N.a.v het topic "zeg eens hoe heet je", deze vraag..... Iemand gaf aan ik voel me geen... naam.... dus ik vroeg me af, welke naam voelt dan wel goed..... als je zelf mocht kiezen.
Ik vind mijn naam niet echt mooi, maar ach: mijn ouders wel! Ik zou wel eva willen heten. Vind ik een mooie naam!
Ik vind mijn naam heel goed bij mij passen. Hij is redelijk zeldzaam. Nou ben ik zelf helemaal niet zo speciaal uniek en anders hoor, maar toch voel ik mij een [mijn naam]
Ik heb geen hekel aan mijn naam, maar zou zelf een wat stoeredere, minder meisjesachtige naam kiezen.... Jesse/jessie, Chris, Renee, Robin...... ben ook niet zo echt "meisje meisje", maak me nooit op bijna, geen sierraden, hou van voetballen.......
Ik had graag een minder voorkomende naam gehad. Dus iets van Floor of Femme ... heb altijd iets met F gehad ... weet niet wat dat is!
Ik vind de afkorting van mijn naam wel goed bij me passen (Loes, ipv Anneloes) maar dat komt omdat ik niet anders gewend ben denk ik. Ik weet niet wat er anders bij me zou passen
Ik ben al zó gewend aan m'n nickname hier, dat ik dat ook wel zou vinden passen. Athina dus. En oke: Jody - maar ook omdat ik die in het verleden lange tijd als nickname heb gebruikt op andere sites. Jody komt trouwens van een meisje waar ik in een gastgezin bij gelogeerd hebt in Engeland. Lief maar stoer meisje wat gemakkelijk contact maakte indertijd met die nederlandse pubers die een weekje bij hun verbleven .
Mijn officiele 1e naam is Debora, maar mijn ouders hebben mij de roepnaam Debbie gegeven. Ik ben er aan gewend, toch vind ik Debora veel beter passen bij mij.