hoihoi Ik heb alles al binnen een speelgoedwinkel ging weg en alles 50% korting. Ik heb even ingeslagen. gr brenda
Net het eerste gekocht. Met de rest wacht ik nog even. Zo dat ik kan zien hoe ver ze tegen dit tijd is. Niet dat we iets kopen waar ze al te groot voor is.
Ik had die bus gekocht voor zoontje zijn eerste verjaardag. Echt een leuke ton ook waar de blokken in zitten.
hahaha, hier is de kleine dan net 11 maanden, denk dat ik hem gewoon een stuk sinterklaascadeaupapier geef. Daar zal hij heel erg blij mee zijn
Ik heb Sinterklaas al geboekt, wahahaha. Hele leuke Sint, met grappige pieten ( van die stoute, ouwehoer pieten. Leuk voor de opa's en oma's ) Ik was de eerste!
hier zijn de jongens (collin + neefje) nog te klein om te snappen wat sinterklaas inhoudt dus we maken er ook geen heel feest van. manlief heeft van zijn werk een cadeaukaart van 80 euro gekregen voor een heel jaar ongevalvrij te werken dus wij hebben zoiezo Collin's cadeau al gratis , (de toettoet garage) maar ik heb nog wat geld over dus ga nog even verder zoeken voor neefje. Met kerst doen we geen cadeautjes, alleen lekker eten!
Ik heb vandaag een doos Duplo in de aanbieding gekocht. We gaan nog meer halen, maar ik weet nog niet precies wat ik wanneer geef (ze is een maand na sinterklaas jarig).
Ik ben eigenlijk wel klaar nu voor sint/kerst/verjaardagen van de kinderen. Bij ons valt alles in 1 maand dus dan is het voor mij fijner om al tijdens het jaar af en toe wat te kopen. Met de verjaardagen krijgen ze een groter cadeau, met sinterklaas krijgen ze wat kleine cadeautjes. Vooral het uitpakken vinden ze leuk, dus aan waarde is het niet bijster veel.
Dit keukentje krijgt de tweeling van sinterklaas. We vinden hem supermooi!! Nog wat leuke pannetjes en andere dingen en ik laat graag voor me koken
Die is wel heel erg mooi! Ik nog lang niet hoor,dat duurt nog wel een aantal weken..eerst eens goed rondkijken.
Hier ook al wat ingeslagen..de Duplo van de action dus.. echt goedkoop! En puzzels/kleurboeken/kleurtjes en een hamerbankje Wij doen cadeaus met Sinterklaas en Kerst, en mijn zoontje is in November jarig dus het is wel handig om alvast dingetjes in te slaan.. En druk aan het koopzegels sparen, merk je bijna niks van en is een mooi spaarpotje voor de dure maanden!
Leuk om te lezen dat andere mama's er ook al mee bezig zijn! Heb nog niks, maar ben al druk aan het rondkijken en heb vandaag bedacht dat ons ventje in elk geval een skipak krijgt van de sint. Moeten we toch hebben en hij snapt het principe van Sinterklaas toch nog niet dus dan maar gewoon nuttige cadeaus.
Misschien een tip: zag dat ze bij de Action nu Little people spulletjes hebben een kasteeltje en nog iets.
mooi keukentje hier kopen we gewoon het ikea keukentje voor sinterklaas voor de meiden dan heb ik bij kruidvat van de week het houten snijfruit en groente gekocht en een metalen theeservies van efteling bij dat theeserviesje past dit pannensetje erg leuk vind ik Speelgoed pannenset | Kinder pannenset
Weken geleden al het schoolbord met krijt en magneetjes bij de lidl. En ik had nog wat spulletjes op zolder liggen. Een poppenkast setje, prinsessenpuzzel, leerslak. Morgen nog kijken of er op de kinderbeurs nog wat leuks te vinden is, duplo of little people.
@keukentje: wordt speciaal gemaakt zoals je hem zelf wilt hebben. Je kunt de grote kiezen en of je tegeltjes wilt of hout enzo. Superleuk dus!! Heb deze naar onze smaak uitgekozen.