1-15 december 2012 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Noushis, 26 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. patriesss

    patriesss Actief lid

    30 mrt 2012
    169
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lovelygwenn en patriesss zijn buddy's
     
  2. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    @anneco: vervelend dat je ook steeds harde buiken hebt. Niet zorgwekkend tot nu toe?
    @rian: wat fijn dat je GUO weer goed was. Jammer dat de kleine nu in stuit ligt, maar gelukkig nog genoeg tijd om te draaien.
    @lara: jij ook al een eigenwijze stuitligger. Hier lag de kleinste vorige week voor het eerst sinds lange tijd in hoofdligging. Hopelijk bevalt hem dat toch beter. Grootste lag deze keer in stuit, maar draait echt ontzettend vaak.
     
  3. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    @gwen: ai dat is volgens mij een erg ongemakkelijke houding waarin jou kindje ligt. Mijn bloeddruk was gisteren ook 125/85. En normaal meestal 105/65. Is dus wel flink hoger, maar eigenlijk wel heel netjes.
     
  4. patriesss

    patriesss Actief lid

    30 mrt 2012
    169
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haaa blinky gelukkig ben je er weer. We maakten ons al zorgen!
     
  5. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    @patries: wat grappig dat ze het allemaal verkeerd dachten in de familie.
    @theebeeb: wat een mooi buikje.
     
  6. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    @ wondertje: jij ook al naar het ziekenhuis met harde buiken. gelukkig alles nog goed lees ik. is toch vervelend he?
    @ 27 weken: jee dat is vroeg zeg. hadden we toen bij sept. 2010 mama's ook. is echt eng.
    @ anneco: gelukkig was met de ogen van Karine alles in orde.
    @ anoniemass: jeetje jij ook al in de stress. tis wel erg spannend hier hoor.
    sorry dat ik niets van me heb laten horen meiden. heb een beetje onrustige dagen gehad en heb voornamelijk fb contact gehad met 2ling mama´s. ik ben gisteren naar het ziekenhuis geweest. aan het ctg gelegen en beide kindjes doen het heel goed. er zijn wel heel veel harde buiken gemeten tijdens het ctg, dus is mijn bmm gecontroleerd. was wat verweking te voelen, maar nog wel gesloten. vorige gemeten op 5,7 cm en nu dacht de vk ongeveer 4 cm. wel veel verschil in 1 week, maar gelukkig nog ruimschoots genoeg. er is wel serieus wat aan de gang volgen vk, dus moet echt rust houden en de zorg voor denny zoveel mogelijk aan anderen overlaten. is niet leuk, maar gelukkig heb ik een paar mensen in mijn omgeving die me heel erg kunnen helpen. maar ik ben dus wel lekker thuis, gelukkig.
     
  7. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    hier mijn buik van afgelopen zaterdag op het feestje van Denny. was toen 29+6.

    img1517561741[1].jpg
     
  8. AnneCo

    AnneCo Actief lid

    9 apr 2012
    265
    0
    0
    @anoniemass jij ook al in het ZH geweest, we moeten allemaal toch wat rustiger aan doen voor zover dat lukT ;)

    @blinky fijn dat je toch weer thuis bent, toch wel spannend zo bij jou! gelukkig dat je hulp kunt krijgen, die kleintjes moeten toch zolang mogelijk blijven zitten.

    @buddy ik wil ook wel met iemand buddy zijn, heb alleen geen whatsapp:D mijn oude mobiel was kapot gegaan en ik kan er eigenlijk wel goed zonder... dus nog steeds geen nieuwe gekocht, maar moet binnenkort toch maar weer eentje kopen.

    ik ben helemaal happy, mijn mannetje heeft de kamer van Jenna helemaal behangen en die van Karine ook, dus we schieten lekker op, ben alleen gesloopt, heb de hele middag behang zitten trekken en geholpen met behangen... en dat voel ik dan nu weer, maar dat geeft niet, er komt hier schot in de zaak.
    Het is zo mooi geworden, als alles echt helemaal klaar is zal ik wel even showen hier :)
     
  9. AnneCo

    AnneCo Actief lid

    9 apr 2012
    265
    0
    0
    wow blinky mooie buik zo!
     
  10. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    jeetje anneco: dat is geen rust houden he? wel lekker dat je man zo is opgeschoten
     
  11. Lein79

    Lein79 Actief lid

    1 mei 2009
    232
    0
    16
    Rotterdam
    Hallo dames,

    Voor mij is het alweer tijdengeleden dat ik hier schreef, helaas komt dat door mijn situatie ligt mijn man niet in het ziekenhuis met een schedelbasis fractuur dan is het wel dat m'n vader leverkanker heeft en nog maar 2 tot 4 maanden te leven heeft, kan het nog erger?!
    Met de zwangerschap gaat het wel ok gelukkig ik kies er wel voor om Weer met ruggeprik te bevallen ik heb dat als zeer prettig ervaren dus de bevalling word medisch in het ziekenhuis :)
    Binnenkort krijg ik ook een groeiecho maar ook om te zien of de placenta voor de 'uitgang' weg is en uiteraard weer de bmm meten die was bij mijn dochter een paar mm en nu zo'n 3,5 a 4 cm gelukkig zit er niet weer op te wachten om weken plat te moeten liggen:( oja ik ben nu trouwens 8 kg aangekomen in 2 dgn tijd ben ik van 7 naar 8 kg gegaan wtf?! Echt veel ineens bij mijn dochter totaal 21 dus het kan gekker ;) dit was tot nu toe mijn verhaal. Ik hoop meer te kunnen schrijven komende tijd :)
     
  12. Hai meiden!
    Lees weer over een hoop harde buiken van velen.. als ik zelf niet te druk doe, valt het reuze mee gelukkig. Alleen als ik buk en weer overeind kom, dan heb ik standaard een harde buik.
    Heb eindelijk een afspraak gemaakt voor de groeiecho + placentalocalisatie, op 8 oktober kan ik terecht.
    Ik heb nog een nieuwe buikfoto in het betreffende buikfototopic geplaatst. Mijn buik groeit nu echt ronderom. Als ik kijk naar de buikfoto's van mijn eerste zwangerschap ga ik wat meer herkenning zien. Het verschil wordt ietsje minder groot.
    Superfijn om nu 30 weken te zijn. Langzaamaan gaan aftellen. Ik hoor pas na groeiecho's wanneer ze me willen inleiden maar zal niet later dan 40 weken zijn.
    En tsja wat betreft gewicht, ik snoep als een gek en ga maar niet op de weegschaal staan. Nu weet ik bij mezelf dat het er toch zo af is na de bevalling. Denk dat ik nu 63 oid weeg. Nu staat er alleen nog een stukje appeltaart, als ik die nu ga eten heb ik morgen niks meer.. moet dan wel naar de supermarkt toe. De chocola en koeken heb ik al opgevreten :$:)
    Deze week nog even naar prenatal en babydump toe voor wat babyspulletjes. Mag op zich toch wel eens met 30 weken? :D

    Wat betreft buddy's: is het niet handiger als de uitgerekende datum net ietsje verder uit elkaar ligt? Is natuurlijk altijd mogelijk dat je tegelijk ligt te puffen maar verkleint de kans iets.

    Voor de stuitliggers: de baby's hebben nog de tijd om te draaien he ;).

    @ AnneCo, fijn dat er nu schot in de zaak komt, hoeveel kamers moeten er wel gedaan worden bij jullie?!? Nu dan weer even rust na al het ge-behang ;)

    @ Blinky, dus je man moet nu toch maar meer gaan doen? ;) Is niet leuk nee dat je de zorg van Denny niet gewoon op je kan nemen, maar je moet het toch accepteren, voor de kleine mannetjes in je buik.. erg fijn dat er behulpzame mensen om je heen zijn
    Je schrijft dat heel mooi, dat het al een jaar terug is maar toch nog maar een jaar geleden.. zo voelt het ook precies..

    @ Lara, wat een lieve echofoto van jullie kleine mannetje! Herken je R* erin? hoe gaat het verder nu met je..

    @ Lein, ik vroeg me laatst nog af hoe het met je zou gaan. Wat een nare berichten allemaal zeg :( hopelijk mag je vader de geboorte van de kleine nog meemaken.. Sterkte!! Hier ook placenta voor de uitgang btw.
    Het plotselinge aankomen kan ook mede door een groeispurtje van de kleine komen ;)

    @ Mila, goed dat je nu toch wat minder bent gaan werken. Ben benieuwd wat jouw "kleine" weegt bij de groeiecho.

    @ Patriesss, wat leuk dat jullie weer een jongen krijgen! En dat de familie zo verrast was hihi.

    @ Purple, die uitstralende pijn naar je bil (en been?) klinkt mij als ischias in de oren. Bekkenpijn straalt niet door, dat zit echt alleen in je bekken. Ischias kan je tot in je tenen voelen en dan amper op het been staan. :(

    @ Rian, gelukkig was de echo goed. Wat voor nierafwijking had/heb jij als ik vragen mag? Hier namelijk ook de angst voor weer een nierafwijking maar konden ze bij de eerste GUO al gelijk uitsluiten. Gaat het om het nierbekken?
     
  13. AnneCo

    AnneCo Actief lid

    9 apr 2012
    265
    0
    0
    @babyengel we hebben een beetje schuiven in de ruimte-plan, Karine ligt nu nog op de babykamer, maar gaat naar de kamer van Jenna, Jenna gaat naar een nieuwe kamer op zolder. Op Jenna haar oude kamer hebben we 1 wand overnieuw behangen en Jenna haar kamer moest helemaal geverfd en behangen worden. Op de babykamer hoeft niet veel veranderd te worden, ik wil alleen de wieg opnieuw bekleden en wat nieuwe spulletjes, en moet natuurlijk alle babykleertjes en luiers etc. gewassen worden. Zodra Jenna haar kamer klaar is kan de rest van het plan doorgevoerd worden...:D zo das een lang verhaal... ;)

    en lekker even shoppen voor je baby, dat moet zeker kunnen! daar word je toch een beetje blij van? dat mag zeker wel, ondanks je verdriet en dubbele gevoel!

    Hier ook een echte snoeperd hoor! dat vliegt er na de bevalling wel weer af.

    @Lein meid wat moet jij veel mee maken deze tijd! Ik hoop zo dat je vader jullie kindje nog mag zien, niet vreemd datje hoofd niet naar andere dingen staat. Hoe is het nu met je man?
    veel liefs en een knuffel van mij!
     
  14. Rian85

    Rian85 Fanatiek lid

    21 feb 2012
    2.830
    477
    83
    Vrouw
    @Babyengel, mijn vader heeft een congenitale hydronefrose, een aangeboren waternier, wat idd een verwijd nierbekken inhoud met daardoor zoveel schade aan zijn niet dat deze eruit werd gehaald. Nu heb ik dat ook maar veel minder. Mijn nierbekken is mild verwijd aan 1 kant maar de functie van mijn nieren zijn prima.
    De gyn vertelde mij dat bij 20wk je wel kan zien of er niertjes zijn maar dat deze nog zo klein zijn dat er verder iets over zeggen erg moeilijk is. Het onstaan van een congenitale hydronefrose is vaak wat later in de zwangerschap. Gelukkig geen grote vochtcollecties in beide niertjes van onze dame, en een mooi vol blaasje, dus alles werkt!
     
  15. Thanks voor je uitleg Rian, wat betreft nierbekken zal je het eerder inserdaad nog niet kunnen zeggen.. Erg fijn dat jullie meisje het goed doet :)

    Ik zit nog even lekker in bed met de ipad, zoonlief is bij opa en oma, mis hem wel maar is toch wel lekker om eventjes rust te kunnen hebben. Straks lekker warm en uitgebreid douchen hihi en daarna winkelen. De appeltaart van gisteren net opgegeten trouwens hihi.

    Zijn er nog meer buikfoto's? Rian jij bent altijd trouw ermee?
     
  16. lovelygwen

    lovelygwen Actief lid

    11 nov 2008
    378
    0
    0
    Studente
    Nijmegen
    Lekker zo'n dagje Babyengel? Babyshoppen?

    Hier trouwens niet echt buikfoto's. Ik vind ze niet zo leuk eigenlijk :( Heb ze wel hoor... maar dan meer spontaan gemaakt door vriendlief, voor in het fotoalbum straks ;)

    Ik spring snel onder de douche... over een halfuur al weg voor de echo! Spannend!!!

    Ps. Ik ben buddy's met Patriesss
     
  17. patriesss

    patriesss Actief lid

    30 mrt 2012
    169
    0
    0
    NULL
    NULL
    BABYVIEW_0014.jpg

    Hierbij echofoto bij 29+2 weken.
     
  18. Cute!!

    Babyshoppen ja lovelygwen.. hoe was de echo??
     
  19. patriesss

    patriesss Actief lid

    30 mrt 2012
    169
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lein wat een heftige tijd voor jou, heel veel sterkte!!
     
  20. Uitgerekende datum:
    01-12: AnneCo, 32 jaar, 4e kindje, BV, Thuis. Zoekt nog buddy
    01-12: Katie04, 30 jaar, 1e kindje
    01-12: Luna82, 29 jaar, 1e kindje
    02-12: Blinky, 31 jaar, 2e & 3e kindje (tweeling), BV/FV, Ziekenhuis (medisch)
    03-12: Cvo1986, 25 jaar, 1e kindje, BV/FV, Thuis
    03-12: Mila77, 34 jaar, 2e kindje, FV, Ziekenhuis (medisch). Zoekt nog buddy
    04-12: Anoniemass, 22 jaar, 1e kindje, BV, Ziekenhuis
    04-12: Babyengel, 25 jaar, 3e kindje, BV, Ziekenhuis (medisch)
    04-12: Rian85, 26 jaar, 1e kindje, BV, Ziekenhuis. Zoekt nog buddy
    05-12: Lovelygwen, 22 jaar, 1e kindje, BV, Thuis. Buddy: Patriesss
    05-12: Patriesss, 34 jaar, 2e kindje, BV, Ziekenhuis (medisch). Buddy: Lovelygwen
    06-12: Babs84, 27 jaar, 1e kindje, BV, Ziekenhuis
    06-12: Fenyalara, 28 jaar, 1e & 2e kindje (tweeling), FV, Ziekenhuis (medisch)
    07-12: Lana1980, 31 jaar, 1e kindje
    07-12: Theebeeb, 26 jaar, 1e kindje, BV, Thuis. Buddy: Wondertjenr2
    08-12: Wondertjenr2, 24 jaar, 2e kindje, BV, Ziekenhuis Buddy: Theebeeb
    09-12: Kinderwens2012, 27 jaar, 1e kindje, BV, Ziekenhuis
    09-12: Purple88, 24 jaar, 1e kindje, BV, Ziekenhuis (medisch). Zoekt nog buddy
    09-12: Amann, 23 jaar, 1e kindje
    10-12: Lein79, 32 jaar, 2e kindje
    10-12: Volonta, 2e kindje, FV, Ziekenhuis
    10-12: Lara1, 32 jaar, 3e kindje, BV, Ziekenhuis (medisch). Buddy: Colaatje
    11-12: Knuffel, 36 jaar, 1e kindje
    13-12: Lief 26, 26 jaar, 1e kindje
    13-12: Mariahh, 1e kindje
    13-12: Sandana, 30 jaar, 1e kindje
    13-12: Colaatje, 27 jaar, 4e kindje, BV, Ziekenhuis (medisch). Buddy: Lara1
    14-12: JustMe31, 31 jaar, 2e kindje, FV, Ziekenhuis (medisch)
    15-12: Jamie1986, 25 jaar, 2e kindje

    13 jongens, 12 meisjes, 6 verrassingen/geheim/onbekend

    Afspraken:
    27-09: Mila77, controle vk
    28-09: Wondertjenr2, controle vk 8.45
    02-10: AnneCo, controle vk
    02-10: Blinky, groeiecho's en gyn 11.30
    03-10: Rian85, gesprek partus vk
    04-10: Babyengel, afspraak vk 11.40
    08-10: Babyengel, groeiecho + placentalocalisatie 11.30
    10-10: Kinderwens2012, groeiecho + controle placenta
    15-10: Blinky, groeiecho's en gyn 09.30
    18-10: Mila77, controle vk
    19-10: Rian85, controle vk
    31-10: Mila77, liggingsecho
    01-11: Mila77, controle vk

    Vlindertjes:
    31-03: Noushi (5w)
    04-04: Babywish84 (5w)
    04-04: Iloiza (4w5d)
    10-04: Danielle86 (nb)
    10-04: Daylinn (5w5d)
    11-04: Lunap (nb)
    17-04: Mounia777 (5w6d)
    21-04: MH1113 (6w4d) tweeling
    23-04: Linda99 (7w5d)
    01-05: Rossi85 (8w6d)
    02-05: Frommel (9w0d)
    03-05: Scarabee (8w2d)
    03-05: Zoe1 (7w3d)
    03-05: Tantan (nb)
    08-05: Didi2502 (9w6d)
    14-05: Wup79 (11w1d)
    16-05: Lilotje (10w2d)
    veel sterkte voor de vlindermama's

    ______________________________
    Heb je wijzigingen voor de lijst? Zet het dikgedrukt groen in een berichtje of stuur een PB.
    Babyengel of Wondertjenr2 past de lijst aan!
     

Deel Deze Pagina