leuke uitspraken van je partner

Discussion in 'Zwangerschap' started by eva33, Mar 16, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Flashyfly

    Flashyfly Fanatiek lid

    Feb 11, 2012
    1,947
    0
    0
    Werk fulltime
    Limburg
    ML: schat je zult wel blij zijn met je KONTagewicht.
    Jij hebt tenminste nog een goede kont die je in evenwicht houdt.
    Smallere vrouwen hebben niet zo'n contragewicht.
     
  2. Zuss

    Zuss Bekend lid

    Nov 3, 2011
    559
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gistermiddag intake van de kraamzorg waarbij is uitgelegd dat je tegen het eind van de zwangerschap het beste een matrasbeschermer in bed kan leggen en zo'n absorberend matje in de auto voor als je met gebroken vliezen naar het ziekenhuis moet rijden.
    De mevrouw van de kraamzorg is nog niet weg of manlief grijpt het kraampakket erbij om deze eens te inspecteren. Komt het pakketje met die matjes tegen, bestudeerd de verpakking en zegt: wat moet je nou met 5 van die matjes, we gaan toch niet 5 keer naar het ziekenhuis rijden?
    Nee schat... Toen nog maar eens uitgelegd dat we pas bij 4-6cm ontsluiting naar het ziekenhuis mogen en dat we tot die tijd dus eventueel met gebroken vliezen thuis zijn en dat die matjes dan ook wel handig zijn in bed/op de bank/op een stoel/op de grond...
    O ja....
     
  3. Frambloosje

    Jun 24, 2012
    93
    0
    0
    NH
    "spuugdoekjes? Wat een onzin, we hebben toch vaatdoekjes"

    Elke dag na het eten achtervolg ik hem met een vies vaatdoekje. "Even je toet afvegen"
    Nu vind hij het ineens geen onzin.. Haha
     
  4. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    Jan 3, 2009
    4,937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Whahahaha!
     
  5. Dobbertje21

    Dobbertje21 Actief lid

    Nov 20, 2011
    193
    0
    0
    Ik studeer voor pedagogisch medewerker in de kinde
    Friesland
    Ik lees al een paar weken mee, echt hilarische verhalen voorbij zien komen.
    Hier nog geen grappige opmerkingen van vriendlief. Misschien heb ik hem wat te goed getraind :p haha, Maar goed we zijn er nog niet. nog tijd zat voor grappige opmerkingen.

    Maar ik vond deze toch wel geweldig. Moet er niet aan denken om straks vaatdoekjes te moeten gebruiken. En dan vervolgens met een vies vaatdoekje achter hem aanlopen. Haha, lag echt even dubbel. :D
     
  6. Mijn vriend bij de positieve digi van cb: "die test klopt niet want we hebben nooit seks" :) Ja schat jij bent steeds moe haha

    Een uur daarna: "Zorg er wel voor dat je een jongetje maakt, ga maar op een speciaal dieet" Nee dat is nu te laat lieverd :p
     
  7. Mir81

    Mir81 Bekend lid

    Sep 25, 2012
    989
    0
    0
    Noordoostpolder
    Heb mijn man vanmorgen verteld dat ik zwanger ben (hij zit helaas in het buitenland) stuurt ie net een smsje, "heb je er wel over nagedacht dat het dan ook een tweeling wordt?" Mijn man is ook een Tweeling, dus ik terug gestuurd, "dat het ik niet voor het uitkiezen, maar gelukkig heeft ie een vader die er alles van weet ;)" Hihi, schatje!
     
  8. Theebeeb

    Theebeeb Niet meer actief

    Vriendlief; waarom zit er een hoes om het aankleedkussen? Kan toch beter gewoon baby zo op het kussen leggen want ze plassen toch vaak als ze erop liggen? Zo blijf je aan het wassen.... Toch....?
    En dit word zwaar serieus gezegt...
     
  9. Ik vind er wel logica in zitten. Heb ook hoezen maar dat bleef ik verschonen dus nu zit die hoes er niet meer omheen, vond het onhandig.
     
  10. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Gefeliciteerd Luca!!!! :D
     
  11. Dankjewell :D
     
  12. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    Mar 31, 2010
    18,894
    1
    38
    Wormer
    Wat grappig dat er 2 maanden tussen onze eerste kindjes zit en nu 2 maanden tussen de tweede kindjes haha.
    Zwaar offtopic. Sorrrryyyyyyy :D
     
  13. mamavanwilliam

    mamavanwilliam Actief lid

    Jun 15, 2012
    304
    0
    0
    NULL
    goeree-overflakkee
    Mijn man zei na mijn keizersnee tegen iedereen die het horen wilde: Was best mooi om te zien hoor, zo'n keizersnee gaat hetzelfde als bij een koe.... :)
     
  14. JessieS88

    JessieS88 Lid

    Jan 19, 2012
    57
    0
    6
    Wat een grappige uitspraken en verhalen zeg!

    De zwangerschapstest heb ik gedaan toen mijn man op het werk was, kon niet meer wachten. Toen hij thuis kwam en ik de digitale test van clearblue aan mijn man gaf, waarop 2-3 weken stond. Vroeg hij aan mij of dat het de sticker was haha. Vond ik ook wel grappig.
     
  15. Ohja haha wat grappig :cool: Hoop dat alles goed met je/jullie gaat!
    Zo nu weer ontopic :D
     
  16. Miracle1

    Miracle1 Fanatiek lid

    Apr 29, 2012
    1,235
    180
    63
    Geweldige uitspraken komen langs :)

    Mijn vriend zei gisteren nadat hij mijn buik zag: Schat, je staat op knappen, de baby mag nu wel komen hoor :D
     
  17. miepmiep83

    miepmiep83 Bekend lid

    Feb 6, 2012
    509
    0
    0
    Een hele foute van mijn vriend. Vriendlief had goed opgelet bij de cursus, dus hij wist dat sex kan helpen bij de opwekking van de bevalling. Na de sex zei hij tegen mijn buik: zo, papa is gekomen, mama is gekomen, nu mag jij komen....
     
  18. stayfunny

    stayfunny Actief lid

    Jan 25, 2012
    134
    0
    0
    Als de weeen beginnen, heb ik dan nog tijd om een taart te bakken?? :)
     
  19. kajah

    kajah Actief lid

    Oct 5, 2011
    179
    0
    0
    NULL
    Haarlem
    Volgens me vriend kunnen we straks de newborn maat luier maar overslaan, en gelijk mer nr 2 beginnen. We krijgen toch een jongen en er moet genoeg ruimte voor zijn ballen zijn :D
     
  20. JacQie1985

    JacQie1985 Actief lid

    Aug 20, 2012
    429
    0
    0
    M'n man zei gisteravond dat mijn navel een telefoonlijn is naar de baby...;)
     

Share This Page