Dames hier bloed... Ik trek me ff terug en kom komende maand weer in november forum! Dank jullie voor het meedenken, zal het zeker goed in de gaten houden
nou we zullen t zien morgen ochtend.. ik denk weer omo wit maarja.. ik zit morgen op cd 35 vorige cyclus was 28 dagen en die daar voor 26..dus ik ben benieuwd...maar ik denk van niet.. @ kortecol: echt balen meid! super veel suc6!
Dat de streepjes niet donker genoeg zijn en dat we niet zwanger zijn. Dat het eventjes wel zo was maar nu afgebroken is. Ben iedere ochtend weer bang dat het streepje lichter wordt.
Kortecol succes met aankomende klussen en we spreken elkaar volgende nod lijst denk ik wel weer Hier net koekjes gebakken buik was toch al opgezet pff daarna lekker naar bed toe kijken of ik eens echt kan slapen. Slaap lekker en succes voor wie morgen een spannende dag heeft.
Ik ga er ook eigenlijk vanuit dat het een jaar gaat duren, maar hoop eerder hahah lekker dubbel he . Hahah Ingeltje: je lijf kan je heel erg voor de gek houden haha eigenlijk heel stom, waarschijnlijk bedenk je je dat gewoon zelf omdat je graag wilt en dan ga je het nog voelen ook. Marjolijnart: ik herken mijzelf niet in je .. heb zes testen gedaan voor mijn nod hahahaha Nailey ik zou gewoon kijken wat goed voelt en anders koop je er 2v5 en test je volgende week nogmaals als je niet ongi wordt. Lf84 idd nog even geduld en wie weet een mooie knaltest voor jou!! Dat T-shirt met die tekst voor sinterklaas is echt geniaal!!! Hahaha Smurfin op rood, helaas! Succes bij de volgende ronde. Kortecol: idd als het aanhoud even langs de huisarts. Ook ooit eens gehad, kraag ik een mammografie, maar bleek gelukkig een melkklier te zijn. Ongi ook bij jou, balen meid. Snap dat je je terug trekt even. Zie je in het nov topic!! Schaapje wat vreselijk!! Lijkt me idd echt erg, je hele toekomst plan teniet. Hoop voor je dat het mee valt! 01patricia succes!!!!! Hoop op een knaltest! Rianne welkom! F1986 hoop voor je dat het niet doorzet! Kwiebeltje succes morgen met testen! Zooooo even tig paginas weer bijgelezen, maar een word pagina ernaast open gezet en even zitten knippen en plakken. Best handig, want anders onthoud ik het echt niet hoor!! Ik dacht gisteren avond ongi af te zijn, maar vandaag toch nog bruin bloed. Ik heb dat eigenlijk nooit echt gehad. Ging van licht roze naar rood en weer ligt roze en dan weg. Maar niet zo bruin als nu. Merk nu ik er bewust op let ook wel echt veel verschillen als ik nu met eerder vergelijk met pil. Ik hooooop dat er hier nog wat roze bijkomt. Tis maar een trieste lijst! Zo a4 vol met tekst hahahah handig word ernaast haha
Morgen hopelijk veel roze nieuws ja! Kortecol, niet leuk...knuffel voor jou! Hier nog geen bloed, wel die typische ongipijn, temp die raar doet en een lichaam dat schreeuwt 'niet zwanger'. Ben heel benieuwd wanneer de ongi komt, en dus hoe lang mijn cyclus duurt. Ben nu nog maar 2 mnd pilvrij, kan dus nog van alles 'raars' gebeuren! En stom hè, toch die hoop tot er bloed is...zucht. terwijl ik rationeel echt wel beter weet en het goed zou zijn te gaan menstrueren omdat stap 1 die cyclus op gang krijgen is. Maar...zoals iedereen hier wel.zal herkennen: áls je dan eenmaal besluit te stoppen met de pil is iedere maand die het nog duurt te lang Terwijl ik het juist de dames die al zo lang bezig zijn gun! Maar mezelf ook hoor - en iedereen die net start ook Gewoon...hup! Die hele lijst vanaf nu roze!
madeliefste dat heb ik ook, ben al blij dat ik na ongeveer 29 dagen gewoon netjes ongesteld ben geworden na het stoppen met de pil. Nu is het volgende maand weer spannend, wat doet mijn lijf. Ga ik zwanger worden? of loopt mijn cyclus weer op 29 dagen?? geen idee, ik vind het maar spannend allemaal. hahaa ben ook heel erg jaloers op de mensen op het mooie roze wachtbankje hahah ik wil daar ook weer zitten hahaha
Ik ben, toen ik na 10jr met de pil stopte, ook eerst na een maand netjes ongesteld geworden, maar na die maand een half jaar niet en was daarna super onregelmatig. Ben een beetje bang dat dat nu weer gebeurt, ook al heb ik de pil maar een paar maanden (4 max?) gehad... Dus zou daarom blij zijn met ongi, maak me best zorgen over dat onregelmatige!
Ik houd trouwens mijn cyclus bij via een app (niet FF). Zou ik het plaatje daarvan ook hier op de een of andere manier naar kunnen uploaden?
Bij deze een link naar mijn grafiekje (hij weigert er een plaatje van te tonen...): http://www.freebits.nl/images/624image.jpg Mijn temp doet raar, toch? Schommelt erg, niet echt hoog. Vorige maand als 'ie rond/boven 37.0!
Alle testers: heel veel succes! Dames, fijn dat iedereen zo'n steun vind bij elkaar. Een bijzonder forum! Welterusten allemaal!
Logisch meid, het staat er niet hard. Ik zou me zelfs lullig voelen tegenover jou als ik meteen zwanger ben. Natuurlijk hun je het een ander, maar jezelf het allermeest !