trek gewoon een lekker dikke pyama aan! maar zoals eerder is geschreven, als je zo close met elkaar bent dat je het bed deelt, moet je je twijfels hierover ook gewoon met elkaar kunnen bespreken
Eh ja.... ik denk dat je weer even gezellig bij groep 8 moet aanschuiven en een lesje sexuele voorlichting nodig hebt Is net zo'n rare gedachte als uit het hetzelfde kopje drinken waar een HIV-positief persoon ook uit heeft gedronken... beetje bekrompen vind ik het en tegenwoordig weet iedereen wel beter toch?
Als ik jouw vriendin was zou ik de avond afzeggen... Lekker zo'n kortzichtige "vriendin" die het ook nog eens nodig vind om dit op een openbaar forum neer te zetten.
Ik zou als vriendin niet blij zijn als zo iets persoonlijks op een forum besproken wordt. Naam of geen naam, maakt niet uit. Met sexuele voorlichting op school en desnoods google kom je al een heel eind en hoeft het niet eens op een forum gevraagd te worden.
Ik vond het 'geef de persoon boven je een complimentje' een leuker topic.... TS zal gerust weten dat haar 'angst' niet reeel is. Maar hij is er wel. En dat is helemaal niet erg. Je wilt gewoon even je verhaal en twijfels kwijt en daar is een anoniem forum prima geschikt voor. Mensen luisteren en geven tips, grandioos! Kun je vervolgens zelf uithalen wat je aanspreekt. Ik zou het tegen je vriendin zeggen. Als je je gekke gedachtespinsels geuit hebt valt er vast een last van je af, zie je in dat het best meevalt en desnoods trekken jullie allebei een hele gekke stippeltjes pyama aan ofzo. Wat een rijkdom, zo'n vriendin waar je zulke leuke avonden mee hebt en dus ook lekker gezellig en knus bij blijft slapen!
precies en met de naam van haar kindjes, en wat speurwerk in haar topics, en haar woonplaats is iemand vaak zo te vinden... er hoeft maar net 1!!!! iemand te zijn die je herkent en dus ook je vriendin kent....
Nee hoor, niet om de persoon, echt om het onderwerp en haar reaktie. Als mijn zusje deze vraag stelde had ik haar hetzelfde antwoord gegeven. Ik vind het gewoon onzin Om hierover zo'n probleem te maken... Bedoel niks besmettelijke aan op een gewone manier. Zie je het niet zitten bel je gewoon af.
Komt een beetje op mij over zoals dat ging in groep 8. Ieuwww, niet aanraken want hij of zij heeft beestjes. Ik vind het ook een beetje kinderachtig sorry... En een beetje lullig dat inderdaad je vriendin haar privézaken nu op internet staan.. Nee Chlamydia krijg je niet van bij iemand in bed liggen, dat krijg je via seksuele interactie. En ik ken de TS persoonlijk niet, dus daar ligt het niet aan. Zo komt het berichtje gewoon op mij over.
wat een rare reacties hier allemaal??? We vragen ons toch allemaal wel eens iets stoms af...en hoe moet ik nu in hemelsnaam weten om welke vrouw in nl dit gaat??? Dan kunnen alle topics over schoonouders/familie ook niet meer en de buurvrouw-van-de-kennis-van-je-nichtje?? Echt bizar hoe er hier gereageerd wordt, of ik heb weer iets gemist. ts, ik zou mij geen zorgen maken.
Idd. Ik vind een aantal reacties hier juist groep 8 reacties. Blijkbaar mag je niks vragen wat je op school geleerd kan hebben/op google kan vinden/bij de algemene ontwikkeling blijkt te horen. Want dan is het gelijk een rare/domme/kinderachtige vraag
Ik ben ook altijd bang om te veranderen in Pipapeer van de Frifrafruitjes als ik naar de Bibaboerderij kijk.