Boer Zoekt Vrouw: wat kiezen zo moeilijk maakt! | Relatie Alles over Boer-zoekt-vrouw - AD.nl, 24/24, 7/7
Wat een vreselijk mens zeg, die Ina. Hij heeft WEL een goede keuze gemaakt vind ik om haar eruit te stemmen. Die sfeer was daarna ook niet fijn meer... iedereen was duidelijk geschokt hoe ze reageerde.
wel goeie keus dat ina weg is, maar had wel mooi stukje vuurwerk kunnen geven als ze wel was gebleven
Jeeee wat een aflevering weer zeg. En wat een keuzes hebben ze gemaakt. Ik vond Jose echt een leuke gezellige vrouw voor Martin, net als Loretta Schrijver. En dan Ina die wegging bij Aad, jemig. Met Jeanet zal ie nog meer af gaan zien haha. Oh en Henrieke met de gezellige mannen ahum, de gezelligheid straalde er weer vanaf. Henk is een schatje. Leuke aflevering maar ook vermoeiend vond ik. Toch ook weer benieuwd naar volgende week.
Wat zal Henrieke bedoelen met op een of andere manier is het er niet. Ik denk dat Bert nog steeds erg camera schuw is en misschien weer laat merken dat hij weg wil. Henrieke gaat voor Bert of voor niemand. Misschien toch wer die andere jongen van de speeddate. Henk had bij het weglopen van Lisa erg veel oogcontact met Yoni, en ik denk dat hij voor haar kiest. Vind haar niet echt bij hem passen. Aad heeft de juiste keus gemaakt. Ina is een slechte verliezer met haar sneren naar Aad en Jeannet. Martin, ik vond dat hij toen hij moest zeggen welke vrouwen hij beter wilde leren kennen hij erg overtuigd was van Swaen. Maar ik vind zelf Wilma een lieve vrouw voor Martin. Wat zal er aan de hand zijn voor slecht nieuws bij Swaen... Het was weer leuk.
O, ow, het eindigde wel wer spannend zeg: Henrieke die volgende week toegeeft dat het niet loopt... pffff, zal het nou echt continue stil zijn daaro...?? Moest wel ontzettend lachen dat die Bert zei dat hij beter was in het verlossen van koeien dan een gesprek gaande houden.... koeien praten ook niet terug....hahahhaa!! Willem maakt denk ik sowieso een goeie keuze, vind het allemaal fijne lieve mannen... alleen of Klaas al toe is aan een nieuwe vaste relatie... Vond het echt jammer dat jose eruit was gekozen. Vond het echt ene lieve vrouw. Volgens mij had martin het er ook moeilijk mee. Denk dat ie uiteindelijk dan toch voor Swaen zal gaan. Wie Henk kiest zou ik niet weten. Vond Lisa een leuke meid. Fiona doet wel echt haar best om een persoonlijk gesprek te hebben dat siert haar, maar er wordt vast ook selectief uitgezonden Aad.... OMG.... die Ina... die heeft zich nou niet bepaald van haar beste kant laten zien! Wat heeft zij zich laten kennen zeg!!! Daarna wist hij vast helemaal zeker dat hij de juiste keuze had gemaakt! had eerlijk gezegd verwacht dat ie Jeanet eruit zou kiezen, maar blijkbaar is dat gereserveerde toch wat ie leuk vindt...? Vind die andere met die bril maar een vaag mens, als is wel wel meer open dan Jeanet.
Ben volgende week ook benieuwd hoe het er bij Henrieke aan toe gaat. En bij Swaen, dat maakt me ook nieuwsgierig. Misschien slecht nieuws van thuis of zo?
Vorige week stuurde Henrieke Barry weg, vond ik juist goed bij haar passen. Nu stuurde Martin José naar huis, ook dat vond ik een mooi stel. Dat Aad Ina wegstemde en Henk Lisa, had ik ook niet verwacht... Blijkbaar heb ik slechte voorspellingen dit seizoen Willem en zijn mannen... geen idee wie hij gaat wegstemmen. Wat een stille bedoening bij Henrieke op de boerderij... volgens mij is er echt geen klik. Doet me denken aan de boerin van vorig seizoen (of was het al weer het seizoen daarvoor... Annemarie). Jammer.
Ik ben benieuwd of Swaentje uiteindelijk gekozen wordt. Ze loopt er nog wel erg vrolijk en opgetut bij, en voor BZV dus echt NIET. Maar goed, ze mag toch niks vertellen ... Maar vind het wel verdacht dat ze zo blij en netjes is.
Hahahaha ik had dus precies hetzelfde! Waardeloze voorspellingen van mij! Jammer want ik vond Lisa zo leuk en José ook idd. Barry vond ik ook de leukste voor Henrieke....Aad...tja daar hebben we het maar niet over want daar past niemand bij hahaha.. Volgende week hoop ik dat ik een keer de goede in mijn hoofd heb
Hier ook een voorspelling die totaal niet klopt haha. Lisa weg, Jose weg, had ik echt niet verwacht. En Ina ook niet, maar ben wel blij dat ze naar huis is, wat een zeur. En wat heeft ze zich laten kennen, beetje zielig hoor. Vind het wel zielig voor Henrieke, want zij is een spontane meid, maar ze heeft te stille mannen gekozen. Willem vind ik niet meer zo interessant, vind de sfeer niet leuk.
Moest het even een paar keer lezen, maar nu snap ik het. Je 'kent' Swaen, als ik het goed begrijp. Ben benieuwd...
Tja, bert,.....ik denk als je hem wat beter kent en hij zich meer op zijn gemak voelt het een beste gozert is....en hij kan af en toe wel droog uit de hoek komen, vind ik wel leuk. Ina: OMG! Wat een puber zeg! Tjeesus ik vond het echt middelbare school gedrag! Maar goed dat ze weg is. En jeanet is gewoon zoooo onzeker over zichzelf, die moet echt nog uit haar schulpje kruipen. En zo jammer dat Martin José eruit heeft gestemd. Vond het een erg leuke spontane vrouw. Maarja.....ik ben Martin niet. Ik vind Wilma wel een lieve warme vrouiw en Swean is het tegenovergestelde van Wilma volgens mij. Na het keuze moment werd er nog een kopje thee ingeschonken om nog even te laten bezinken en Swean stond alweer te stuiteren haha. Bij henk vind ik Fiona iets leuker voor hem, ik vind Yoni maar apart, maarja, misschien valt hij daar wel op?
Lisa eruit nee (( dat vond ik echt een leuke meid zeg. Vind Fiona en Yoni echt helemaal niets aan. Willem vind ik ook niet meer zo leuk, de minst leuke om te volgen voor mij persoonlijk. Bert en Rick jan vind ik ook allebei niets, vond Barrie echt heel leuk. Jose weg (( vond ik ook al de leukste bij Martin, zonde zeg.... En ik vind Jeanette wel oke....denk idd dat ze erg onzeker is, ik mag haar ergens wel!
Ik vind wel balen dat Jose, Lisa en Barrie moeten verlaten. Willem is wel zichzelf persoonlijk, maar misschien past wel voor Klaas. Martin is wel lieve en rustig boer. Hij past wel voor Wilma (en ook voor Jose). Swaen is wel rare vrouw als sportieve en stoere. Dus ze past niet met hem. Henrieke is wel rustig, maar wel verlegen boerin. Ze past wel voor Bert, want ze mag lekker gratis voor 'n dierenarts. Eigenlijk past ook voor Barrie! Rick-Jan, ik vind echt afschuwelijk vieze man. Henk is wel sportane en rustig boer. Hij past wel voor Yoni. Ik zie wel echt duidelijk dat hij kijkt teveel aan haar en ook andersom. Het is wel mooi stelletje! Aad is wel strenge boer, maar ook zichzelf persoonlijk! En misschien past wel met Jeannet. Maar Jeannet kijkt nooit naar ogen als mee luisteren of zo.. Ik ben wel benieuwd voor as. zondagavond weer..