Wie ook al 'gescoord' voor 5 december?

Discussie in 'De lounge' gestart door Jucade, 5 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. chantal26

    chantal26 Fanatiek lid

    25 jun 2007
    4.181
    0
    36
    speelhuisje schommel glijbaan heeft ze al :)
    En voor ons huis hebben we sinds kort een hele grote speeltuin, met een hele grote zandbak.
    Trampoline heeft ze ook al.
    En een kaptafeltje heeft ze van mijn ouders voor haar verjaardag gehad.
    Als ik het zo bekijk he, is het toch te gek voor woorden wat zo'n kind van 3 allemaal al heeft.
    En moet je nagaan dat we niet heel gauw zo kadootjes kopen voor haar.

    Maar we hebben grote familie, dus voor haar verjaardag krijgt al veel.
    En vorig jaar ook met sinterklaas en verjaardag.

    Ik vindt lego friends helemaal geweldig, aangezien dat ze echt van dat kleine frutselspul houdt vindt ik haar er nog te klein voor.

    Wat is jullie ervaring met my little pony?
     
  2. AHzondag

    AHzondag Niet meer actief

    chantal26,
    ik weet niet wat voor type je dochter is maar als e van geluiden en liedjes houdt dan is het zeker nog wel leuk.
     
  3. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    Ook hier al wat leuke dingen ingeslagen, ben zelfs vandaag ook begonnen met het inpakken toen ik sint inpakpapier zag liggen.

    *Bumba in Egypte: bol.com | Bumba in Egypte, Gert Verhulst & Hans Bourlon | Boeken (aanbieding bij de AH paar weken terug)
    *Welterusten allemaal: bol.com | Welterusten Allemaal, Esther Naalden | Boeken Gekocht met fikse korting vanwege kleine beschadiging op de achterzijde
    *Vtech wegdelen: bol.com | VTech Toet Toet Auto's Wegdelen, VTech | Speelgoed Gekocht in frankrijk voor een prikkie
    *Skippy koe: Skippy koe - BESLIST.nl - Slimmer shoppen - aanbiedingen, prijsvergelijking & goedkoopste shops Hele tijd terug in de aanbieding gekocht bij KV
    * Duplo Panda & Duplo vierwielige motor in de aanbieding gekocht bij KV.

    Dit is tot nu toe de aanwinst, er komen vast nog wel wat kleine dingen bij.
    Onze oudste is tussen sinterklaas en kerst jarig en wordt dan 3 jaar, daarvoor ben ik op zoek naar een leuke kinderfiets.
     
  4. Marijke1982

    Marijke1982 Niet meer actief

    Die heb ik vorig jaar gekocht, en na 2 keer aantrekken vielen de gaten er al in. En ik vond ze erg klein, mijn dochter paste ze al snel niet meer. Vond het echt een miskoop. Als ik jou was zou ik op zoek gaan naar andere prinsessenjurken.
     
  5. Marijke1982

    Marijke1982 Niet meer actief

    Hier is het een grote hit. Ze speelt er regelmatig mee.

    @deesdees: skippiekoe hebben wij vorig jaar voor kerst gegeven, wat een geweldig ding, lig nog steeds in een deuk als ze daarop voorbij komt springen.
     
  6. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    We hebben hem hier voor ons 1 jarige dochter, maar Emma van 3 speelt er ook nog mee:)
     
  7. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Hier een andere ervaring ermee. Emma had deze doos vorig jaar met sinterklaas gekregen. Nu past ze er ook nog prima in. Ze trekt ze regelmatig aan en zijn geen gaten oid in.
    Zonde dat er bij jou gaten in kwamen.:(
     
  8. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Hier ondertussen voor Julia een pop en rieten poppenwagen gehaald (laatste via mp, eerste bij de Action), een auto oplegger (ook via mp)

    Voor Emma van Fur real frenzies een baan gekocht met 2 cavia's en een extra huisje via mp. Doos zat er nog bij
    Een setje van Horseand met paard en poppetje, (Action)
    Een Furby (gevonden bij de Kringloop nog bijna nieuw)

    Voor Emma willen we nog wat van playmobiel halen en voor Julia ook nog iets.
     
  9. chantal26

    chantal26 Fanatiek lid

    25 jun 2007
    4.181
    0
    36
    Is Polly pocket ook leuk :)
     
  10. Triskele

    Triskele Niet meer actief

    Littlest petshop vind ze hier erg leuk, ik haal de hele kleine spullen weg en ze vind het heerlijk om in op te gaan. My little pony de nieuwe vind ik retelelijk en mm dochter gelukkig ook, ik heb de oude verzameld dus ong 5000 euro eraan staan dus die heeft ze genoeg haha
     
  11. Triskele

    Triskele Niet meer actief

    Oja kidkraft barbiehuis en dan met van die evi barbies is een mega.hit! Dus echt aanrader.
     
  12. Triskele

    Triskele Niet meer actief


    Ohhh zwijmel waar heb je die vandaan??? Cute!!
     
  13. xbabyxdx

    xbabyxdx Niet meer actief

    Ik moet er nog aan beginnen....... Eind deze maand ga ik eens rondsnuffelen voor kadootjes! :)
     
  14. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    Wow!! Ik ben ff helemaal hyper :D
    Zojuist krijg ik een e-mail dat onze Beau een win-actie heeft gewonnen...daarmee heeft hij van Lego Duplo de grote dierentuin gewonnen.
    Helemaal super natuurlijk, maar twijfel nu wel even wat te doen met de komende sinterklaas en zijn verjaardag op 13 december.
     
  15. Annemiek1975

    Annemiek1975 Fanatiek lid

    3 aug 2008
    2.165
    0
    0
    Filiaalleidster
    Neerkant
    Heb niet alles gelezen, weet dus niet of iemand het al gemeld heeft:
    8 november van 17-21 uur is bij bart smit 15 % korting ;)
     
  16. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.267
    6.797
    113
    O wat leuk zeg!

    Ik heb daar laatst de truck van gehaald voor Sinterklaas. Die alleen was al 17 euro.
     
  17. lentebloempje

    lentebloempje Fanatiek lid

    23 nov 2009
    1.411
    0
    0
    bejaardenverzorgende
    zuid holland
    Mijn dochter van bijna 6 is er helemaal weg van.
    Ze krijgt dan ook in november polly pocket voor haar verjaardag.
    Was in de opruiming bij intertoys.
     
  18. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    9 jan 2010
    7.063
    90
    48
    Noord-Brabant
    (onderschrift)
    WOOOOOOOOHHHHHHHHHHH jippie jippie jippie :D:D:D
    *doet een dansje*
     
  19. Blub69

    Blub69 Fanatiek lid

    1 mrt 2012
    2.177
    0
    0
    Ik heb ook al gescoord... verwacht dat ik na de keizersnede niet veel mogelijkheden heb om te shoppen voor de goedheilig man...
    Heb nog niet zo veel, maar in ieder geval al wat.... een paar treintjes van de die cast van Chuggington, een spellenbox van kabouter Plop en een setje ondergoed van Animal (the muppets) We willen vanmiddag, als manlief op tijd klaar is met werken, nog ff achter een treinspoor van Chuggington aangaan en dan vind ik het eigenlijk wel genoeg....
     
  20. Manuk

    Manuk Fanatiek lid

    19 okt 2010
    2.751
    62
    48
    Vrouw
    Groningen
    We zijn er nog niet achteraan geweest. Willen t dit jaar ook niet te gek maken. Vorig jaar is ze overladen met kadoos, evenals op haar verjaardag.
    We dachten zelf aan t little people princessenkasteel en wat kleertjes erbij. Opas en omas krijgt ze ook al wat van dus is wel genoeg denk ik.
     

Deel Deze Pagina