@skatje; bakingsoda hebben ze meestal niet in de supermarkt. Je kunt het bij de toko halen (oranje pakje, arms&hammer) maar vaak hebben ze het ook bij de drogist (etos) of apotheek. Dan moet je even vragen naar zuiveringszout (sodiumbicarbonaat). Bij de toko is het overigens wel het goedkoopst. Als je naar de toko gaat kun je daar ook wat echt rozenwater kopen, dat spray ik verdund op mijn haar af en toe als ik een lekker bloemen luchtje wil. Je kunt daar ook een scheut van in je badwater doen ipv badschuim of olie. Of je haar mee naspoelen! (rozenwater kun je ook bij kruidvat kopen, maar dat is geen puur rozenwater, daar zit alcohol in) Bio appelciderazijn hebben ze wel gewoon bij de AH.
Ah jammer, te laat voor de foto.. Was bijna klaar met meelezen. Verbaas me eigenlijk dat jullie op gegeven moment pas niet meer jullie haar los dragen. Ik doe dit namelijk de tweede dag al niet meer, omdat het er dan niet uit ziet! Ik heb dun haar, en zet het de tweede dag dus altijd al vast. Ik was om de dag mijn haren. Sinds kort met Marlies Moller, siliconenvrij. Maar wat moet ik wennen: ze voelen nooit lekker zacht aan na het wassen. Gebruikte een super lekker (duur) serum, maar ook hier zitten siliconen in. Zelfs in mijn masker van Henna.. Ik weet het allemaal even niet meer, en begon dus ook weer siliconenproducten te gebruiken om het het te doen laten aanvoelen. Vandaag een sls product gepakt, die heb je nodig om siliconen eruit te wassen?, en weer over gegaan op siliconenvrije shampoo enzo. Zelfs geen serum gebruikt, en toch redelijk tevreden met het resultaat! Lees graag tips? Ik zie het niet zitten 6 weken mijn haren niet te wassen, na 3 dagen lijkt het al een inieminie plukje. Maar wil dus wel echt de conditie van mijn haar verbeteren!
Tatataaaa!! Kijk en oordeel zelf LEP OP: NIET DE FOTO'S QUOTEN, ANDERS MOET EEN MODJE DIE BERICHTEN OOK NOG AANPASSEN IPV DAT IK ZELF BINNEN EEN HALF UUR DE FOTO'S KAN VERWIJDEREN VAN HET FORUM. Helaas, te laat
Hi, ik heb met veel interesse dit topic gelezen. Ik vraag me af of dit misschien ook wat voor mij is, wat denken jullie? Ik heb dun schouderlang haar, voor mijn zwangerschap moest ik echt om de dag wassen, tijdens mijn zwangerschap was op mirakuleuze wijze 1 keer per week wassen voldoende (hormonen?), echt genieten was dat! Maar nu ik weer bevallen ben en ik echt geprobeerd heb om niet te vaak te wassen, ben ik weer terug bij af. Het is weer binnen notime vet je zou toch zeggen dat die talgproductie de afgelopen 9 maanden al gereset is?! Heeft het nu zin om dit te gaan proberen? Ik heb nu nog 4 weken verlof, dus geen werk waar ik naartoe moet, een uitgelezen moment om dit te proberen dacht ik. Ik heb afgelopen vrijdag mn haar voor het laatst geassen, zaterdag heb ik een goede borstel gekocht, en soda om m schoon te maken (wat een troep kwam er uit mn oude borstel ). Ik was op zoek naar bakingsoda, maar kon het niet vinden. Is het online verkrijgbaar?
@bloemie; zie mijn bericht hierboven (nr. 201) over de baking soda! Het is ook online te bestellen hoor, de arms&hammer. In Belgiƫ is het geloof ik wel gewoon in de supermarkt te koop!
Hihi jouw verhaal is mijn verhaal, al is mijn haar ietjes langer. Maar voor zwangerschap, tijdens en na: same here!! Ik denk dat je het gewoon kunt proberen. Ik had trouwens wel backing soda aangeschaft, maar ik gebruik het niet voor mn haar. Ik doe met eigeel. Misschien ook een idee?? Met eigeel ontvet je het niet extreem, maar je voed het wel. Backing soda ontvet wel extreem, maar voedt niet Ik ben benieuwd hoe het je zal vergaan Ik doe nu 1 x per week ei en appelazijn. Verder om de dag of nog een dag langer wachten spoelen met water.
Ohja, juul wat heb jij prachtig haar!!! Echt super mooi!! Ik had de backing soda bij de biowinkel niet gevonden, maar wel bij een gezondheidswinkel. Schijnt wel dat het bij dit soort winkels (te) duur is. Ik heb een heel klein doosje voor 3 nogwat, terwijl je ook een paar kilo een par euro meer per internet zou moeten kunnen vinden.