Productdetails DOLCIS - voor onze dochter en deze ook.Develab laars | meisjesschoen | Grijs bij Shoehoo en deze voor onze zoon Productdetails HUSH PUPPIES - voor onze zoon moet er nog een paar schoenen bij komen welke weet ik nog niet.
Ik heb deze voor mijn dochtertje sneakers Geox NEW JOCKER Roze - Gratis levering bij Spartoo.nl ! - Schoenen Kind en deze laarsjes SHOESME, ROZE, MAAT: 23 - Online schoenen bestellen! Van sneakers, laarzen en ballerina en deze voor mijn zoontje http://avance-cdn.imageserve.nl/medium_image/10192146-00.jpg
Ik had diverse paren laarsjes op internet besteld omdat ik in de winkel te weinig keus had en daarom al 2x schoenen heb gekocht die ik eigenlijk niet zo leuk vond. Maar ik kreeg ze niet aan of dochter protesteerde hevig. Nu dus toch maar naar de winkel gegaan, voeten op laten meten, blijkt ze een maat groter nodig te hebben dan ik dacht. Nu heb ik dus deze gekocht, maar ook weer omdat er te weinig keuze was want ik vind ze niet supermooi, eigenlijk een beetje spijt dat ik weer schoenen heb gekocht die ik eigenlijk niet zo mooi vind Ik wilde het liefst zwarte laarsjes omdat je dat overal op kunt combineren, maar volgens de verkoopster worden blauwe of bruine schoenen/laarsjes meer gekocht omdat deze juist heel goed zijn te combineren op verschillende kleuren. Nu wil ik toch nog graag een paar schoenen erbij omdat deze niet overal op staan en twijfel daarbij tussen zwart of bruin (ze heeft nog wat kleren met bruin en oranje in, daarom misschien bruin, maar daar hou ik eigenlijk niet zo van). Wat zou jullie mening zijn? En is het wel zinvol om 2 paar laarsjes te kopen?
Voor mijn zoontje een paar allstars, een paar hele old skool, foute nikes en ik wil nog een paar degelijke laarsjes. Zit aan deze te denken: Bekijk bijlage 276577
Leuke sneakers! Heb ook nog een paar sneakers voor erbij voor mijn dochter, heus niet alleen laarsjes Deze Blue Queen Meisjesschoen Rood Bristol
Ik vind 2 paar laarsjes erg zinvol, kan je afwisselen en gaan dus langer mee. Vind de laarsjes op de foto trouwens leuk! Ik zou kiezen voor bruin, je hebt echt leuke bruine/cognackleurige laarsjes voor meiden hoor
Ik vind ze leuk! Ik heb twee paar laarsjes voor onze dochter, eentje voor netjes en ik heb Bristol nog een paar woeffies bij gekocht voor buiten spelen en op kdv.
haha de keren dat mijn dochter een broek aan heeft gehad in haar 2 jaar leventje is op 1 hand te tellen ! eigenlijk alleen op haar geboortedag daarna van die zachte jurk/legging setjes. anyway, altijd dus jurkjes en rokjes en sneakers vind ik persoonlijk dan niet zo heel mooi vandaar hebben wij altijd laarsjes voor haar. het zijn wel mooie sneakers trouwens !!
Ja had al gekeken maar ze moet ze echt passen. Dus maar ff kijken of omoda ze heeft hier. Lekker warm van de winter.