@biancawv en @Ingeltje wahaha ik zat net hetzelfde te denken. Door mijn verhaal hebben we het over onze stoelgang Het was echt niet mijn bedoeling om er een vunzig onderwerp van te maken maar ik wilde zo duidelijk mogelijk mijn symptomen vertellen @naliey beterschap!
@Naliey ik ben bang van wel maar denk maar zo gedeelde smart is halve smart Ook ik heb moeite met de stoelgang dames 1 keer per 5 dagen en dan ben ik al gelukkig in mijn eerste zwangerschap kon ik elke dag dus zou wel weer een welkome afwisseling zijn hehe.
@bianca tja normaal had ik altijd of een moeilijke stoelgang of juist diarree nooit normaal!! Nu ik sinds een anderhalf jaar biodophilus slik van AOV gaat het perfect ( zijn de bacterien die iemand met PDS tekort komt) nu moet ik mijzelf 1 tot 2 maal per dag "ontlasten" om het dus netjes te houden!!! Hahaha Ik heb afgelooen zomer toen mijn ovutest het dinkerst was dus miss toch een ei ?? Een paar dagen me compleet anders gevoeld! Alles zat vast mijn darmen stonden stil!!! Kon niet naar wc eten bleef op de maag liggen! Vanaf het moment dat ik ongi werd was alles weer ooeens normaal!!! Ik denk echt dat er een bevruchting heeft plaats gevonden toen!!! Maar gewoon door mijn korte lf van 9dgn niet heeft kunnen nestelen denk ik zo!! Zou dat kunnen??
@naliey hier the same! Ook griep!! Suuuuper zere keel hele nacht niet geslapen, hoofdpijn, moe, dichte neus! Alles vol snot, bahhh! Welkom klote herfst
Dat gevoel heb ik ook!! Ben alleen zooooo bang om er over te denken, het is al 2x mis gegaan, maar heb wel het gevoel dat het 'anders' is hoeveel dpo zit je? Ik heb juist dat ik vaker naar de wc moet voor grote boodschap, was vorige keer voor mij echt een symptoom, heb dat dus nu weer, evenals soort spierpijn gevoel in onderbuik met uitstraling naar bovenbeen (binnenkant), heeft iemand dit ook? Ook veel lucht en borrelende darmen (vaak na eten). Ik zit 3 dpo nu, dus nog erg vroeg om te oordelen! maar vind het zo leuk om te doen! Hihi
Ja idd jij ook beterschap Ik heb al 1 rampdag achter de kiezen. Ik vraag me steeds weer af hoelang zo'n griep duurt. Ik heb wel een behoorlijke verhoging voor mijn doen. Normaal rond 36.5. En nu 37.7
Hallo allemaal, Ik ben helemaal nieuw hier en ik weet ook niet of ik op de juiste plek post? Maar mijn man en ik zijn nu een half jaartje aan het proberen zwanger te raken. Nu is mijn nod 9 oktober en ik vind het best erg spannend. Leuk om hier zo mee te lezen ook. We zijn 29 jaar en gaan voor ons eerste kindje.
Jij ook meis!! Hopelijk zijn we er voor dit jaar vanaf!! Enne heb je niet meer getest? Ga je echt nog zo lang wachten? Knap hoor meid!!!
@ honden: fokken lijkt me niets. Iedere keer die spanning of je de pups kwijt zal raken. Niets voor mij! Wat dat betreft is een dekreu handiger haha. Hij heeft alleen de lusten! Ik doe trouwens ook nog agilitywedstrijden met hem. @ stoelgang: ik al jaren slecht naar de wc. Heel irritant. @ zieken: beterschap En voor nu, welterusten allemaal! Over 5,5 uur gaat de wekker weer...gaap... Fijn weekend!!
Dat is ook wel zo flappie,Fokker die ik ken heeft er nog vier over en ze zijn al 18 weken. Ach. Il heb met de mijne flybal gedaan en paar lessen behendigheid. Maar nadat we gingen verhuizen. Zijn we gestopt. Jammer was een leuke club. ik mag op rood.. vanmorgen een veeg helder bloed. Als ik dan de drie dagen weinig bloed niet meetel, zit ik op30 dagen cyclus voor de eerste keer. Moet ik vanaf hier dan ook weer gaan tellen?
Roosje welkom en veel succes. Floor ik geloof dat fly bal leuk is voor een kleine hond maar niet voor een mechelse herder en al helemaal niet voor die van ons die is daar veel te lomp voor.Ze heeft wel een nieuwe hobby konijnen jagen maar je kan zien dat het een belg is de konijnen gaan door de bosjes mevrouw eromheen zolang ze het zo doet vind ik het goed want dan kan ze er nooit bij hihi.
Ja Floor ik tel altijd vanaf de dag dat ik helder bloef heb. Hopelijk heb je de volgende ronde meer geluk x
Hahaha de dalmatier van mij was ook echt veel te eigenwijs ervoor. Die rende als een speer ernaartoe, pakte de bal en ging rondjes rennen. Maar het was wel leuk om te doen. Bbibi il heb nu 2 keer gefaald in het stoppen met roken. Jammer maar het we gaan gewoon verder met stoppen. Nu alweer twee dagen niet.
Goedemorgen allemaal. ik kon bijna niet slapen, want vanmorgen moest ik testen! Temperatuur nog steeds hoog. En na twee testen....ik mag op rozeq! Jeetje wat onwerkelijk nog. In 2008 waren wij ook bezig geweest maar toen een jaar lang niets en nu gewoon in de tweede ronde waarvan sit de eerste met ovulatietesten! Dit wordt dus een ouders en schoonoudersfamilie weekend
Ik zit nu 7 dpo. Ik ga proberen niet voor NOD te testen, maar als ik wat meer dingen voel over paar dagen, misschien toch haha Heb wel een mooi constant kaartje tot nu toe. My Ovulation Chart