Ik ben het nou zo spuug en spuugzat

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door lennylenn, 8 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Hmm kun je het flesje niet neerzetten als ze slaapt?
    (Of uitleggen dat je niet van plan bent d'r bed te verschonen en "leeg=leeg".)

    Hier ook niet de ultieme tip hoor.. Anders had ik geen 4 jaar zonder nachtrust gezeten.. Maar soms is het net dat kleine dingetje wat het verschil kan maken.
    En dankzij het water in bed hoefde ik er vaak een keertje minder uit.
     
  2. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    Oo mischien kwam het niet goed naar voren maar ze worden niet 1 keer wakker, als dat zo was hoord je me niet klagen. Zoon wordt ongeveer 3 keer wakker en dochter hmm dat hou ik niet meer bij eingelijk
     
  3. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    Mee eens.. We hebben hier met de oudste doorheen gemoeten en momenteel met de jongste. Om 22 uur wordt hij uit bed gehaald voor nog wat drinken, knuffel en schone luier, daarna tot 7 uur geen gemekker. Je hoort het direct of het huilen uit gewoonte is id dat er iets aan de hand is. Dit werkt gewoon heel goed.
     
  4. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    Nee helaas niet. Nou ok ik ben maandag jarig maar krijg morgen mijn kadootje. Mijn vried heeft voor 2 dagen een hotel in adam geboekt. Sm komt dan op de kinderen passen en ik kijk er zoooooo ontzettend naar uit vooral naar het aan een stuk door kunnen slapen
     
  5. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    Oja dat is ook zoiets. Ik zei een keer op een boze toon tegen mn zoon dat hij gewoon in zijn eigen bed moest slapen. Nou de ochtend erop kwam ik uit bed wilde de kamer uitlopen en zag mn zoontje op 2 kussens en een dekentje op de gang slapen voor mijn kamerdeur. Hij had een bedje van die twee kussens gemaakt. Nou toen brak mn hart, omdat ik de vorige avond streng zei dat ik het niet meer wilde hebben was de boodschap wel aangekomen maar toch had hij zo de ehoefte om bij ons te slapen dat hij maar een bedje op de gang had gemaakt. Ik vond mezelf echt berschrikkelijk toen
     
  6. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Oef, herkenbaar.
    De jongste is al 2.5 jaar een slechte slaper. Ik kon de nachten dat ik ( en hij ) doorsliep op 1 hand tellen :D
    Een paar weken geleden waren ik en mijn man op. Ik kon echt niet meer. Werd helemaal gek van het wakker zijn 's nachts.
    En overdag werd het er ook niet gezelliger op :( We hadden al meerdere keren bij de HA gezeten om uit te sluiten of het niet iets medisch was ( en bij de KA ), dat was het niet.
    Dus we zijn op een slaapmedicatie over gegaan. Dat mocht hij max. 2 weken van de HA hebben. In de hoop dat hij het zou 'snappen' zodra we met die medicatie stopte.
    En dat deed hij! De eerste nacht was dramatisch en ik dacht 'daar gaan we weer' , maar sindsdien gaat hij om half 8 naar bed, en hij wordt om half 8 weer wakker.
    Echt een heerlijkheid! De sfeer in ons huis is zo fijn, er wordt weer de hele dag vrolijk gedaan en gelachen.
     
  7. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    Oooo wauw dat is echt super! Ik had een tijdje sleepzz geprobeerd maar dat werkte voor geen meter. Heerlijk hoor dat hij het na de medicatie snapte!
     
  8. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.275
    6.802
    113
    nou inderdaad heerlijk
     
  9. xbabyxdx

    xbabyxdx Niet meer actief

    Iedere ouder heeft zo zijn/haar eigen aanpak hierin.
    Ik kan me voorstellen dat als je hier al maanden mee bezig bent, dat je het op een gegeven moment echt spuugzat bent!

    Ook wij hebben deze fase gehad met de kleine man.
    Huilen om niets.... en in ons bed willen liggen.
    Ik deed het eerst fout..... ik gaf hem zijn zin en lag hem op ons bed.... Wat er naar toe leidde dat ik eigenlijk geen goede nacht rust had met een ukkie tussen in die draait en beweegd in zijn slaap.

    Uiteindelijk met mijn partner besloten om het anders te doen.
    Eerst hem in slaap laten vallen op ons bed, en dan zachtjes naar zijn bed brengen.
    Dat ging meestal wel goed en sliep hij goed door.
    Maar op een gegeven moment had de kleine uk dit door.

    Toen hadden we geen keus en moesten we hem echt in zijn eigen bed gaan laten slapen weer.
    De eerste paar keer bleven we naast zijn bed zitten tot hij sliep.... en daarna bleven we even op de gang staan tot hij rustig werd....

    Nu slaapt hij netjes en gaat ook gewoon gelijk naar zijn eigen bed. :D


    Wat ook goed helpt is de kleine een nachtje naar oma en opa brengen. Dan tank je ook weer bij en ga je er weer met een frisse blik er tegen aan! :D
     
  10. Son1980

    Son1980 Bekend lid

    2 jun 2012
    689
    1
    0
    Ti's enorm moeilijk daarom heeft het ook vijf jaar geduurd :D
    Ineens trek je het gewoon niet meer ... Tja en dan ga je met de botte Bijl hakken.

    Ze deed het er ook echt om ze mankeerde niets liep gewoon te gallen. En ik ben normaal een hele lieve en begripvolle mama ;)

    Maar genoeg is genoeg...

    En geen moeder is perfect en ze Komen nu eenmaal niet met een handleiding ! Succes hou je taai
     
  11. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant
    melatonine? Dat hebben wij pas ook gehad, hielp wel goed. Ze slaapt tot 5 uur door, toch al een verbetering. Helaas zijn we nu weer terug bij af door een ziekenhuisopname..
     
  12. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Nee, Amitrptyline. Een lichte anti depressiemiddel, wordt ook bij bedplassen gebruikt.
    Melatonine hadden wij allang gehad, hielp helaas niet.
     
  13. susy26

    susy26 Niet meer actief

    ochh is zo erg als je niet genoeg slaapt,verschrikkelijk. Onze oudste heeft ook van die fases dat tie wakker word snachts, paniekerig huilen enz.. pff.. en ook dat tie van die momenten heeft dat tie niet naar bed wilt en maar bij me wilt blijvn liggen.. al met al lukt t dan na een uur of 2.. maar ook dat tie naar een flesje melk weer gaat slapen, is denk ik weer zo fase waarin ze zitten, nu gaat het weer een paar nachten goed... maar ik begrijp het wel, op een gegeven moment word het teveel en ga je schreeuwen,en wil je alles doen om maar wat slaap te pakken.

    Hij slaapt dan nog niet in een groot bed, en kan er dus ook nog niet uit. Maar zoals ik mijn schoomoeder heb horen zeggen, vroeger bij haar zoons, stond me vriend toen tie een jaar of 3.4 was elke avond om 00uur aan hun bed.. even liggen en miss wat drinken denk ik.. elke avond hetzelfde liedje, todat papa het ineens zo spuugzat was en ineens erg uitviel tegen hem! harde stem , en zo van is het nu godverdomme klaar! Het was ineens over, en hij kwam savonds niet meer. Kinderen kunnen er zeker wel een potje van maken, en om dan even wat 'strenger' te zijn als anders, laten huilen, en dat ze voor de deur in slaap viel, het miss even moeilijk, maar denk dat ze dan wel zoiets hebben van.ow..mama..komt niet...dat ze dan wel begrijpen dat het zo niet kan. Hoop dat het snel goed komt meid!
     
  14. mama079

    mama079 Fanatiek lid

    30 apr 2010
    1.065
    30
    48
    Respect! Hier nu ook al 14 maanden er elke nacht uit. Ik zou er nooit, maar dan ook nooit voor kiezen om mijn kind op te sluiten en dan zonder wroeging kunnen vertellen dat ik mijn kind slapend op de grond voor de deur aantrof. Ik heb er echt geen woorden voor, behalve dat ik er erg verdrietig van Word!
     
  15. Son1980

    Son1980 Bekend lid

    2 jun 2012
    689
    1
    0
    14 maanden of 5 jaar waarvan de laatste jaar zeker alleen maar gallen. Zonder wroeging? Wat wil je nu zeggen dat ik een slechte moeder ben.

    Dus na vijf jaar drama mag een moeder niet een Keer na jaren lang wel pedagogisch verantwoord een keer er korte metten mee maken ?!

    Pso spreek jou over drie jaar nog wel een keer als jou kleintje iedere avond en nacht je rust verstoord en dat je werkelijk waar aan t einde van je Latijn ben.

    Kom op zeg ? Twee nachtjes! En ze was er door heen.

    Het was zielig voor mij ja ! Zielig omdat ik erbij liep als een spook!

    Heb mij dochter altijd netjes behandeld! Geen tik of klap gehad. Er zijn wel ergere dingen in de wereld. Er zijn plaatsen op de wereld waar kinderen moederziel alleen op een vuilnisbelt slapen en mijn dochter heef naar vijf jaar klieren een keer op hoogpolige vloer bedekking in een villa moeten slapen.

    Ja verschrikkelijk of niet... Ze had trouwens de keuze ! Ze kon ook lekker in bed gaan liggen maar ze koos er zelf voor.

    Sorry maar jij word wel heel snel verdrietig.
     
  16. mama079

    mama079 Fanatiek lid

    30 apr 2010
    1.065
    30
    48
    Reageer niet zo belachelijk. Ook als het nog eens vijf jaar door zou gaan, dan nog niet. Je,reageert wel erg fel voor iemand die achter een dergelijke methode staat. Ik had andere woorden in min hoofd ipv verdrietig, maar die zijn niet erg netjes
     
  17. mama079

    mama079 Fanatiek lid

    30 apr 2010
    1.065
    30
    48
    O en de oudste, vier jaar, wordt elke ochtend tussen vijf en zes wakker. Ook niet ideaal
     
  18. Lara11

    Lara11 Niet meer actief

    TS,
    het gaat over, het komt goed. Als je twee jonge kinderen hebt (ja, die heb ik ook) zul je die gifbeker tot de laatste druppel moeten drinken.
    Maar op een dag realiseer je je dat het voorbij is en nog veeeel later weet je niet meer hoe erg het was.
    sterkte!
     
  19. sandraske

    sandraske VIP lid

    23 jul 2010
    14.043
    0
    0
    Noord-Brabant
    ow das gaat niet over? Jammer :D
     
  20. mama079

    mama079 Fanatiek lid

    30 apr 2010
    1.065
    30
    48
    Hahaha nee helaas :D
     

Deel Deze Pagina