Waarom is mijn topic weg?!

Discussie in 'Over deze site' gestart door LovelyDK, 28 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Ik ben vanmorgen een topic gestart over wie haar winterjas al aan heeft en wie van de kindjes de winterjas al aan heeft maar nu is die spoorloos? Hoe kan dit?!
     
  2. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Misschien omdat er deze week al een topic was over wie de winterjas al aan heeft?
     
  3. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Hij is er nog gewoon hoor! Even kijken bij je eigen berichten.
     
  4. mamavan5bengels

    mamavan5bengels Fanatiek lid

    21 nov 2010
    3.051
    2
    0
    Zelfstandige
    Amersfoort
  5. jayenriv

    jayenriv Niet meer actief

  6. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Jeetje wat irritant! Alsof er hier al niet 100 dubbele topics zijn!
    Maargoed thanks!
     
  7. Myrthe

    Myrthe Niet meer actief

    Graag wil ik je wijzen op het volgende van ons reglement.

    1.4 Berichten dienen, in het Nederlands, in de daarvoor bestemde forums geplaatst te worden. Iedere gebruiker wordt geacht de forum omschrijving te lezen voordat hij of zij een bericht plaatst. Tevens dient een bericht een duidelijk onderwerp te hebben dat betrekking heeft op de daadwerkelijke inhoud van dat bericht. "Welke dagen zijn vruchtbare dagen" zegt bijvoorbeeld veel meer dan "Welke dag". Berichten die niet in het juiste forum geplaatst worden kunnen zonder opgaaf van reden verplaatst en/of verwijderd worden. Het dubbel posten van berichten (oftewel hetzelfde bericht in meerdere forums tegelijk posten) is niet toegestaan.

    En dan bedoelen wij het in vetgedrukte gedeelte. In dit geval heeft de betreffende moderator je een dienst verleend door het samen te voegen in plaats van te verwijderen. :D
     
  8. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Bedankt voor de geweldige service. Wellicht is het verstandig om de andere (minstens!) 100 dubbele topics ook samen te voegen danwel te verwijderen.
     
  9. prinses

    prinses VIP lid

    20 mei 2006
    18.334
    1
    36
    LovelyDK, Je bent akkoord gegaan met de regels toen je lid werd. Ik vind het bericht erg vervelend overkomen naar het beheer en team. Wij voeren onze taak serieus uit, zodat dit forum voor veel leden leuk is. Soms vallen dingen dan wel eens anders uit, waardoor je misschien iets beter moet kijken. Een beetje meer respect lijkt me meer op zijn plek.
     
  10. moontje2008

    moontje2008 VIP lid

    7 aug 2008
    9.366
    87
    48
    Vrouw
    Docente Engels
    Achterhoek
    Zijn ze nu dus mee begonnen ;)
     
  11. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Prima ;)
     
  12. prinses

    prinses VIP lid

    20 mei 2006
    18.334
    1
    36
    Oké, zet ik deze dicht.
     

Deel Deze Pagina