16-31 januari 2013 mama's! -> Deel 2 !

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door lydia1986, 13 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Enibas

    Enibas Bekend lid

    8 nov 2011
    667
    0
    0
    Diversen 021_verkleind.jpg

    Diversen 015_verkleind.jpg

    En het wiegje op onze slaapkamer. Moet nog aangekleed worden met lakentje enzovoort. Moet ik even voor op pad. Mijn zus en ik hebben er ook in gelegen. De klamboe en zijkanten zijn gemaakt door mijn moeder. Dus ik vind het zeer bijzonder/speciaal dat onze kleine er ook in zal slapen. Al is het maar voor een korte periode.
     
  2. livelife

    livelife Fanatiek lid

    29 mei 2011
    1.071
    0
    0
    @Enibas: mooie meubeltjes!
     
  3. livelife

    livelife Fanatiek lid

    29 mei 2011
    1.071
    0
    0
    Ik heb dezelfde vraag!
     
  4. Enibas

    Enibas Bekend lid

    8 nov 2011
    667
    0
    0
    Bedankt, meiden. Nu kan de verdere aankleding beginnen. Maar dan wel in het geheim. Want de buitenwereld weet nog niet wat we krijgen. Dus dat zal een schilderijtje ophangen, 5 seconden kijken, weer weghalen en opbergen op zolder.. ;)
     
  5. Enibas

    Enibas Bekend lid

    8 nov 2011
    667
    0
    0
    Wat vinden jullie van dit kleed voor op de babykamer..?

    Vloerkleed.jpg
     
  6. Danielle86

    Danielle86 Fanatiek lid

    13 feb 2012
    2.787
    0
    36
    Noord-Brabant
    Ik ben Danielle.... En ben de enige in dit topic! ;)
     
  7. Danielle86

    Danielle86 Fanatiek lid

    13 feb 2012
    2.787
    0
    36
    Noord-Brabant
    Enibas, mooi kamertje en supermooie meubeltjes!!!!! mooie vloer ligt er ook in!! :) Wauw!
     
  8. Danielle86

    Danielle86 Fanatiek lid

    13 feb 2012
    2.787
    0
    36
    Noord-Brabant
    Foto's komen morgen! kan ik ze even inscannen!!
     
  9. josjo

    josjo Fanatiek lid

    6 nov 2008
    2.757
    156
    63
    Arnhem
    Hi meiden, ben ziek geweest en n druk weekend, zitten we ineens in n nieuw topic, deel 2, wauw! Heb de taart zeker net gemist? :D

    Heb niet alles gelezen, stelletje kwebbelkousen :) maar lees wat over fb, hebben jullie daar ook n groep aangemaakt of voegen jullie elkaar 'los' toe?

    Dani, wat goed dat jullie er ecd tussenuit zijn gegaan! Ik wens voor jullie dat jullie gauw opnieuw zwanger mogen worden en dat ze dan goede voorbereidingen kunnen treffen zodat dit niet weer gebeurt...

    Ik las iets over een meeting met 2011 mama's in ballorig gisteren. Grappig, hadden wij zaterdag bij avonturenland :). Was het gezellig? Hier de eerste keer, erg leuk en voor herhaling vatbaar!

    Kunnen jullie je voorstellen dat wij over 1-1,5 jaar met zijn allen met uk ergens zouden meeten? :D :)

    En zag n mooi kamertje voorbijkomen! Wij gaan t weekend ein-de-lijk aan de slag met de kasten op onze kamer, daarna kunnen we beginnen aan de kamer van Annelynn, zin in! Hopelijk lukt het me ook zelf om nog een aantal dingen te doen... Beetje last van mijn bekken dus moet wel uitkijken... (en niet meer met m'n dochter op t springkussen springen haha)

    Fijne avond ladies!
     
  10. josjo

    josjo Fanatiek lid

    6 nov 2008
    2.757
    156
    63
    Arnhem
    Heee en onder de 100 dagen :D tjeee heb wel veel gemist zeg;)
     
  11. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    Hmmmmmm zat net ff te zoeken naar de kast die wij besteld hebben bij babypark zodat ik hem kon laten zien.
    Vervolgens zie ik dus dat het een Low buget kamer Is:$:) nu is dat opzich niet een probleem want ons kamertje koste 1300,-
    Maar de kast kunnen we niet verplaatsen omdat hij 4deurs is en dus veeeels te groot voor deze kamer.

    Nu kwam ik via Google een topic tegen van maart over dit kamertje en toch waren mensen er niet tevreden over:(:$
    Dus ik ben benieuwd hoe hij ons gaat bevallen.
    Moeten snel krassen op komen en je moet hem voorzichtig in elkaar zetten anders draai je het hout kapot:( Ohjeeeee
    Dat gaat wat worden. Hahahahahaha

    Hier een foto,wij krijgen alleen de kast,die is hoogglans.
    http://i.imgur.com/hpyxm.jpg
     
  12. AHzondag

    AHzondag Niet meer actief

    melanie, ik ken die meubels en was er niet kapot van toen ik het zag als ik eerlijk ben. kun je hem niet annuleren? of eerst maar kijken hoe het echt is en als het tegen valt terug sturen?

    hier net grey's gekeken maar kon het moeilijk volgen hopelijk is het volgende week wat duidelijker allemaal.

    enibas, ik ben s.amantha

    danielle, ben ook heel benieuwd naar je foto's.
     
  13. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38

    Nee want ze belde vanmiddag al dat de kast binnen was.
    Ik heb hem in de winkel gezien en heb eigenlijk alleen naar de kast gekeken en die vond ik opzich goed.;)
    Tsja en omdat de kast los maar 200,- kost weet ik dat het natuurlijk geen SUPER kwaliteit is,maar mag toch hopen dat hij in elkaar blijft staan:) hahaha
    De kasten die ik mooi en degenlijk vond die waren weer los 600,- terwijl het hele kantje bijvoorbeeld compleet maar 1000,- was.
    Vond ik echt belachelijk!!!
     
  14. Ginie

    Ginie Actief lid

    13 aug 2009
    409
    0
    0
    @lydia: leuk dat jullie 11 april 2014 gaan trouwen. Heb je wat om naar uit te kijken en zeker leuk dat dan beide kindjes rondlopen inderdaad! Dat is altijd zo schattig.
    @melanie: lekker dat jullie zo bezig zijn! Vanavond genoten van jullie avondje?
    @danielle: leuk dat jullie nog een 3d/4d echo hebben laten doen!!! Ben benieuwd naar de foto's!
    @enibas: fijn dat je hebt gemaild met je leidinggevende en dat hij er voor open staat. Balen van de meubeltjes!
    En wauw wat ziet jullie kamertje er gaaf uit zeg!!! En wat een mooie familiewieg!
    @wen: we hebben een heerlijk weekendje gehad bij moeders! Altijd leuk om weer heen te gaan. Ook 3 zussen en 1 schoonzusje weer gezien en 2nichtjes en 2 neven! Dus weekend vloog om!
    @josjo: fijn dat je weer beter bent en weer gezellig meekletst!
    @sammie: de volgende aflevering van grey's wordt er veel meer duidelijk!
    @hier: vanavond even 75km gereden om een kast van marktplaats te halen voor zoonlief. Een knalrode lockerkast voor op zijn nieuwe kamer. Vandaag nogal moe van het werken en was niet echt gezellig voor manlief... Maar ja, morgen weer een nieuwe dag! Heb nu weer weekend, donderdag weer werken.
     
  15. Saga

    Saga Fanatiek lid

    10 jul 2012
    1.472
    0
    0
    N-Nederland
    Hier ook benieuwd naar de 3d foto!!

    Wij krijgen woensdagavond de echo! Zoooo spannend, las ook dat sommige het niet leuk vonden want je weet gelijk hoe je kleine eruit ziet als die geboren word. Had me wel even aan het denken gezet! Maar aagje die ik ben, kan ik het toch niet laten! Hopelijk werkt de kleine vent eens mee voor de echo, maar ach 3x terug moeten komen zou ik ook niet erg vinden :D

    Hopelijk valt de kast je toch nog mee!!

    Leuk kamertje, wij hebben ook getwijfeld voor die maar hebben de windsor besteld bij de baby dump. Kan ook echtttt niet wachten tot ik de kamer kan inrichten!

    Buik voel ik gelukkig niks meer van, kleine was vandaag wel minder actief, dus hou even in de gaten.

    Lekker slapen voor straks iedereen!!!
     
  16. Stefanie78

    Stefanie78 Fanatiek lid

    7 jul 2010
    3.744
    1
    36
    Friesland
    Hey meiden,

    Effe heel ego...we hebben vanmiddag onze 10 jaar oude Berner Sennen laten inslapen. Ondanks dat het een lieverd is voor volwassenen was ie dat niet voor onze kleine meid en begon hij ook te happen naar ons en familie dus deze heel moeilijk keus gemaakt. Voel me echt kut...:( Dierenarts vermoedt iets van alzheimer omdat zijn gedrag zo veranderde.

    ben er over een paar dagen vast weer maar pfff dit is de moeilijkste beslissing die we ooit hebben moeten nemen. Was verder wel rustig. gelukkig ene dierenziekenhuis dat er een speciale (huiselijke) ruimte voor heeft en we hebben alle tijd gekregen. Doet me merk ik wel veel meer als ik had verwacht.
     
  17. Enibas

    Enibas Bekend lid

    8 nov 2011
    667
    0
    0
    Goedemorgen meiden!

    Bedankt voor jullie reactie op ons kamertje. Nu nog lekker aankleden. Gelukkig hebben we nog even.

    Beetje zorgen Sinds gisteravond half 10 voel ik de beeb een stuk minder. Als ik al een beweging voel, dan is het heel zwak. Terwijl het normaal gesproken overduidelijke schopjes en stompjes zijn. Moet ik me zorgen maken? Misschien bellen met de verloskundige?

    Stefanie Aah, meis! Wat sneu! Moeilijke beslissing, maar de veiligheid van de kleine meid, jullie en familie zijn dan doorslaggevend. Sterkte, meid!

    3d/4d Daarom hebben we gekozen om geen 3d of 4d echo te laten doen. Dan is misschien de verrassing er af en dat zou ik jammer vinden. Maar heel veel plezier, meiden die er wel voor gaan! Ben benieuwd naar de foto's.

    Facebook Ik weet nu niet meer precies wie wie is? Volgens mij heb ik nog niet iedereen, maar ik lees rustig mee op onze gesloten pagina.

    Fijne dag, meiden!

    Lfs,
    S.
     
  18. tulip

    tulip Niet meer actief

    Stefanie, heel veel sterkte!

    Enibas, hier zeiden ze dat je de baby vanaf een week,of 28 elke dag even moeten voelen en melden als je minder gaat voelen. Maar als jij twijfelt gewoon ff vragen hoor.

    Hier, 25 weken!!!!
    Om 13.00 met telefonisch spreekuur ff de vk bellen. Rug en buikpijn is nu weer weg, maar had er gister toch behoorlijk last van en wil toch weten hoe en wat.
     
  19. Demi1982

    Demi1982 Bekend lid

    2 mrt 2008
    812
    0
    0
    Goedemorgen meiden!

    @Stefanie: :( Heel veel sterkte! Niet leuk!

    @Enibas: super leuk kamertje zeg!! Vind die wieg echt schattig :D Vloerkleed btw ook heel cute, enneh.. in t roze?? ;) Zo wel roze als blauw zou mooi staan bij die grijze muur!
    Wat voelen betreft, zou me geen zorgen maken. Ik heb dus echt dagen (bijna 2 weken) gehad dat ik de baby stuk minder (krachtig) voelde en nu soms ook nog wel een dagje. Pas bij 28 weken moet je de baby iedere dag aantal keer voelen, en schijnt nu soort tussenfase te zijn. Baby krijgt al minder ruimte, waardoor ze soms wat minder bewegen. Als hij maar even anders ligt (naar binnen gericht bv, of wat meer naar achteren) voel je het stuk minder duidelijk. (is wat vk mij vertelde toen ik er toch voor controle was) Ik zou me echt geen zorgen maken zo lang je m nog steeds wel voelt hoor!!

    @Hier: vannacht eindelijk weer een keer drukke baby! was er gewoon blij om ook haha! Vervolgens na mn 2e wake-up call door lotje (kat), ben ik enorm gaan dromen dat kleine man overleden was in mn buik.. :( Bah wat naar!! Toen ik eruit moest voelde ik hem natuurlijk ook niet meer, dus was nu ook erg blij met eerste paar schopjes net bij de tandarts!

    Volgens tandarts heb ik idd een zwangerschapstumor/gezwel. Ze had er nog weinig mee te maken gehad dus heeft tel overlegd met paradontoloog. daar 'mag' ik zo meteen gelijk heen. Was eerst blij omdat tandarts weghalen niet zo noodzakelijk vond, volgens haar was er grote kans dat t vanzelf zou weggaan na mn bevalling. Alleen goed schoonhouden. Ook grote kans bij nu weghalen dat t weer vrolijk teruggroeit door de hormonen. Helaas was de paradontoloog wat minder passief.. Volgens haar kan t zich gaan uitbreiden en is operatief verwijderen en behandelen waarschijnlijk toch noodzakelijk.
    Nou ja, ik wacht de afspraak zo maar weer af.. Ben echt een chicken wat dit soort dingen betreft, gadsie!!! :( Ouders zijn in mn zwangerschap hele grote steun en toeverlaat, maar die zijn nou net met vakantie. Bah, vind er niks aan!
     
  20. Demi1982

    Demi1982 Bekend lid

    2 mrt 2008
    812
    0
    0
    ps en ik wil ook onder die 100 dagen komen verdorie! (zo de hormonen spelen even op hoor... Vind niks leuk! haha!)
     

Deel Deze Pagina