Nou meidem bedankt voor dit topic... Normaal hou ik mij er nooit mee bezig.. maar nadat ik ff ging spitten.. en zag dt iedereen het binnen heeft, ben ik ff gaan inloggen op svb... nou er stond dus niks over het 3e kwartaal.. en heb ik toch even gebeld... wat bleek.. er was een fout gemaakt... we zijn onangs verhuisd.. en beek dat niemand mijn betaling deed...en nu gaat ze dat gelijk rechtzetten en wordt het morgen meteen overgemaakt... ze zei nog dat als ik niet had gebeld ze er nooit achter waren gekomen... Dus dank voor dit topic!
Nou het ging eerst van 199 naar 188 inene, en nu inene weer 191, dus het is alnog minder dan begin dit jaar.
Jup ik dus... maja gebeld.. en tis geregeld. Staat er als het goed is morgen op. En voor het eerst +-230.. hihi
Ja ik :x. Wij hebben hier al jaaaaaaaaaaaaaaaren kinderbijslag, niks binnen hier, ik vanmorgen gebeld. Ja ze moesten nakijken of het wel klopte Het gaat vanavond met de betalingen mee. Volgens hun staat het er volgende week op, ik hoop morgen
Oh, was al vergeten dat het deze week binnen komt. Is weer een meevaller in deze maand. Mijn man is namelijk sinds kort begonnen in een nieuwe baan, en we komen een 1,5 week salaris tekort..