hier overgeschakeld met het toiletpapier van het 4 lagen van de aldi naar de 3 lagen van het kruidvat dat scheelt ook in de portemonnee ik ben fier op mezelf vandaag, normaal als ik zin had in een croissant of andere koek dan kocht ik dat gewoon, nu heb ik vandaag nee gezegd tegen mezelf en zo 2 gespaard (ik koop dan altijd 2 koeken omdat jongste dochter mee eet) dochter lag te slapen in de buggy en zag het niet en dat was niet alleen goed voor de portemonnee maar ook voor de lijn
bij onze groentenboer krijg je als je meer als 15 euro groenten en fruit koopt 12 eieren gratis. Tis dan wel geen goedkope boer helaas. Maar soms wel bepaalde dingen!
Vandaag toch de kip, bloemkool en kipragout prutje, en de kerrie niet te vergeten. Samen met patatjes. Morgen misschien eens iets simpels, zonder echt te koken, ben er ff klaar mee..
vandaag een heerlijk simpel pasta gerecht gegeten. kipfilet met champignons, paprika, uit en spitskool roerbakken en ketjap er door heen met van die vlinder pasta. zelfs dochtertje vond het super lekker! en genoeg dat we morgen nog een keer ervan kunnen eten.
Ik ga voor de aardappelen en eitjes naar de boer. Wij zijn dan 4 euro kwijt voor 5 kg aardappels en 10 eitjes.
eieren gaan hier niet zo hard denk dat ik met zon doos van 12 bijna 4 weken doe. Tenzij ik veel bak natuurlijk (en ja 12 want bij de deen zitten er 12 in) Hier vandaag verse tomatensoep met stokbrood gegeten. Heb echt een pan vol gemaakt dus gaan 8 bakken soep de vriezer in! voorlopig weer genoeg verse soep! en zo kwamen al die tomaten (nou ja de helft) uit de vriezer toch nog s van pas!
Ik had nog een lijstje beloofd. Het wordt een lange hoor. Zet hem op alfabet kunnen jullie kijken of er iets tussen zit. Zoals gezegd voornamelijk Jumbo en nog een paar dingen die ik dan bij AH koop. Rest van de supermarkten kom ik zelden tot nooit. Sommige producten staan er dubbel op dan heb ik later een alternatief gevonden, maar dan kun je wel het verschil in prijs zien. Jumbo Aardbeien (vriezer, Ardo) 0,99 Ananasstukjes (jumbo) 0,55 Aromat tuinkruiden navul 0,37 Bambo boontjes 0,95 Basilicum heel 1,19 Bloemenhoning (melvita) 2,99 Borrelnootjes herbs (jumbo) 1,29 Boterhamworst (euro) 0,59 Bruine bonen (blik, euromerk) 0,53 Cashewnoten ongezout (jumbo) 1,99 Cassave (jumbo) 0,61 chocolade hazelnoot (milka) 0,85 Ciabatta (euro) 0,59 Creme Fraiche (koning) 0,37 Doperwten (vriezer, euromerk) 0,59 Erwt/wortel vriezer (jumbo) 1,59 Farmersalade (johma) 1,49 Fusilli 0,89 Gemalen kokos 1,09 Gember 1,19 Goede Start boter (blue band) 1,12 Groentebouillon (knorr) 0,79 Groentesaus tuinkruiden (Honig) 0,92 Hagelslag puur (600 gram) 1,39 Halvajam 0,89 Havervlokken 0,36 Hazelnootpasta (orinoko) 0,79 Japanse mix 0,69 Kaas gerijpt (blok, milner) 5,19 Kaneelbiscuits (Pally) 0,54 Kapucijners (jumbo) 0,69 Kattengrit (euro) 0,99 Kerriepoeder 1,19 Kidneybonen (blik, Jumbo) 0,65 Kipfilet (brood, euro) 1,19 Koekjes Foure Vanille (Brink) 0,49 Koffiecreamer 0,73 Koffiekoekjes (jumbo) 0,89 Kookroom (campina) 0,89 Koriander 1,19 Kruidcakemix (jumbo) 0,79 Kruidenkaas (menuet) 0,59 Kwark (aardbei, koning) 0,95 Kwark (milde,Jumbo) 0,69 Lijnzaad 1,79 Macaroni (meergranen) 1,05 Maiskorrels (euro) 0,55 Margarine (500 gr, Jumbo) 1,12 Margarine (euro) 0,45 Melk halfvol 2l (euro) 1,13 Melkpap appel (bambix) 1,65 Mosterdzaad 1,19 Nasi/bami blokjes (quorn) 2,59 Nutriton 4,75 Olijfolie (euro) 3,64 Opvolgmelk standaard (jumbo) 6,29 Quornflakes (jumbo) 2,09 Ranja (raak) 0,95 Rietsuiker 0,82 Rijstwafels (euro) 0,21 Rode kool vriezer (euro) 0,49 Sambasaus (Calve) 0,95 Schoonmaakazijn (citroen, groenland) 0,42 Sellery Salade (Johma) 1,29 Snack a Jack choco 1,79 Snack a Jack paprika 1,65 Speculoos 3,29 Sperziebonen vriezer 0,59 Spinazie a la creme (euro) 0,45 Tofu burger mild 2,39 Tofu gehakt 2,09 Tofu reepjes 2,09 Tomatenblokjes (blik, euromerk) 0,39 Tortilla (tex mex 8 stuks) 1,59 Tortillachips (jumbo) 0,73 Vanillevla (euro) 0,59 Vega blokjes (quorn) 2,49 Vega gehakt (quorn) 2,49 Vega groenteschijf 2,09 Vega hamblokjes 2,29 Vega vingers chili 2,49 Vloeibare margarine 0,99 Vriesfruit (frambozen, bosbessen, bosvruchten Ardo) 1,39 Vruchtenhagel (Jumbo) 1,09 Yoghurt mager 1l (euro) 0,55 Yoghurt vol 1l (euro) 0,65 Yogurt mager aardbei 1l (euro) 0,89 Zilvervliesrijst (1 kg, Ejo) 0,99 Zilvervliesrijst (Jumbo) 0,79 AH Choco vlokken (euroshopper) 0,96 Cola Ligth (euroshopper) 0,39 Fusilli (euroshopper) 0,90 Goede Start brood (blue band) 1,69 Groentesticks (iglo) 2,49 Hagelslag 500 gram (euroshopper) 1,10 Kaas (Blok, Milner) 5,34 Macaroni (euroshopper) 0,58 Notenmix (AH) 2,89 Rozijnen (euroshopper) 0,79 Tofu gehakt (AH merk) 1,99 Vega tuinkruidenpate 1,49 Vega worsten 2,49
Oh oeps had ze onder elkaar geplakt en geknipt maar hij pakt het niet. Ga het niet overtypen hoor, hoop dat het zo ook duidelijk is. edit: al aangepast
dames ik heb in de vriezer een bak bami van de chinees. wat eet je daar nu eigenlijk bij? dacht om er een eitje bij te bakken en tja wat dan nog meer.. iemand tips?
sate en satesaus? rundvlees (babi pangang) maken? Niets, lekker wat ketjap erdoorheen kan ook. Lekkere groene salade erbij voor de gezond.
ja satesaus kan wel ,maar manlief vind dat weer niet zo lekker. denk dat ik rundvlees met babi pangang saus ga maken, heb ik nog nooit gemaakt dus wie weet is het wel super lekker.
ik kom hier regelmatig langs en doe ideeën op maar tik maar zeer zelfden een berichtje... maar nu een berichtjes wat ik jullie niet wilde onthouden: http://www.voedselbankmiddenlimburg.nl/boekje_lekker-en-gezond.pdf kijk eens op bovenstaande link, erg intressant en goedkope ideeën
even over dat in potten bewaren van dingen, hoe werkt dat nu precies.. stel je hebt tomatensaus, ik las ergens op een pagina dat dat in een schone pot moet en dan ... zag bv 1 eetlepel azijn en 1el bruine suiker erbij en dan wecken.. of de potten warm omgedraaid neerzetten... hoe werkt dat nu precies want ik lees overal weer anderen dingen... ik heb geen weckpotten/flessen. alleen lege appelmoes potten haha.
Recept Babi Pangang | Smulweb.nl vind ik zelf een heeeel lekker recept moet er wel altijd nog wat kruiden voor halen enz..maar het meeste heeft een goede kok wel in huis!
ik heb enkele pagina's gelezen. ík kom nog wel eens vaker kijken. En ook tips geven. 1 tip is. gerechten waar je geraspte kaas voor moet gebruiken, gebruik daarvoor geweon gesneden plakjes kaas. bijv over ovenschotels, zoals lasagne. dit scheelt enorm . want geraspte kaas is best aan de prijs.
Ik koop altijd een goedkoop blok jong belegen kaas (kost iets van 4 euro de kg ofzo) en dan rasp ik zelf kaas. Die kaas gebruiken we ook voor tosti. Niet duur en wel lekker.
Vorige week las ik dat andere hier van het forum de saus bij de liddl kopen. Ik had roomsaus en kerriesaus gekocht om te proberen, 3zakjes in 1 pak voor 0,79 cent. Maar moet zeggen dat ik ze echt niet lekker vind, blijf dus gewoon in het vervolg bij mijn oude pakjes!
Tomatensaus moet geweckt worden. Kan wel in die lege appelmoes potten. Methode van de potten op de kop zetten, werkt hier dus niet voor.