Mauw wat fantastisch!!! dat is nog eens een successtory! jeetje wat heftig allemaal! Probeer te genieten meer kun je niet doen!
Echt super mauw! Gefeliciteerd dus weer! Wij zijn onderweg naar Duitsland. Even een weekend eruit! Heerlijk. Ik zal dus niet zoveel meer kunnen reageren! Meiden die vandaag echo hebben succes!
Leuk joh mauw geniet er maar van hoor zo'n verschil kan binnen een week makkelijkl weer ingehaald zijn. Kan me wel voorstellen dat je even door een achtbaan gaat met je gevoelens best heftig. Ik had gister bezoek dus ik kon de echo niet plaatsen maar bij deze is die hier dan , op 6.6 weken IMG-20120927-02647.jpg Picture. Het bovenste rondje is de dooierzak en het onderste witte rondje is ons iniminie babytje. Die zak daarnaast schijnt dus bloed te zijn volgens mijn vk. Er ging stiekem door mijn hoofd miss is of waren het er wel 2 maar heb er niet naar durven vragen. Maar anyway zijn we heel blij met de echo en dat alles op schema loopt. Groetjes laura
@mauw: Wauw super!! Wat een topnieuws! Gefeliciteerd!! @laura98; mooie echo! @hier; gister naar de verloskundige geweest, voor een intake. Super veel informatie gekregen en een hoop boekjes mee naar huis. Over 2 weken op donderdag 11 oktober de eerste echo! Het kan in de praktijk zelf dus ik mocht kiezen of ik hem met 10 weken wilde, of liever al 2 weken eerder.. Nou toen was de keus snel gemaakt natuurlijk!! Ben heel benieuwd, volgens de VK haar teller ben ik dan 7W3D, volgens mijn eigen teller, vanaf mijn ei ->) ben ik dan 6W6D. Zou er dan al een hartje te zien zijn? Ja toch wel? Iedereen die vandaag naar de VK gaat; succes!!
Nou ik heb mijn echo ook even ingescand. Helaas niet zo duidelijk, de gyn heeft op het verkeerde moment afgedrukt. Maar bij het bewegen was het heel duidelijk te zien dat het hartje klopte, en da's het belangrijkste.
Mauw, wauw wat geweldig!!! dat is dus die ene die eruit is gekomen? bij een tweeling kan het tosch sowieso dat de een later innesteld dan de ander oid? spannend!!! Suuskie, YESSSSS ben stiekem voor jou het meeste blij, na je 3 miskramen.... ik stuur virtuele lijm!!! (en wat bijzonder van je vriendin!!) DNA, ik kan er weinig van maken idd, zonde dat ze die dan mee geeft en niet ff een andere maakte iedereen anders met goed nieuws uiteraard ook gefeliciteerd! Misselijk, CHECK ik ga vanmiddag pilletjes halen die ik bij de eerste vanaf 18 weken ben gaan slikken, want dit is niet leuk meer zo misselijk.... Moe, CHECK als ik een trap op loop sta ik te hijgen al een oud wijf!!! nou ben ik ook verkouden en mijn dochtertje ook, dus we slapen al niet zo best dus zal ook wel mee spelen
ahhhh wat super lief!!!! kan gewoon gaan huilen om je opmerking haha Ik kom ook geen trap meer normaal op hahaha ben net een hijgend paard!
hey meiden, wij hebben ook een goede echo gehad vanmorgen....wij zijn zwanger van een tweeling bij beide goede hart actie te zien ook liggen ze precies goed op groei....11 en 12 mm dus weet niet wie er naar schreef dat er al 1tje 3 zoveel was maar dat zou wel ontzettend groot zijn....want ik zit precies goed in de curve! hieronder mijn echo!
wow gaaf zeg! en dat zien ze nu pas echt goed bij 7 weken en 3 dagen dus? daarvoor konden ze niet met zekerheid zeggen?
Oh wat een goed nieuws Sasje! Gefeliciteerd! Gaaf hoor een tweeling! Love veel sterkte met je misselijkheid. Hopelijk helpen de pillen goed.