@saja: ja ik snap je heel goed hoor meid, dat is ook gewoon klote.. want al is je test wit je blijft dat beetje hoop houden..
Ja inderdaad dat is het ook.. Bij mn zoon testte ik 5 dagen na NOD met CB digitaal en die gaaf 1-2 aan.. Pas 1,5 week overtijd toen ik een streepjes test deed die knalde.. En de MvM test knalde ook niet.. Maar goed ik ga er gewoon van uit dat ik morgen ongesteld word.. En word ik het niet dan doe ik dinsdag maar weer een testje..
Nou dat maakt t wel erg spannend hoor Saja.... jemig. Kan me voorstellen dat t wel klote voelt. Hier een ziek kind... arme meid heeft dikke koorts dus die gaat zo lekker naar opa, ik werk maar 3 uurtjes dus jah... Als ze vandaag zo ziek blijft dan bel ik vanmiddag wel af voor morgen. Vind t zo sneu...
@jeniyah: beterschap voor je dochter.. hier is zoonlief ook thuis vandaag.. heeft vannacht alleen maar liggen hoesten.. hier vandaag naar moeders voor der verjaardag.. Ben benieuwd wat ze van der taart vind
Saja: Wat een leuke foto! Natuurlijk ben je daar trots op! Wel vervelend dat je nog altijd geen zekerheid hebt. jeni en maybe: betreschap voor jullie kids....altijd zo zielig als ze ziek zijn. Die van mij hoest de afgelopen paar dagen ook al zijn longen uit zijn lijf. maybe: gefeliciteerd met je moeder! En eetse lekker van die taart! (heb je een foto? ik ben wel benieuwd!) groetjes!
Hoi! Vandaag ongie geworden en mijn NOD valt nu op deze lijst. Wil iemand mij erop zetten? Mixje, 31 jaar, 6e ronde, 2e kindje NOD 28 oktober. Bedankt alvast!
@jolan: ik heb nu een room en choco vulling en aan de cake zelf ook choco hazelnoot aroma toegevoegd. Bedankt voor je complimentje
Rot he Saja als dat gebeurt, hier ook 4 of 5x getest afgelopen maand omdat ik de laatste tijd een gemiddelde had van 35 dagen en mijn cyclus nu 47 dagen was. Ik had ook iedere keer de hoop dat het toch wel zover zou zijn, hopelijk mag je snel een positieve test in je handen hebben Jeniyah en maybe, veel beterschap voor je kindjes, hopelijk zijn ze snel weer beter. Is altijd zo zielig als kindjes ziek zijn he En maybe, wat een prachtige taart zeg! ik bak ook heel graag en het is ook wel altijd lekker maar ik ben een echte kluns als het op fondant of marsepein aan komt, wat zou ik dit toch graag kunnen Echt heel mooi hoor! Zo, deze middag heb ik mijn eerste controle na de clomid. Hopelijk staat er een eitje klaar, ben zenuwachtig, wil zo graag dat er wat klaar staat maar durf nog niet te hopen, het is de eerste keer dat ik clomid heb genomen dus we weten nog niet of ik er goed op gereageerd heb. Het was wel meteen een dubbele dosis dus ik hoop stiekem toch dat het deze maand meteen heeft gepakt. Duimen maar
@Nathje: veel succes bij de gyn.. hier gaat morgen de laatste clomid tablet naar binnen en dan wachten wat er gaat gebeuren.. ook hier 1e ronde.. duim voor je meid
waauuww wat een super mooie taart zeg! daar mag je best trots op zijn daar zal je moeder blij mee zijn veel plezier vanavond.
Welkom nieuwe meiden! Saja, balen van je ongi.. maar wel fijn op zich dat je cyclus weer zo snel lijkt te kloppen! Hier is mijn ei denk ik vandaag, doe deze maand geen tempen en geen testjes dus we klussen gezellig door. Al is het na een jaar kindjes maken, toch soms wat minder spontaan en moet ik mezelf er wel eens toe zetten.. Maar alles voor het goede doel! Hobbys zijn een fijne afleiding, wat een super mooie taart zeg! Ik stort me op muziek maken, boekjes lezen en m'n werk deze dagen. Tot nu toe gaat die goed, hopen dat ik deze maand eens de tweede helft me ook goed kan inhouden! Fijne dag meiden!
Wij zijn ook al even bezig. Ik kom te tijd door om van alles te genieten van dingen die met een kindje iets wat lastiger zijn. Zoals lange dagen weg van huis om leuke dingen te doen. Onbezorgd naar een pretpark (nergens rekening mee houden) lekker uitslapen en het huis is/blijft de hele dag netjes. Zo kan ik nog wel even door gaan Ons kindje is veel meer dan welkom Geef deze dingen dan ook graag op.Maar zolang het nog niet gelukt is probeer ik gewoon dan maar van de tijd te genieten die we nu nog samen hebben zonder dat er een kleine spruit is die ook aandacht nodig heeft Maar eerlijk is eerlijk mijn geduld raakt ook best wel op hoor waar blijft hij/zij nou toch