ik heb ook 3 dagen bloed verloren en krampen en nu nog af en toe roze verlies en ben wel zwanger dus zegt niets hoor had ik bij mijn eerste zwangerschap ook waarschijnlijk een gevoelige baarmoeder dus er is nog hoop!!
Gefeliciteerd positieve testers. Renske, zie bij jou extra echo's ivm misschien hematoom. Hoop dat alles goed zit, duim voor je!!!
ik zat net naar je test te kijken maar is dat niet een ovu test van testpoint? of zien de zwangerschapstesten er hetzelfde uit?
nee die zien er het zelfde uit raar he! iemand zei dat toen inderdaad ook en begon al te twijgellen maar er staat ook egt hcg op de test ! vond het persoonlijk ook erg raar en verwarrend!
heb je ookal van een ander merk geprobeerd? misschien heb je dan wel gewoon een duidelijke streep... hoe ver zou je nu zijn?
Haha mooi hoor gefeliciteerd, hier reageren de ovutesten niet zo op mijn hcg, wel een 2e streepje maar nooit zo knal terwijl mijn zwtesten snel knallen. Vaag dat dat zo verschilt per persoon!
mijn testen bleven allemaal nog steeds licht! ben nu inmiddels ook heel vreemd roze bloed aan het verliezen en daarbij hevige krampen! dus helaas...
p.s. precies 14 dagen geleden ovitrelle gespoten.. dit is dan toch al uit mijn lichaam? Kan het namelijk haast niet geloven!!
Zo die is duidelijk! Zwanger hoor.. Ik heb zelf wel eens vals positief getest met de cb plus testen.. Maar deze is duidelijk positief. Gefeliciteerd!
@ Jazz gefeliciteerd meid!! Duidelijke testen @ Imrw + is duidelijk ~Gefeliciteerd~ @ Maja hoop dat het geen miskraam is maar gewoon een plakbeeb!