Ik wik voor Babette slofjes/ zachte schoentjes kopen (ze is nu bijna 1), maar ze trekt ALLES uit. Sokjes/ gewone slofjes doe ik al nooit meer aan want binnen 2 tellen zijn ze uit. Ze draagt nu dus alleen maillotjes. Dus dé vraag: Wie weet slofjes oid die lekker warm zijn, goed stevig zitten en die ze niet zelf uitkan trekken? Of bestaan die waarschijnlijk niet? (PS Niet hele duur graag) Alvast bedankt, Groetjes Femke
Wij hebben net van 't weekeinde van die huttensloffen (sokken met een zooltje eronder) gekocht in Duitsland. Zitten goed en mevrouw trekt ze niet direct uit. Dingen van maatje 21-22 kostten iets van 5 euro.
Mijn oudste was ook zo'n draak, jongste inmiddels ook. Alles gaat uit, zelfs kniekousen. En dan niet uittrekken, maar vooral schoppen met die voetjes langs elkaar! Iedereen altijd vol lof over die elastische dingen, maar dat was hier niks! Ik zweer bij Oxxy, omdat die geen elastiek hebben! Ze hebben een strak, niet elastisch bandje om de enkel met een vrij lang stukje goed klitteband. Hier was dat de enige optie die bleef zitten! Voor de rest... goed veel maillots inkopen
@ MamavRuben; dankje voor je reactie! Ik vrees alleen dat ze dat toch makkelijk uit krijgt.... @ Gentle; Dankjewel, daar kan ik iets mee, ben nu aan 't zoeken op internet. Ze zien er goed en stevig uit. En fijn dat jij er ervaring mee hebt en dus weet wat wel en niet werkt . Thanks!
Slofjes van oxxy. Sokken gaan steeds uit, maar de slofjes niet, alleen niet te groot kopen! Alleen niet goedkoop
Wij hebben nu ook oxxy slofjes. Niet goedkoop, maar ze krijgt ze tenminste niet uit (en ze doet echt d'r best). Volgens mij zijn er nog wel meer van dit soort slofjes, dus kijk eens goed rond. En inderdaad het voordeel van een meisje is dat je ze maillots aan kunt trekken, maar nu ze gaat lopen is dat helaas te glad.
Robeez en aapies ben ik helemaal gek van die kunnen ze gewoon niet uittrekken. Robeez zijn wel wat prijzig maar van leer met bontje erbinnen dus lekker warm en gaan lang mee, geldt ook voor de Aapies. Gewoon ff googlen.
Zie nu pas staan, niet hele dure. Oxxislofjes zijn rond de 20 euro. Maar bij de schoenmakers heb je vaak nog van die ouderwetse leren slofjes met zo'n bandje om de enkel die vast zitten met een knoopje. Die zijn een euro of 4. en in rood of donkerblauw.
Je kunt (als goedkopen oplossing) eventueel ook een paar sokken onder de maillot aantrekken. Blijven de voetjes ook lekker warm. Oxxy's zijn trouwens ook via mp wel te krijgen.
Thanks allemaal, ik ben eruit en ga toch voor de oxxy's! . Napoleon; thanks, kan alleen de goeie maat er niet tussen vinden, maar heb ze nog gevonden op internet... MP; staan er idd veel op! Wil liefst paarse/ roze en vond die niet in de goeie maat, maar als je ze wilt kopen eerst ff op MP zoeken is zeker de moeite waard! Ben blij met de vele goede ervaringen, ga ze dus bestellen! (Moet alleen ff wachten want pinpas is kaduuk dus wachten op een nieuwe - onhandig-)
Zien er idd leuk uit Maar hoe weten jullie de maat? Ik zie bijv XL 13cm staan. Welke moet je hebben voor een kind van 1?
Ik heb leren slofjes gekocht van bambino bij de kruitvat. Goedkoop en de enigste slofjes die blijven zitten en zoonlief niet kan uittrekken
De voeten van je kindje opmeten en dan +1cm voor de groei, zo heb ik het begrepen. Na diverse metingen kwam ik bij mijn zoontje op 11.5 cm en heb die xl besteld...
Uhm... een jongen kun je ook maillots aandoen, hoor. Ik doe dat wel in ieder geval. De meeste zijn heel neutraal van kleur, maar ik heb ook een felroze met zwarte kringen en sterren erop, staat geweldig! Ik heb dat altijd zo raar gevonden, meisjes kunnen tot ze onderhand volwassen zijn een lekker dikke maillot aan of een legging, en jongens moeten maar koude benen hebben? In de winter is het juist heerlijk om onder een broek een maillot aan te hebben.