leona: hopelijk krijg je groenlicht en dat het dan snel mag lukken. ik gun het je zo erg. tweety: mooie keuken, echt een mooie kleur. dat wordt genieten. justdakota: welkom, wat heftig zeg zoveel bloed verlies, heb je toen geen bloed bij gehad? ik moest bij mijn eerste bevalling blijven voor eventueel transfusie en ik had 800 ml verloren. maar had wel een enorm laag hb van 4. ja dat geen ontsluiting krijgen is niet leuk, na een week weeen van eerst om de 10 min en toen om de 5 min heeft mij niet verder gebracht dan 1 cm. dus dan is inleiden een verademing. dit was overigens met infuus en ruggeprik vooraf. babbel: wat heftig voor je mannetje zeg, hopelijk helpt het snel. dat lijkt mij heel moeilijk. en idd wel fijn als je ongi komt dan heb je dat weer gehad. leuk zeg die voorbereidingen, vind dat altijd zo speciaal een 1e verjaardag. de crematie was erg verdrieting en het was echt heel druk. mag ook wel als de familie uit 5 generaties bestaat. kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen en ga zo maar door. in totaal bestaan wij nu uit 95 mensen. en dan waren er nog eens vrienden, kennissen en oudcollega's enz bij. maar het was erg mooi en we hebben het goed kunnen afsluiten. dadelijk met de jongste naar het ziekenhuis, al 2 dagen koorts en benauwd, de ventolin doet nu zijn werk niet. du sben benieuwd.
Babbel wat vervelend van je man. Sterkte voor hem en jou natuurlijk. Hopelijk is hij et snel weer boven op. Nimme mijn hemel dat is dus geen succes geweest. Is wel erg vroeg. Succes vandaag. Kimberley. Sterkte met de kleine. Afscheid nemen is zo moeilijk. Sterkte ook daarmee. Wat een mega familie. Heel bijzonder. Ik mocht naar huis, maar ging bijna onderuit. Toch een nacht gebleven, maar geen transfusie. Hb was nog net 4.2. Ik had al pillen de hele zwangerschap en dat is denk ik wel mijn geluk geweest. Bij de tweede niet zoveel verloren? Ik echt heel weinig. 200cc
Kim: wat fijn dat het zo mooi was. Het is altijd verdrietig, maar een mooi waardig afscheid verzacht de pijn wel voor even vind ik altijd... Hier toch geen ongi... JustDakota: Jeutje na je bev?? heftig hoor!
Ja na de bevalling, kwam de placenta wel maar de baarmoeder trok niet samen heb ik begrepen. Er kwam volgens mijn man een hele golf bloed uit me. Heb het zelf gelukkig niet gezien. Heeft lang geduurd voor ik me weer helemaal goed voelde. Veel ijzerhoudende dingen gegeten en gedronken. De tweede was gelukkig heel weinig.
Bedankt voor de reacties...ben alweer gerustgesteld! Lang leven de hormonen! Ook een beetje goed nieuws...gisteren met manlief gehad over een derde....en zijn reacties was voorlopig niet! Dus ik ben super blij!! Dat is in ieder geval geen nee!! Geeft me een stukje rust merk ik! Verde hebben ook wij een heftige week achter de rug, aangetrouwde nicht van mijn man is overleden aan kanker, 41 jaar en laat naast haar man twee jonge kinderen achter.....als ik maar aan de kindjes denk moet ik al huilen! Dus ..over een paar dagen is de crematie en die gaat heeel zwaar worden. Wat is het leven toch hard en oneerlijk soms....
Iedere vrouw haar droom zo na een bevalling e,not ,arm ding. Ik vond het al erg me direct te moeten douchen en het bleef maar gulpen ,de volgende keer doe ik dat niet meer.Precies of je vuil bent na een bevalling van 3 uurtjes ,douche me telkens ervoor.
Dat van het vocht-melkverlies uit de tepels kan puur hormonaal zijn is het zo dat je ook onregelmatigheden aanvoeld (niet net voor een ongesteldheid)dan zou ik even laten checken. Ik heb ook zeer lang melkverlies gehad na borstvoedingsstop maar waaraan ik merkte dat ik zwanger was is : - dat mijn tepelhof donkerder werd van tint (ben bleekscheet) - misselijkheid - maagpijn - obstipatie - bloedendtandvlees!!! liefs xxx
justdakota: heel herkenbaar dat het lang duurde voor je je beter voelde. ik heb echt maanden lijkbleek gezien en was extreem moe,ondanks dat ik ook de hele zwangerschap ijzertabletten gebruikt had. bij de tweede ben ik 500 verloren, volgens mij net binnen de normaal waarde. wel appart dat je naar huis mocht, ik ben in totaal 4 dagen gebleven. babbel: spannend idd pffff: gecondoleerd, wat heftig en zo jong, dat is echt vreselijk zeker voor de nabestaande. ik kan mij goed voorstellen dat je gelijk tranen krijgt als je aan de kinderen denkt. die moeten het nu toch ook maar zien te redden zonder mama. de jongste heeft verneveling gehad, zo dat ze zeker weten dat ze voldoende medicatie binnen krijgt. de benauwdheid neemt dan meteen weer af gelukkig. nu alleen de koorts nog. ze is al wat fitter dan vanacht en vanochtend.
agossie Kim, vertroetel haar dan maar goed... En nee niet spannend hoor, ik ben niet zwanger... Ik wil gewoon een cyclus Maar er is gependeld voor 1e kwartaal 2013 meisje Nou daar gaan we dan maar voor hiiii ♥
@pffff sterkte meid. @kim hoe is het met de kleine meid. hier vandaag ff naar de markt in rotterdam geweesr was niet veel was wel erg druk. ook even voor laminaat wezen kijken maar was niet echt onze kleur helaas. de oudste heeft gisteren zijn koppie gestoten en het resultaal een gat erin. gelukkig hoefde we niet naar het zh om te hechten het was een klein gaatje maar bloede flink. het is de 2e al in een half jaar tijd wat een geluksvogel is het ook. dit was wel zijn eigen schuld moet ik zeggen want we waarschuuwde hem al een aatal keer dat ie niet moest springen op het bed en toen boef kastje in de weg. vandaag is ie weer bij opa en oma slapen. opa brengt hem morgen naar school vind ie helemaal geweldig haha.
Goedemorgen Hier nog steeds beeb in mijn buik. Vandaag een rustig dagje houden, hopelijk zzet het eindelijk eens door. xxxxxxxxxxx
Anno ik hoop met je mee meid!! Tweety: Agos wat sneu... Maar herkenbaar hoor, dat blijven springen en niet luisteren tot t fout gaat Lekker met opa naar school! Dat ís natuurlijk ook wel super!
Was echt niet leuk nee. Was ook mijn grootste angst bij de tweede en zal het bij de derde ook zijn. Ik ben toen ook niet wezen douchen. Eerste week alleen maar op bed gelegen. Ik kon niet anders. Kimberly wat fijn dat ze je zo lang hebben gehouden. Ik heb begrepen dat tot een liter normaal is en vanaf een liter het fluxus wordt genoemd. Maar de een reageert er anders op dan de ander natuurlijk. Ben er bovenop gekomen maar ja het duurde echt heel lang Anno succes nog even.
Hallo dames Wat een verhalen weer ik kon aardig wat pagina's lezen. Nog niks gehoord van mijn oudcollega ga er dus maar vanuit dat het niks wordt, anders hadden ze toch wel gebeld?? Sinds een paar dagen 's-ochtends beroerd (niet overgeven) pas rond een uur of drie wordt ik weer een beetje mens. Had ik bij mijn vorige 2 zwangerschappen geen last van! Ik weet niet wat me overkomt! Zit al te dromen van tweelingen, volgende week zal ik het zien of mijn dromen waar zijn
claudia: balen zeg die misselijkheid, helaas hier ook nog steeds 24/7 aanwezig. ik hoop voor jou dat je er snel vanaf bent. tweety: wat zielig zeg, misschien wel een les voor de volgende keer. gelukkig geen hechtingen dat vind ik altijd zo naar. anno;; die beeb heeft het veel te goed bij je. heb je al wat huis tuin en keuken middeltjes geprobeerd? wat springen, wat vreemde sapjes, klussen met ml? hopelijk komt je beeb snel. hier lijkt de ziekenboeg weer opgeknapt, de oudste naar school, de kleinste wat minder verkouden. vanochtend al de bedden verschoond en alles gestofzuigd boven. 2 wasjes gedaan en nu ben ik doodmoe. dadelijk nog op pad voor de boodschappen en dan vind ik het genoeg voor vandaag.
Nee nog niks geprobeerd, geloof er ook niet zo in. Denk dat hij/zij gewoon lekker zit en deze week toch wel ergens komt. Klinkt positiever dan dat ik het voel hoor haha. xxxxxxxxx
hey meiden, ik wil jullie allemaal ff een knuffel geven. ik neem even afstand van het forum gewoon omdat dit ff beter voelt voor mezelf. zodra ik er weer aan toe ben horen jullie van me liefs kikkert