Hihi jouw glazen bol moet weer worden opgepoetst Ben bijna 38, wel blond, maar steil, 167 wel af en toe makeup, de rest klopt wel. Eigenlijk heb je mij beschreven zoals ik was toen ik 22 was Ellen 291982: Ben best wel aanwezig en vrij springerig Maar dat vind ik zelf, mijn omgeving zegt vaak dat ik heel rustig en ontspannen ben (moeten ze eens in mijn binnenste kijken )
Haha ik ben spontaan, en flap inderdaad niet vaak zomaar wat eruit, van mezelf ben ik blond met krullen, maar bruin geverft nu. Ik heb idd niet veel vriendinnen maar de vriendinnen die ik heb zijn me erg dierbaar! Goessooo!
vlinder1987: denk lang bruin haar, normaal postuur, en iemand die iets verlegen is, maar wel een gezellig persoon en iemand die voor je klaar staat..
desert; ik weet niet waarom hoor ik denk klein, donker haar. beetje half lang haar. ik gok dat jij best een pittige tante bent, maar wel het hart op de goede plek hebt zitten! ik ken je niet van hier, dus hoe ik er op kom ...?
Ik denk dat jij blond haar hebt. Je zegt wat je denkt en bent een eerlijk persoon. Denk dat je lekker druk bent en houdt van het leven
Zit je naast me op de bank?? 162, donkerblond, blauwe ogen, en yep lief en zacht voor iedereen die ik aardig vind, soms ook een kattekopen bitchy
Smne: ik denk dat je blond bent, blauwe ogen, maatje 38, smal gezicht, beetje een pittig karakter iemand die niet over zich heen laat lopen en die zegt waar het op staat.
haha mamabri, oeii ik zat er wel aardig naast maar misschien lijk je ook wel 22 , moet toch mn glazen bol verdedigen he
Middelblond kort modern koppie. maatje 38/40 (ik durf geen 36 meer te zeggen ) type spijkerbroek met topje en instappers. Vooral van de grote tassen (vraag me niet waarom ik daaraan denk) 1.70m Alleen mascara en af en toe lipgloss. En????
Nee ik lijk echt half 30 maar geeft niet, zie er nog steeds goed uit voor mijn leeftijd (maat 36/38 na 3 kinderen dus mag niet mopperen)
Ik had héél lang bruin haar,inmiddels is het wat korter! Ik kan inderdaad verlegen zijn,ben ben ook in voor gezelligheid en sta ook graag voor iedereen klaar! Je zit dus goed in de buurt!