Als je dan een patatdag hebt, doe het dan ongezond.. Er zijn genoeg dingen die je kunt frituren.. - bitterballen - hamburgers - kroket - frikandel - kipnuggets - pikanto - mexicano - gemixte snacks - bamibal - nasischijf - etc. etc. Hoe kun je daar nou op uitgekeken raken?!?! Gr. Carlien
En dat zijn dan vaak dezelfde mensen die zelf wel jaar in jaar uit elke avond gekookte aardappelen eten, haha. Nee hoor, doe mij ook maar lekker vlees / groente / patat. Voor de broodnodige afwisseling bestaan er gelukkig ook nog pannenkoeken. Elk vlees kan toch wel bij patat? Het is maar net wat voor maaltijd je wilt. Lekker stuk rundvlees (biefstuk of entrecote ofzo) als het wat duurder / feestelijker mag zijn. Gewoon een hamburger of van die lekkere vette worsten kunnen natuurlijk ook. En (gegrilde) kip is inddaad ook altijd lekker! Dat vind ik allemaal veel lekkerder dan die snacks! Maar ja, die zijn dan weer zo lekker makkelijk om mee te nemen bij de snackbar. (Wij bakken nooit zelf.)
ik stop ook wel eens kipfilet in zo'n braadzak(kruiden zitten er al bij) en dan in de oven..om je vingers bij op te eten!
Verse hamburgers (liefst van de slager als dat lukt)... hmmmmmm Dat is wel echt een verschil met diepgevroren. ....en dan lekker een uitje erbij bakken... Beetje mayo & curry krijg dr spontaan trek van!!
Of maak zelf een kapsalon: Bak shoarma Bak patat doe patat in overschaal gooi de shoarma erover heen dan wat ijsbergsla een beetje mixen, doe er een flesje knoflook saus overheen dan helemaal bedekken met plakken jonge kaas 5 minuten in de oven....ennuuhhh smullen maar !!!! *niet te veel eten want dan word je misselijk en DIK*
Wat ik heerlijk vind (maar dan is de friet meer een bijgerecht) taco's gevuld met gekruid gehakt salade en frietjes... Yammie!
Kippenvleugeltjes uit de oven. Ook te krijgen in een grote zak (Lidl o.a.) en je hebt ze in de pittige en extra pittige variant. Héérlijk! Lekker vette vingers van 't kluiven. Dan nog wat appelmoes erbij, of een lekkere salade om 't nog wat gezond te maken. Wij geven (nieuwe) recepten altijd een cijfer en dit is bij mij altijd een 8,5.
Patat mmm lekker. Het liefst zou ik het elke dag eten haha. Maar zo ongezond. Dus minimaal een keer per week. Maar met of groente en snacks er bij mmmm. Maar patatje met sate blijft toch echt wel mijn favoriet heerlijk. Maar gebakken vis er bij is ook wel lekker. kibbelingen mmmm.
uuhm nou heel slecht, komtie : SPARERIBS Uhhm wij doen er ook weleens filetlapjes (wel effe lekker kruiden) bij en dan met zaanse mayo je weet wel uit die tube. En salade drbij...