Buikpijn!

Discussie in 'De lounge' gestart door BLiS, 4 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Ik hoop dat ze ondertussen gevonden hebben wat de pijn veroorzaakt!
     
  2. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Hoe gaat het nu Dees?
     
  3. pinter

    pinter Fanatiek lid

    9 jan 2010
    4.015
    1
    36
    noord limburg
    Hmmm nog geen nieuws,ben nu toch wel benieuwd!!
    kan een goed teken zijn,dat ze misschien eindelijk is geholpen.
     
  4. Esser

    Esser Fanatiek lid

    29 jun 2006
    3.190
    4
    38
    Pedagoog
    N-Brabant
    Nog geen nieuws...
    Hoe is het met je?
     
  5. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    Zou ze dan toch geholpen zijn? ;)
     
  6. Purk

    Purk Niet meer actief

    Nog geen nieuws? Hopelijk betekent dat dat je meteen geholpen bent
     
  7. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    Wederom 2 ZH bezoeken verder en niks wijzer :(

    Ik moest mij vanmorgen om 8u weer melden bij het afnamelab, aldaar werd voor de 3e keer bloed afgenomen.
    Daarna moest ik mij melden op de poli chirurgie, ik moest natuurlijk eerst wachten op de uitslag van mijn bloedwaardes..dit duurde bijna 45min..
    Eenmaal weer terug op de poli werd ik weer gezien en beoordeeld, de bezinking waardes waren wel verhoogd..ik had gisteren 31 en vanmorgen 25 (Tussen 5-12 is gewenst).
    CRP was heel netjes, niks mee aan de hand...chirurgisch gezien konden ze niks vinden en vonden ze het een wijs besluit mij over te dragen naar de gynaecologie.
    Zo gezegd, zo gedaan melden wij ons niet veel later op de afdeling triage, damn en toen begon het wachten....ze hebben mijn bloeddruk gemeten, temp was goed en eigenlijk vonden ze het wel slim om ook even een inwendige echo te maken om te kijken of ik misschien niet last had van mijn eierstokken oid.
    Niks van dat alles, alles zag er goed uit.
    Ook testten ze me nog even op chlamydia, daar had ik nog geen ervaring mee dus die eendenbek was ff pijnlijk :)

    Al met al ben ik nu dus nog niks wijzer geworden, de pijn is welliswaar iets minder maar dan moet ik het ook rustig aan blijven doen :)
    Ik heb nu flinke pijnstilling gekregen (tramadol) en voor a.s. maandag een belafspraak met het ZH.
     
  8. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    19 jan 2009
    11.632
    0
    0
    Docente
    hmmm gelukkig geen operatie maar toch lijkt het me niet prettig dat je nog niks weet...

    hebben ze je galblaas ook bekeken?
     
  9. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    @Napoleon; Ze hebben gisteren op de echo mijn gehele buik bekeken, ook daar was niks bijzonders te vinden.
     
  10. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    Jee nog steeds onduidelijk wat er aan de hand is dus..
    Fijn dat de pijn nu wel iets minder is.
     
  11. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Pfoe, sterkte! Hopelijk wordt de pijn nu minder!
     
  12. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    13 jul 2005
    15.340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Balen dat je nog geen diagnose hebt
     
  13. Smile

    Smile Fanatiek lid

    11 sep 2008
    4.358
    0
    0
    Balen. Nog geen duidelijkheid.
    Hoop dat de pijn snel weg trekt. Dit is ook niks!
     
  14. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    Hoe gaat het nu?
     
  15. Nala010

    Nala010 Fanatiek lid

    14 jan 2009
    2.641
    1
    36
    Ik heb maanden met buikpijn gelopen, van de dokter na de seh, van de huisartsenpost naar de seh en ga zo maar door!
    20 kilo lichter en nog steeds buikpijn, zeiden ze nog ja we weten het niet.
    Je ontstekingswaarden zijn wel verhoogd, op de echo was de blindedarm ook niet te zien.
    De ct-scan gaf niks verontrustends aan.
    Meerdere malen een echo gehad, meerdere malen een ct en nog wisten ze het niet.
    Ik slikte op een gegeven moment 400 mg tramadol, 4 keer daags 2 paracetamol en ook nog eens 3 naproxen op een dag.

    Na 3 maanden!! Was ik het zat en heb ik een afspraak gemaakt met een chirurg, ik kreeg toen een assistent die me wel serieus nam! Hij zou overleggen met de chirurg der chirurgen.
    Dezelfde middag belde ze op dat ik 5 dagen later bij die chirurg moest komen.

    Deze beste man zei 1 zin: meisje jij hebt dus zo een pijn? Dan gaan we toch gewoon een kijkoperatie doen!
    Uiteindelijk 4 weken later was ik aan de beurt, en ja hoor m'n blindedarm was ontstoken en daardoor had ik flink wat verklevingen in mijn buik! Ik heb 6 weken thuis moeten zitten met verschrikkelijke napijn, en na 3 maanden kon ik eindelijk zeggen de pijn is "weg"!

    Succes, en laat je niet afschepen!
     
  16. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    buikpijn word altijd afgedaan als 'vaag'. hoop dat je snel een diagnose hebt, hoe is het met je pijn?
     
  17. din0

    din0 VIP lid

    14 aug 2011
    5.143
    1.834
    113
    Laat je onder een ding doenwaar mee je contrast vloeistof in je gespoten krijgt die heb ik ook gehad en toen zagen ze wel dat me blinde darm gek deed
     
  18. anna123

    anna123 Fanatiek lid

    12 feb 2009
    2.021
    0
    0
    Bij mij was er in eerste instantie ook niets te zien op een echo..na lang zoeken met die echo bleek t toch mn blindedarm te zijn...was zo vergroot en verdikt dat het niet meer herkenbaar was alszijnde mn blindedarm! uur later was ik van mn blindedarm af!:D
     
  19. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Heftig! Klinkt wel als appendicitis.. En dat kan zeker zonder specifieke bloed/echo-aanwijzingen etc.
    Maar wat me wel opviel in je verhaal was dat je zoontje die eerste nacht ook gespuugd had. Heb je niet 'gewoon' een virus oid?

    Ik loop zelf al 2,5 jaar met zware buikklachten en zonder medicijnen lig ik plat van de pijn en uitputting (en misselijkheid). Het is ook opeens begonnen (na een buikgriep) en ben binnenstebuiten gekeerd. Nu gaat het 'goed', qua klachten, met medicijnen en een zwaar beperkt dieet. Het zijn bij mij functionele klachten.. ;)
     
  20. eline20

    eline20 Niet meer actief

    Ik heb op dit moment hetzelfde.. Ook tramadol gekregen ze zien wel dat de boel ontstoken is maar niet mn blinde darm en kunnen dus ook niks doen..

    Vervevelend voor je!! Beterschap.
     

Deel Deze Pagina