Gisteren zijn we heerlijk een dagje naar het Linnaeushof geweest en de kinderen hebben zich kostelijk vermaakt.
Fijn Senn dat het geslaagd was! Hier gisteren even uit kunnen slapen, was weer laat terug van het werk. Daarna naar Leon zijn ouders op bezoek, en toen door naar huis, gekookt en Finn naar bed. Finn weer opgehaald met 39 koorts . Zijn nog naar het schoolplein geweest, even lekker gespeeld, toen thuis een tosti gegeten en Finn is om half 7 alweer naar bed gegaan, hij was zo moe . Vanmorgen was ie gelukkig weer koorts vrij.
De afspraak morgen met Karsten gaat niet door want de arts is ziek. Hopelijk gaat het gesprek van aankomende maandag wel gewoon door.
Dag allemaal, Iedereen een goed weekend gehad? Hier was hij erg relaxed. Vrijdag uit eten met manlief en zaterdag samen shoppen in Ochtrup in het nieuwe outlet center (net zoiets als batavia stad). Gister de hele dag naar de sauna geweest met een vriendin...heerlijk! Nu weer aan het werk. Vanmiddag de echo en vrijdag laatste controle bij de pc.(althans ik hoop dat het de laatste is )
Nee wilde nog wat schrijven maar een beetje hectisch hier Mijn baas ligt in het ziekenhuis die is gestoken door wespen (de hond heeft waarschijnlijk een wespennest losgemaakt) en is met een allergische reactie opgenomen. Hij mag vandaag wel weer naar huis, gelukkig. Mijn echo was goed, er was niks geks te zien. De spiraal ligt er wel scheef in en zij dacht dat de werking minder werd en vandaar dus die doorbraakbloedingen. Ik bel van de week de huisarts en dan laat ik hem verwijderen.
Mika heeft toen hij thuis kwam het dansjegedaan wat ze op school geleerd hebben op het liedje hallo wereld van kinderen voor kinderen voor de kinderboeken week. Echt zo mega schattig! Heel stom maar ik had de tranen in mijn ogen toen hij danste .
@Christiea: vervelend zeg van je baas! Hopelijk knapt hij gauw weer op. Fijn dat je echo goed was, weer iets wat je weg kunt strepen. De controle bij de pc is vast ook goed! @Daantje: leuk hè als ze zo die geleerde dingetjes thuis tonen, lekker van genieten hoor! Hier gelukkig weer helemaal opgeknapt, kan ook weer gewoon normaal eten gelukkig. Vandaag op de valreep nog wat kleding maatje 50 gekocht.....realiseerde me ineens dat de kans erg groot is dat kleine uk maat 56 niet aan kan, omdat hij natuurlijk 4 tot 5 weken eerder geboren wordt dan de andere 2 en maat 56 waarschijnlijk veel te groot is, helemaal niet bij stilgestaan. Nou ja, het was geen straf om nog wat te shoppen , al ben ik alleen bij de hema geweest .