Gebruiken jullie BV ook voor kleine ongemakjes, bv - kleine wondjes genezen er supersnel mee - verstopte neuzen zijn zo weer open - geïrriteerde oogjes zijn zo genezen - droge huid is zo weer soepel Ik gebruik het ook bij mezelf. Werkt super! Iemand anders nog een toepassing?
Och jeetje, dat van het verstopte neusje wist ik helemaal niet! Hoeveel moet je dan gebruiken? Zoonlief is namelijk héél erg verkouden en zit helemaal verstopt haha!
Oh echt?? Wist ik niet eens joh! Kun je het ook als haarmasker gebruiken?? Hahaha! Heb ontzettend pluizig haar.
Hihihi dat erin spuiten lukt me soms, maar meestal zit er meer op alle plaatsen, behalve in zijn neus! Verzamel wat op mijn vinger en druppel het zo, maar een pipetje is wel handiger denk ik. Zou wel proberen eerst iets uit te zuigen en dan pas te druppelen, net als met gewone neusdruppels. @Bilou: ik zou zeggen, probeer het eens en laat het ons weten! Hier had onze knul van het weekend een mega droge huid en schilfers in zijn gezichtje. Lekker even een laagje en weg is het...nu weer een babyzacht huidje!
Hier werkte het super goed bij een licht ontstoken oogje idd, gewoon erin druppelen en voila. Verder schijnt het ook goed te zijn om een beetje melk door het badwater te doen, helpt tegen droge huidjes Zelf nooit geprobeerd overigens.
Ik heb hier nog een hele voorraad in de vriezer liggen wat ouder dan zes maanden begint te worden. Ik zal het eens in bad gebruiken. Ben benieuwd!
N.a.v dit topic heb ik het eens uitgeprobeerd op de oortjes van mijn dochter . Ze had namelijk snel last van vieze oortjes (vrij veel oorsmeer). Dus ik heb enkele dagen geleden in beide oortjes wat moedermelk gedruppeld en het is gewoon weg! Bizar! Normaal had ze aan het einde van de dag weer vieze oortjes, maar nu heeft ze al dagen nergens last van. Super toch!
Wat een wondermiddel! Onthouden voor de baby straks... Bij dochterlief enkel gebruikt bij ontstoken oogje, was zo weg inderdaad!
Na jaaaaren van alles geprobeerd heeft mn moeder haar trouwring (begon zowat in te groeien) af gekregen met mijn melk
Wat handig...ik ben op een of andere manier zo terughoudend ermee, laatst was ze verkouden en toen zat ik van zal ik...nehh toch maar niet...stom he Ook omdat ik het vermoeden heb dat het overal zit behalve in haar neusje Als het weer nodig is ga ik het toch eens proberen
Wat een goede tips De enige die ik geleerd heb is het insmeren van tepels tegen kloven enzo. Voor in de koffie
Ik had laatst enorm zin in pannenkoeken maar geen melk in huis. Ik dacht zal ik... haha toch niet gedaan. Vond het te kostbaar. Mijn jochie heeft eczeem achtige wangetjes. Ik zal ze eens insmeren met bv, goede tip.
Hihi ik heb er wel eens pannenkoeken mee gemaakt! Mijn dochter lustte geen vriezermelk dus op die manier kon ik er nog wat mee.
Mijn man heeft 't idd wel eens door de koffie gedaan ik had toen een vriezer vol bv-met-koemelk en dochter heeft kma, weggooien vond manlief ook weer zonde
Dat van de ontstoken oogjes is mij in de kraamweek al geleerd en dat werkt inderdaad super. En op mijn eigen tepels.. voor de rest eigenlijk geen andere toepassingen hier.. al is het wel logisch dat het goed is bij een schraal huidje, moet ik ook eens proberen!
Toch grappig dat er zo een aantal mensen weer op ideeën gebracht zijn! Vind mijn melk eigenlijk smaken naar gepasteuriseerde km, dus waarom niet in de koffie...hahahaha
Heb het ook wel eens in de koffie gedaan maar er moest zoveel in om een beetje het effect van koffiemelk te krijgen, dat het 'm niet werd Ook wel eens in mijn eigen neus gedaan toen ik verkouden was maar jagh... vond het zo vies.. mijn neus was toen wel weer spontaan vrij maar dat kwam meer van mijn reactie Verder de 'standaard' dingen bij ons meisje als baby wel zo'n beetje denk ik: - in het oogje bij ontstoken oogjes - in het oortje bij vieze oortjes - in het badje toen ze wat droog was en ik melk over had - in het neusje bij verkoudheid (deed het op een klein lepeltje, druppelde het zo in haar neusje) - op droge plekjes op haar huidje - bij tepelkloven
In 't badje doe ik nu ook nav dit topic, krijgt er echt een zacht huidje van. Heb geprobeerd om melk voor mn cappucino op te kloppen maar daar is t niet geschikt voor ;P