@ peony, ik ga hem vanmiddag nog bestellen @ babke, hebben ze geen salades? Ik denk ook voornamelijk tortilla's, wraps, rijst en chili cocarne ofzo.
Ja dat klopt (trouwens niet heel veel, maar wel meer dan in kool ofzo), maar ze staan bij south beach en yvonne op de groene lijst. Zijn de zogenaamde goede koolhydraten uit groenten. Ik heb gisteren cappucijners op. Oh ja, dat recept van albert heijn was lekker. Ik raad het zeker aan. En peony, mocht jij het willen maken, dan zou ik de worstjes vervangen voor vegetarische of er iets van extra kruiden in doen.
@bbibi, ja chickie had die van sensitest, maar ik ga toch maar voor 1 decimaal! @susanne, ben benieuwd of jij er ook blij mee bent! @babke, oh, das een idee! Ga'm een keer proberen! Je hebt trouwens ook vegaworstjes of anders doe ik er gekruid tofu in! En ik zou idd geen wrap, tortille oid nemen (vulling kan wel maar die 'pannekoekjes' niet). Die zitten echt boooordevol kh! En ik weet dat ze bij sommige reataurants kaasfondue hebben.... dat mag ook gewoon. Oh, heb nog wel een lekker recept voor thuis!! Super simpel, zal'm straks ff opzoeken.
Recept Mexicaanse Kaasfondue | Smulweb.nl Echt heerlijk!! Wij eten het nu best vaak (behalve dan de tortilla ed). Ik zet dan snoeptomaatjes en stronkjes broccili ed erbij. Jammie!!!!!
Dat klinkt erg lekker. Waar doop jij dan allemaal mee? Je kunt er natuurlijk ook stukje brood bij doen van het koolhydraatarme brood.
@babke, ja dat kan! Maar wij dopen met mini maiskolfjes (wel een aantal kh maar je kunt natuurlijk zelf weten hoeveel je darvan pakt), paprika, stronkjes broccili, champignons (even aangezet in een koekenpan), krieltjes (kh maar vooral voor mn man), olijven, plakjes salami (voor mijn man), tofublokjes... je kunt eigenlijk alles doen wat met kaas lekker is. Zo heb je nog genoeg groentes die mij ook wel lekker lijken zoals rauwe witlofblaadjes, stronkjes bloemkool, spruitjes.... De kaas is echt pittig en mexicaans maar dat kun je zelf kruiden zoals je wilt. Wij houden van pittig dus dan gaat er best veel jalapeno pepers in maar dat kun je zelf bepalen. (Chorizo gaat bij ons ook apart in een bakje erbij omdat ik natuurlijk vegetarisch ben). Heb er meteen weer trek in! Morgen maar weer es maken! Oh, en die jaqualon zou ik wel kopen als je die nog niet hebt. Is niet heel duur en hij is echt super handig. Kun je ook voor een evt kleine ovenschotel gebruiken.
Oh meiden, ff een ego-berichtje! Ik word echt gek de afgelopen dagen! Heb ontzettend last van allemaal 'symptomen'. Ik hoor en lees dat het ook héél vaak vals alarm is dat veel meiden dat iedere cyclus hebben. Heb last van krampen in m'n buik, m'n darmen en maag blijven rommelen, vooral 's avonds misselijk en weeïg gevoel, zere borsten, jeukende tepels, draaierig, koud.... Ik probeer er maar niet al te veel aandacht aan te besteden maar ik vind het heel vervelend. Ik kan niet anders dan met vlagen ook hoop te hebben! Hoop ook maar dat het snel over gaat! (Of niet, dat het dan ook echt symptomen waren!) Sorry, dat was'm!
klinkt als duidelijke zwangerschapssymptomen peony! spannend... het kan idd ook gewoon bij je cyclus horen..maar je weet het niet! duimduimduim!
@weegbree, dat is het dus.... Kan 2 kanten op!! Na ja, kan er verder weinig aan doen dus ik wacht het maar af! Maar moest het iig wel ff kwijt! Hoe gaati met jou?
Oh vervelend is dat he? Ik hoop echt dat het zo is. Maar houd echt rekening met clomid hoor. Ik had nooit symptomen (behalve toen met die vmk) tot de ronde met clomid. Gek werd ik ervan Al zou jij statistisch gezien wel zwanger moeten zijn! Iemand moet toch de eerste zijn nietwaar.
@babke, in onze vriendengroep (6 stellen) had/heeft iedereen moeite met zwanger worden. Ivf, clomid enz enz... Dus ik zei al tegen mijn man 'statistisch gezien zou het bij ons vlekkeloos moeten lopen...' Tja.. haha niet dus! Maar ik weet idd dat het door de clomid zal komen. Nog een week wachten!
Meid, dat zijn echt zwangerschapstest symptomen zoals ik ze bij mijn 1e zwangerschap ook had. Maar zoals babke al zegt kan het ook van de clomid komen. Ik zou het alleen niet weten aangezien ik nog moet.beginnen. Ging de tijd maar wat sneller. Pfff
@susanne, haha ja, als dat zou kunnen!! Mocht mn temp tegen de 25e flink dalen ga ik niet testen denk ik, dan wacht ik tot ik ongesteld word. Ach, wat ben ik nu aan het vooruit denken.... ik zie het allemaal wel! Nu straks eerst lekker naar fysio!
Ja, maar ons groepje is statistisch ook niet zo goed bezig. Je zou zeggen dat van de (20??, zoiets wel toch?) er in ronde 1, eentje zwanger had meoten zijn . Nou ja, ik ga voor ronde 2 haha. En jij gaat je erbij neerleggen dat het clomid is en over 6 dagen ben je gewoon ineens overtijd ofzo . Maar als ik nu weer symptomen zou hebben, maak ik me gelukkig niet meer zo gek, omdat ik het van de vorige keer nog weet. Succes met wachten. 6 stellen is trouwens wel veel zeg. Maar dan heb je wel veel steun aan elkaar of niet?
@peony ohh oke maar chickie had iig nog wel wat terug gestuurd dus hihi! dan is het goed! @ statistieken... ja wij doen het ontzettend slecht!!!! ik vind de statistieken al niet geweldig hoopgevens met clomid, maar bij ons is gewoon dus nog NIEMAND zwanger!!! van ons allemaal van de 20 mensen die mee kletsen of hebben gekletst idd! kan echt niet hoor!! ik wil echt dat er binnenkort iemand zwanger raakt zou me toch meer hoop geven! babke zit jij nog te wachten op je menstruatie? en ik ga voor de volgende ronde! dus ronde 3 zoals koffiemevrouw zei! hihi! dus ik hoooooooooooop dat ze gelijk gaat krijgen <3 vanaf volgende ronde ga ik ook aan de progestron creme die ik nu thuis heb liggen ... dus wie weet dat dat nog werkt! hihi
@peony wauwwww spannend meid!! klinkt super hoopgevend!!! ik hoop echttt dat jij volgende week posi gaat testen meid!!! ga super hard duimen!!!
Kan iedereen hier eens zetten hoelang ze bezig zijn? (met clomid of spuiten). Volgens mij is iedereen een ronde of 3 bezig? En sommigen iets korter? Voor mij wordt het ronde 2 met clomid. 1e ronde 50mg geen eisprong. Beginnen met 100 mg clomid op (hopelijk) 25 oktober
@babke, niemand weet dat wij bezig zijn. Bij veel stellen hoorden we het achteraf dat het niet makkelijk ging (als ze pas zwanger waren). Alleen het stel wat met ivf bezig was wisten we vantevoren. Mijn beste vriendin is nu trouwens wel zwanger en was de 1e ronde meteen klaar! Zo kan het ook!! @bbibi, ja ze had dus wel teruggestuurd!! @lw, het staat ook in mn handtekening maar voor het gemak.... 1e ronde (clomid 50mg)