Sinds een paar weken gaat onze zoon naar school. Hij vind het helemaal super en vermaakt zich prima. Voorheen ging hij op de dinsdag en donderdag naar het kinderdagverblijf en nu blijft hij die dagen over op school en daarna naar de buitenschoolse opvang. Hij is echter de enige van groep 1, 2 en 3 die tussendoor overblijft en de enige van school die naar de buitenschoolse opvang gaat . Zijn wij nou zulke ontaarde ouders?
Vrienden van ons doen het ook op die manier...ik vindt het persoonlijk erg veel voor een kind. Maar ze werken beide fulltime dus ze kunnen niet anders. Mijn dochter blijft ook elke dag over.....terwijl ik gewoon thuis ben...slecht he! Ik vindt het dus niet nodig om haar op te halen s'middags. Maar nu vindt ze het ook super op school! Bij haar in de klas blijft bijna iedereen over trouwens.
Zeker niet ontaard! Je kan toch gewoon niet anders? Wel apart dat er zo weinig gebruikt wordt gemaakt bij jou van de BSO en overblijf. Ik begrijp niet dat er zoveel mensen zijn die heen en weer kunnen ritten.. Heel fijn als dat lukt, maar als ik dat zou moeten doen straks, dan zouden we geen dak boven ons hoofd meer kunnen betalen hoor!
Wat apart dat er zo weinig kinderen overblijven. Op de school van mijn zoontje blijft zo'n 60% over. De mijne blijft elke dag over en gaat 4 dagen per week naar de BSO en straks ook nog eens 4 dagen per week naar de voorschoolse opvang. Helemaal niet ontaard hoor, er moet toch ook brood op plank.
Hier ook gewoon twee dagen overblijven en bso, hier maandag en dinsdag...twee dagen achtereen dus....
Hier blijft uk niet over ... zit er wel aan te denken om het twee dagen in te voeren omdat ik per dag ander half uur bezig ben met hem wegbrengen en ophalen ... Is niet erg alleen zie ik aan hem dat het erg vervelend is dat hij uit de groep wordt gehaald. Van de 28 kindjes blijven er 6 niet over de rest allemaal wel en blijven daar ook slapen tussen de middag.
hier continu rooster dus alle kinderen blijven over. en een paar van haar klas gaan ook 2 middagen naar de bso. dus als TS een ontaarde moeder is, dan ben ik het ook hier geen andere keus! door ons werk. Ben allang blij dat we hebben kunnen regelen dat ze al naar de naschoolse opvang moet en niet ook de voorschoolse er nog bij!!
Zoveel is het toch niet? Hier ook 2 dagen overblijven en bso (1 dag ervan is vrijdag dus niet echt overblijven, maar op de bso eten) en het is helemaal niet teveel, Eva vindt het erg leuk. Als het niet hoeft, blijft ze niet over, want dat vindt ze niet zo leuk, ze vindt het heerlijk om even 3 kwartier thuis te zijn.
Hier merkte ik dat ook al op dag 1, ze vond het niet leuk dat ik haar kwam halen en wilde gewoon met de andere kinderen blijven eten. Daarbij is het voor mij persoonlijk ook veel makkelijker ivm de psz en jongste zoontje. Blijft daarom 3xpw over, kosten zijn ook maar 35 euro per jaar.
En ik vind elke dag overblijven teveel . Maar het ligt erg aan het kind, Eva vindt overblijven echt niet zo leuk, de bso wel. Dus overblijven is in mijn ogen dan 'zielig' en de bso niet. Ze heeft veel vriendjes en vriendinnetjes op de bso en is boos als ik haar te vroeg ophaal . Ik zou mijn ouders kunnen vragen of ze haar ophalen uit school die 2 dagen, maar ik weet zeker dat Eva de bso veel leuker zal vinden...
Volgens deze overzichten: Prognose Kinderopvang (vul 'nederland' in) gaat 20% van de kinderen tussen 4-12jr naar de BSO. Dat is dus wel een minderheid, maar je bent iig echt niet de enige Tja, als ze t leuk vindt, dan is t op zich goed toch? Ik denk dat veel kleuters ook wel 1-2 middagen in de week bij andere kindjes spelen, dus dan zijn ze ook niet thuis.. Verbaas me trouwens over de percentages, ik had t veel hoger verwacht (ongeveer gelijk aan kdv).
Op school zie ik ook heel veel opa's en oma's, denk dat die de kinderen vaker opvangen als de kinderen naar school gaan, is dan maar een paar uurtjes (zeker als ze overblijven). En ik denk dat veel ouders hun uren aanpassen als hun kind naar school gaat.
Zolang je zoontje het niet vervelend is, is er geen probleem toch! Het wisselt echt heel erg per school. Wij twijfelen nog steeds tussen 2 basisscholen en op de ene school blijft 3/4 over en op de andere school maar een handje vol... Zitten 5 minuten bij elkaar vandaan.
Continuerooster dus iedereen blijft vanaf groep 0 op school En straks gaan mijn jongens ook gewoon weer 2 dagen naar de naschoolse. Ze zitten nu 2 dagen op het kdv. Ik zie het probleem niet...ze vinden het leuk en trouwens er moet ook gewoon gewerkt worden.