Slecht nieuws...

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Jojo1984, Oct 8, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Panter

    Panter VIP lid

    Mar 14, 2011
    13,710
    4,559
    113
    #21 Panter, Oct 8, 2012
    Last edited: Oct 8, 2012
    Jojo, wij hebben al 12 x IUI gehad met donorzaad. We hebben nog 2 embryo's in de vriezer van onze eerste icsi poging.
    Volgende maand gaan we weer een terugplaatsing doen.
    Mocht er geen blijvende zwangerschap komen na de icsi behandeling dan gaan we w.s weer terug naar IUI, omdat ik nu 3x bewezen heb dat ik zwanger kan worden. dan is het met IUI gewoon een kwestie van een lange adem.
    Maar ik had na 12x IUI gewoon de pee in dat we al bijna 5 jaar bezig waren vanaf het moment van stoppen met de pil dat ik actie wilde.
    De gyn stelde toen voor een een proeficsi te doen, wat we hebben gedaan.

    Oh ja, de reden dat mijn man geen zaadcellen heeft is door een foutje in zijn aanleg bij zijn moeder in de baarmoeder. (waarschijnlijk veroorzaakt omdat ze gerookt heeft tijdens de zwangerschap)
    hij is onvruchtbaar geboren, daar kwamen we na bijna 2 jaar proberen om zwanger te worden achter.
     
  2. Mayo1990

    Mayo1990 Actief lid

    Aug 29, 2012
    255
    0
    16
    Cassiere
    Overijssel
    Heel veel sterkte!!
     
  3. Starshine

    Starshine Lid

    Oct 6, 2012
    56
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje wat vervelend :(
    Een collega van mijn heeft een man met dezelfde voorgeschiedenis. Zijn 3 jaar bezig geweest voor de eerste, 3 maanden voor de tweede. Wil je geen valse hoop geven..........
     
  4. Kiekske

    Kiekske Niet meer actief

    Jojo, is er bij jullie over een tese operatie gesproken? Mijn man heeft die gehad omdat hij ook erg weinig zaad had, op het laatst zelfs niks meer, en de kwaliteit was ook niet goed. Bij tese hebben ze wel goed zaad gevonden.
     
  5. kirsten1988

    kirsten1988 Bekend lid

    Feb 5, 2011
    824
    0
    16
    @jojo
    Niet iedereen heeft zoveel eitjes dat verschilt per persoon en is op
    Voorhand ook niets op te zeggen. Doordat het bij ons niet aan mij ligt is dat wel weer positief. Indien terugplaatsing niet lukt proberen we elke maand terugplaatsing te doen in me natuurlijke cyclus zonder hormonen etc. Scheelt heel veel!

    Ik vind het lastig om te zeggen hoe ik hem gesteund heb. Voor hem er te zijn een luisterend oor te bieden etc. Hij was heel erg bang dat ik hem zou verlaten dus heb dat een aantal keer duidelijk moeten maken dat ik van hem houd met of zonder kinderen. Mijn vader vertelde een mooie uitspraak waar wij veel steun aan hebben gehad: je moet samen gelukkig zijn een kind is een aanvulling op je geluk.

    Laat alles voor de rest rustig over je heen komen praat er ook met mensen buiten je vriend om. Probeer elkaar deelgenoot van je emoties en gevoel te maken en krop het niet op. Uiteindelijk moet je het samen doen. Ik heb bv me vriend af en toe spuiten met hormonen laten zetten zodat hij ook wat kon doen. Ook probeert hij overal bij te zijn. Je doet dit ook echt samen!
     
  6. love7

    love7 Actief lid

    Sep 12, 2012
    497
    69
    28
    Female
    NB
    wat een rot nieuws heel veel sterkte en hopelijk dat alles goed komt!!

    xxxlove7
     
  7. Flippo123

    Flippo123 Niet meer actief

    Dikke knuf voor je meis...
    Misschien een gerust stelling ookal geeft het geen garanties...
    Ik ben zelf zwanger vanuit een ICSI behandeling, wij hadden 0,3 miljoen per ml aan zaadjes.

    Dikke knuf en begrijp dat je hier erg van geschrokken bent!
     
  8. LiveLoveLaugh

    LiveLoveLaugh Actief lid

    May 16, 2012
    452
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ahh, veel sterkte :(!
     
  9. Jojo1984

    Jojo1984 Bekend lid

    Mar 18, 2012
    978
    0
    16
    Female
    @ panter: sorry dat staat inderdaad in je onderschrift, ben er niet helemaal bij :) maar jeetje wat een weg hebben jullie al afgelegd! Kan me voorstellen dat je geduld allang op is. Heel vervelend voor jullie! Ik hoop dat het snel lukt! Hoe gaat je vriend ermee om dat jij al die behandelingen in moet? Merk dt mijn vriend zich erg schuldig voelt. .

    @ kiekske: ik denk dat ze daar niet over gesproken hebben omdat er nog wel iets van 30 rietjes ingevroren zijn van 'wat' betere kwaliteit.. Hebben ze er bij jullie veel uitgehaald op die manier?
     
  10. Jojo1984

    Jojo1984 Bekend lid

    Mar 18, 2012
    978
    0
    16
    Female
    Mooie quote van je vader! Dat is ook zo en daar zijn we ons ook wel heel bewust van gelukkig.
    Wijze woorden die je schrijft, heb er veel aan, erg bedankt! Er voor elkaar zijn en het met elkaar echt samen doen is zeker de insteek die we willen hebben.
    Goed om te horen dat terugplaatsingen ook in je normale cyclus kunnen, maak me veel zorgen om de hormonen namelijk. Hoop dat dat bij ons ook gaat kunnen :) en dat het bij jullie binnenkort een plakkertje is!
     
  11. Jojo1984

    Jojo1984 Bekend lid

    Mar 18, 2012
    978
    0
    16
    Female
    Bedankt allemaal voor jullie lieve woorden! Kan er maar met weinig mensen over praten dus put hier veel kracht uit.
    @flippo: gefeliciteerd! Ben blij voor je dat het na lange tijd gekukt is! En je verhaal geeft weer hoop, blijf schrijven! :) geniet van je zwangerschap!
     
  12. Josien

    Josien VIP lid

    Jun 27, 2006
    9,956
    5
    38
    Female
    Loonadministrateur
    Noord-Brabant
    @Jojo, heel veel sterkte! Wat een rotnieuws zeg!

    Ik heb je twee topics even samengevoegd, zodat je alle antwoorden in één topic hebt lopen. Sterkte meid!
     
  13. Jojo1984

    Jojo1984 Bekend lid

    Mar 18, 2012
    978
    0
    16
    Female
    Ok bedankt! Wist al niet zo goed waar ik het moet plaatsen. . ;)
     
  14. Kiekske

    Kiekske Niet meer actief

    Jojo, bij mijn man zijn met de tese uit 7 bioptjes 6 rietjes zaad gehaald. Goede uitslag begrepen wij. Jullie hebben 30 rietjes! Dat is veel hoor meid!

    Ik snap dat de klap van ICSI erg hard aankomt, ik had hier hetzelfde. Dat wil je helemaal niet. Later drong het door dat ICSI gewoon een kans is op een mooi wondertje en vanaf dat moment ben ik er anders naar gaan kijken. De 1e poging was een poging vol vragen, onzekerheden en angsten. De pogingen daarna al niet meer, je weet dan hoe het gaat.

    Het is goed dat ze jou alvast uitgebreider gaan onderzoeken, zodat er een goed protocol opgesteld kan worden.

    Meis, er zijn kansen voor jullie. Verwerk deze klap en ga er dan voor! Jullie wondertje komt er!

    Liefs
     
  15. Panter

    Panter VIP lid

    Mar 14, 2011
    13,710
    4,559
    113
    Op zich heeft ie daar niet heel veel problemen mee. Ik heb er meer last van..
    Hij heeft wel erg veel last gehad van de uitslag dat ie onvruchtbaar was. Voelde zich geen echte man meer, kon me niet geven wat ik zo graag wilde.
    Hij is daar flink van van slag geweest. En nog is dát het wat hem dwars zit, dat hij geen kinderen kan maken.
    Wij hebben gekozen voor een donor, maar toch hebben we het daar bij vlagen ook wel moeilijk mee.
    het intieme van samen een gezin stichten is er ook niet, wij stichten hopelijk een gezin mbv heel veel verschillende artsen en een ontzettend lieve meneer die zijn zaadjes afstaat aan de spermabank om ons te helpen. daar zijn we enorm dankbaar voor.

    Maar pijn doet het soms nog wel...
     
  16. Jojo1984

    Jojo1984 Bekend lid

    Mar 18, 2012
    978
    0
    16
    Female
    Ik wil jullie allemaal wat hoop geven.. Blijf geloven dames! De wonderen zijn de wereld nog niet uit! 3 weken geleden hoorden we nog dat dit geen mogelijkheid was, en ik heb 1 bloedtest achter de rug en nu dit:
     

    Attached Files:

  17. Jessi79

    Jessi79 Fanatiek lid

    Jan 4, 2012
    4,820
    2,679
    113
    Gefeliciteerd! Wat een wonder zeg. Fijne zwangerschap gewenst!
     
  18. Wauw, is dat even geweldig! Wat bijzonder! Gefeliciteerd!
     
  19. Panter

    Panter VIP lid

    Mar 14, 2011
    13,710
    4,559
    113
    YES das nou pas topnieuws!! van harte!!
     
  20. Genesis

    Genesis Bekend lid

    Jul 19, 2010
    638
    0
    0
    fiancieel adviseur
    Gefeliciteerd meid!!! Wat goed...fijne zwangerschap gewenst
     

Share This Page