nog steeds en moet morgen ook nog eens ongesteld worden dus dubbel feest.:cool:
    Ach het gaat wel weer over voor ik een jongen ben.;)
     
  13. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Leuk!
    Karsten heeft ook binnenkort een speelafspraakje alleen was het jongetje net ziek geworden van de week.

    Hier heerst enorm krentebaard.:cool:
     
  14. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Alleen heb ik geen buikpijn of diarree.
    Ben alleen heel lusteloos, een energie en af en toe een flinke dosis hoofpijn.:cool:
     
  15. susanne85

    susanne85 VIP lid

    13 aug 2007
    9.807
    866
    113
    Noord Holland
    Volgens mij ook nog een andere variant. Een flinke verkoudheid. Ben al sinds vorige week woensdag verkouden met bijbehorende keelontsteking en ontsteking van mn holtes die ook vrij hardnekkig is. Hier maandag weer terug voor een kuurtje als t nog niet over is.
     
  16. susanne85

    susanne85 VIP lid

    13 aug 2007
    9.807
    866
    113
    Noord Holland
    Hier moeten we t standaard in combinatie gebruiken met ventolin.

    En wat niet handig dat Joucke zn adem in houd zeg! Weet ook niet zo wat je ermee kan doen
     
  17. Ramoontje

    Ramoontje VIP lid

    28 okt 2005
    32.963
    0
    36
    Vergat ik gisteravond helemaal, maar was ook bekaf :).

    Heb van half 2 tot iets na 4 in het ziekenhuis gezeten. Eerst bij de gyn geweest, we waren het gelukkig gauw eens want ze had wel in de gaten dat ik er echt al goed over nagedacht had ;). Toen een vlugge check en echo, nou daar was niks aan veranderd natuurlijk (hij lag ineens ook niet meer in mijn bekken met zijn kontje....;)). Toen de nodige papieren invullen, datum gepland, door naar het opnamebureau, intake bij opname, intake bij anesthesie verpleegkundige en toen nog bloedprikken....en tussendoor veel, heel veel wachten....;). Maar goed het is geregeld en in gang gezet. ;) Vlos is op de hoogte en wil me eigenlijk volgende week nog zien, maar heeft alleen nog plaats op tijden dat ik niet kan....dus maandag maar eens even zien hoe en wat. Verder nog terug naar de drukkerij maandag, want er moet wat veranderd worden in de tekst van het reeds goedgekeurde gdboortekaartje ;):x:), nou ja, zal wel goed komen. En verder nu heerlijk aftellen!:D
     
  18. linnielin

    linnielin VIP lid

    2 sep 2009
    6.635
    0
    0
    NULL
    NULL
    Senn en Suus: beterschap allebei!!!!
    Ramoontje: spannend zeg...dus je weet wanneer je jullie kleintje in de armen kunt sluiten...raar gevoel zeker:)

    Hier vandaag een geslaagd dagje gehad. We hebben vanmorgen lekker voor mij geshopt en ben zeer goed geslaagd...ben er helemaal mee in mn sas.
    Daarna vanmiddag nog even wat kleine dingetjes bijgehaald zoals rompers, sloffen, leggings, sjaals etc....ik geloof dat ik nu bijna winterproof ben voor ons allemaal (alleen nog schoenen voor manlief en joucke en misschien nog een paar laarzen voor mij)!
     
  19. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    En wanneer gaat de grote dag zijn?:D
    Had je er zelf nog iets over te zeggen?:p
     
  20. Senninha

    Senninha VIP lid

    13 aug 2007
    62.755
    0
    36
    Lekker hoor shoppen voor jezelf!

    Ik heb ook geshopt, online want kreeg bij C&A 20% korting.
    Mooi meegenomen voor de prijzen omhoog gaan met de BTW.:p
    Kinderbijslag is wel nu bijna op, maar moet nog schoenen halen voor de kinderen.:)

    Voel me sinds het avond eten weer wat beter moet ik zeggen en dat voelt ook wel lekker.:)
     

Deel Deze Pagina