1-15 juni 2013 Mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by luca2504, Sep 25, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lappie

    Lappie VIP lid

    Aug 27, 2012
    5,599
    1
    0
    @raket (sorry maar moet altijd even lachen als ik dit typ ;) 'et-raket' hihi:
    Mooi gezegd!!

    @shay: mooi hoor dat jullie het je oma hebben verteld. En wat een lieve, fijne reactie van haar.... Veel sterkte voor haar!
    Mijn omaatjes maken deze zwangerschap niet meer mee, zij zijn al een aantal jaren geleden overleden. Mijn zoontje hebben ze allebei nog meegemaakt en met allebei heb ik een foto met daarop de vier generaties.

    @hier: Voel me erg goed (soms vind ik het een klein beetje zorgwekkend zelfs... maar zet het dan maar weer van me af)

    @a1988: bij 7 a 8 weken neemt de kans op een miskraam al af?? Fijn om te horen, ben vandaag precies 7 weken. Ik had er trouwens nog niet eerder van gehoord, hoe weet je dat?

    @allemaal: Fijne dag allemaal!
    Iemand nog een echo vandaag? Veel plezier en succes!!!! (kan even de lijst niet zien als ik dit berichtje typ)
     
  2. bolliewollie

    bolliewollie Actief lid

    May 21, 2008
    351
    0
    16
    Werk in de gehandicaptenzorg met clienten met een
    Steenwijk (ov)
    @raket mis een like of respect knop anders had ik dat ff aangeklikt. Mooi gesproken.

    @lappie dat heb ik opgezocht. Ik zocht naar de periodes van de meeste miskramen en las ergens op internet dat de kan na 7 a 8 weken al afnam, en op 12 wk is de kans al met 86% afgenomen. Maar een kans is er altijd. Ondanks dat het triest is en niemand natuurlijk dat wil, is een miskraam niet voor niets. Er is iets mis al met de vrucht, gezonde kunsten worden niet afgestoten.

    Hier beginnen we weer aan een nieuwe dag. Hopelijk beter als gister. Gister de hele dag op de bank gelegen. Van smorgens vroeg tot savonds laat erg misselijk en over vermoeid leek het wel.
    Vandaag lekker zwemmen met mijn werk.
     
  3. btje

    btje Actief lid

    Nov 24, 2009
    295
    0
    16
    NULL
    NULL
    @raket; mooi gezegd!

    @lappie: ik voel me ook beter dan vorige week. Ik probeer er maar van te genieten want het zegt helemaal niks of je wel of niet symptomen hebt. Wie weet is het morgen weer anders ;)

    Ik heb eens gelezen dat de kans op een miskraam 10% is. Als het hartje eenmaal klopt wordt die kans nog veel kleiner. Dat klopt wel een beetje met die 7 weken waar bolliewollie het over heeft.

    Vandaag eens kijken hoe het met de kleine gaat. Lijkt nu wel goed te gaan, wel wat pokjes erbij maar hij zit er niet onder. Ik hoop voor hem dat het hier bij blijft!
     
  4. Caat33

    Caat33 Lid

    Oct 4, 2012
    65
    0
    0
    Flevoland
    @ Raket, mooi gesproken :)

    @shay wat een lieve en ontroerende woorden van je oma, hopenlijk maakt ze het nog mee..

    @Bolliewollie wat vervelend die misselijkheid, ik had het bij mijn middelste 9 maanden alleen maar ziek, niks aan, hoop dat het bij jou gauw overgaat.


    Ook ik ben vandaag 7 weken:) merk wel dat ik me smorgens niet echt lekker voel ,maar de echte misselijkheid blijft tot nu toe gelukkig weg..
    Wel snel moe en borsten zeer, maar ook de steken in de lies streek voel ik niet erg veel meer.
    Hier is het grote besef er ook nog niet helemaal was natuurlijk ook wel even schrikken.

    allemaal een fijne dag
     
  5. Tientje34

    Tientje34 Actief lid

    Jul 23, 2012
    361
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik snap dames die af en toe even afstand nemen van het forum heel goed. Ik doe dat zelf ook, dus als jullie even niets van me horen dan is het om die reden. Natuurlijk moeten vervelende verhalen ook verteld worden, daar sta ik helemaal achter. Maar als je zelf toch al een onzeker mutsje (zoals ik) bent kun je soms beter even afstand nemen.

    Hier lijkt het allemaal goed te gaan. Ik voel heeeel erg goed dat ik zwanger ben de laatste week. In het begin voelde ik er niks van en dat maakte me zo onzeker! Zaterdag sloeg het alle heftigheid toe. Heel de dag misselijk en hele nacht overgeven. Dat heb ik 3 nachten volgehouden en toen kon ik echt niet meer. Overdag kon ik het goed opvangen met elke keer kleine beetjes eten, maar 's nachts gingen alle remmen los. Gisteren huisarts gebeld en die heeft me zetpillen gegeven. Vannacht gebruikt en ik heb heerlijk geslapen. Ze zorgen dat ik tot en met de ochtend niet misselijk ben en niet hoef over te geven. 's Ochtend pak ik het patroon van regelmatig eten weer op. Zo is het prima vol te houden en ik zie wel hoe lang ik ze nodig heb! Ze worden speciaal voorgeschreven aan vrouwen met zwangerschapsmisselijkheid en -braken dus het kan geen kwaad!

    Ik zal mijn afspraken eens invullen in het lijstje. Maandag eerste (8 weken) echo. Spannend!
     
  6. Tientje34

    Tientje34 Actief lid

    Jul 23, 2012
    361
    0
    16
    NULL
    NULL
    Juni 2013 Mama's Bevallingslijst

    1.
    DaantjeM - 28 jaar - 2e kindje - ZH

    2.
    Btje -30 jaar - 2e kindje - ZH - BV

    3.
    Luca2504 - 23 jaar - 2e kindje - ZH - FV

    4.

    5.
    shay01 - 26 jaar - 2e kindje - ZH - FV
    Tientje34-34 jaar - 1e kindje - nog geen idee

    6.
    Baibey - .. - .. - ..
    Raket78 - ik word deze maand 34 jaar - Hopelijk thuis - Hopelijk BV
    Caat33 - 33 jaar - 4de kindje - thuis-BV

    7.
    Lappie - 37 jaar - 2e kindje - ZH - ?
    Larissa259 - 22 jaar - 3e kindje - zh - bv

    8.
    Giegeltje1989 - 23 - 1e kindje- denkk ZH - Hoop BV

    9.
    Nummertje 4 - 33 jaar - 4e kindje - thuis - BV

    10.
    Zally - 32 jaar - 4e kindje - thuis - BV
    A1988 - 24 jaar - 1e kindje - thuis - BV

    11.
    Rikki - 25 jaar - 1e kindje - ZH - BV

    12.
    Thalina - 26 jaar - 3de kindje - ZH - BV/FV?
    Eleandra - 27 jaar - 2e kindje - ZH - BV & FV

    13.
    Bolliewollie - 26 jaar - 1e kindje - hopelijk thuis - BV
    Hopefultimes - 32 jaar - 1e kindje -geen flauw idee nog
    LianneB -28 jaar - 2e kindje - ZH -BV

    14.
    Bloem89 - 23jaar - 1e kindje - zh - BV

    15.

    Illegaal.
    27 mei - Gizmobo - 22 jaar - 1e kindje - ZH - FV
    16 juni - Veetje - 28 jaar - 1e kindje - ZH - BV

    (?) Meisje, (?) Jongen, (?) Verrassing

    Vlindertjes Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    Nana86 - 5 wk
    PCOmama - 5,5/6 wk

    Afspraken
    Veetje83 - 18 oktober afspraak MvM
    DaantjeM - 22 oktober 1e echo @ fertiliteitsarts
    Tientje34 - 22 oktober 1e echo VK
    Shay01 - 23 oktober eerste afspraak gyn
    bloem89 - 23 oktober tweede echo
    Raket78 - 23 oktober intake VK, bloedtest + plannen eerste echo
    Hopefultimes - 23 oktober intake VK
    Giegel1989 - 23 oktober intake VK + echo
    Btje - 24 oktober eerste afspraak gyn
    Tientje34 - 24 oktober intake VK incl bloedafname
    Zally- 29 oktober eerste afspraak vk
    nummertje4 - 29 oktober eerste afspraak vk , 30 okt echo
    DaantjeM - 2e echo + intake @ verloskundige
    Larissa259 - 30 oktober intake vk en eerste echo
    Bolliewollie - 30 oktober eerste echo
    Luca2504 - 31 oktober tweede afpraak gyn en echo
    Veetje83 - 1 november eerste afspraak vk en echo
    Lappie - 1 november eerste afspraak vk en echo
    Eleandra - 7 november eerste afspraak vk en echo
    LianneB - 8 november eerste afspraak vk
    Hopefultimes - 12 november 1e termijnechto
    Veetje83 - 20 november 1e controleafspraak

    Wil je de lijst aanpassen, zoek dan de laatste lijst op en haal de quotes weg zodat de opmaak behouden blijft.
     
  7. btje

    btje Actief lid

    Nov 24, 2009
    295
    0
    16
    NULL
    NULL
    @tientje: wat fijn dat de zetpillen werken. Dat is ook niet vol te houden natuurlijk de hele nacht overgeven. Heb ik ook een keer gehad maar was toen niet zwanger maar gewoon ziek. Maar jakkes wat is dat vervelend.

    Ik ga zo maar weer eens een cake vakken geloof ik, hmmmm! Het moge duidelijk zijn, ik ben niet misselijk. Bij de eerste ook niet misselijk geweest, ben ik erg blij mee!
     
  8. Raket mooi gezegd hoor!

    Shay, lijkt me moeilijk zoiets hoor! Mijn omaatje is ook al 86 en zit sinds een half jaar in een verzorgingstehuis. Daar is ze heel hard achteruit gegaan. Ik ben langs geweest toen ik er was maar ze herkende me niet echt meer. Heb het dus ook nog niet verteld maar mijn ouders kunnen het haar later nog wel vertellen, hopen dat ze het wel begrijpt.

    Lappie en btje oh ik ben jaloers! Wou dat ik ook niet misselijk was en cake kon bakken en eten :( Ik deed net de koelkast open war nog eten van gisteravond in stond en ging zowat over mijn nek. Nu maar aan de crackers met kaas.

    Meiden die 7 weken zijn gefeliciteerd :) weer een weekje verder he.. Ik heb zin in mijn echo over 2 weken! Als die goed is mogen anderen buiten de familie het van mij ook wel weten, dan voel ik me 'veilig'. Nu vind ik het nog steeds erg spannend, te meer omdat ik nu niet echt supermisselijk meer ben opeens en dat baart me dan weer zorgen.

    Tientje gelukkig heb je nu medicatie, kun je in ieder gevl slapen anders gaat het van kwaad tot erger natuurlijk!
     
  9. rikki

    rikki Bekend lid

    Aug 6, 2012
    739
    27
    18
    He dames! Ik heb vanmorgen besloten om nog maar eens te testen na mijn verhaal bij de VK.. (1,5 week minder ver volgens haar..) Het maakte me erg onzeker, dus vanmorgen de knoop doorgehakt en testen gehaald..
    En zie hier het resultaal!! :D

    Ik geloof dat ik me maar geen zorgen meer ga maken.. 2 weken geleden gaf mijn CB digital 1-2 weken aan en nu dit..
    Bovenste test is ook van 5-10 en de gewone KV test van vandaag liep super snel door! De teststreep was meteen een knaller en stond er eerder dan de controlestreep! :D
     
  10. Rikki gefeliciteerd met je testen meis :)

    Pff meiden ik moet even van me afschrijven hoor. Ik ben me echt dood aan het vervelen thuis, het begint nu al :( Ik ben helaas zo'n persoon die echt een slechte thuisblijver is, duizend dingen te doen heeft maar gewoon 10x liever op de bank blijft hangen. Of nou ja niet liever maar ik kan mezelf gewoon niet onder mijn kont schoppen. Ik heb echt nog allemaal administratieve dingen liggen die ik in orde moet maken maar ik vertik het gewoon steeds en blijf het voor me uit schuiven. Ik heb ook nog een masteropleiding ergens rondslingeren waar ik al bijna een jaar niks aan gedaan heb.. wat nu ook een beetje tijdsdruk met zich mee gaat brengen want ik moet mijn tentamen nog inplannen voor begin volgend jaar.. Grootste reden is dat ik me zo futloos voel, mede doordat ik ook geen verplichtingen heb.

    Ik merk ook dat ik nu veel te veel met de zwangerschap bezig ben doordat ik niks anders heb om me op te focussen. Ik ben er al veel mee bezig als ik wel gewoon dingen doe maar als ik niks te doen heb denk ik echt alleen maar daaraan! Daardoor zit ik zo'n driekwart van de dag hier op zp een beetje te surfen.. En dat is ook weer niet goed voor mijn gemoedstoestand natuurlijk. Maak me de hele dag druk om of het wel goed zit en de tijd kruipt echt voorbij.. Zelfs de rust van de goede echo is nu alweer weg. Dus ik heb besloten dat ik zelf ook even afstand ga nemen van zp, en de computer in zijn algemeen want het heeft echt een verlammend effect op mij. Ik kijk de hele dag series, ik kom hierdoor de deur niet meer uit en krijg niks gedaan in huis terwijl ik echt wel dingen te doen heb of kan te doen kan vinden hoor als ik niet aan de computer gelijmd zit!

    Hoe ik dit precies ga doen weet ik ook nog niet want ik ben echt verslaafd aan mijn computer. En voor sommige dingen heb ik hem gewoon ook echt nodig, en dan is het moeilijk om niet 'even snel' te kijken hier en daar. Maar ik merk echt dat het echt even moet nu, anders ga ik andere dingen verslonzen en me teveel focussen op de zwangerschap en dan komt er helemaal niks meer uit mijn handen ben ik bang. Ik zal wel af en toe mee blijven lezen, maar dan 1x per dag ofzo zodat ik mezelf kan beperken en niet meteen terugval in het patroon, en als mijn echo van 31 okt goed is dan kom ik denk ik langzaamaan weer meekletsen want ik vind het ook gezellig om met jullie te kletsen maar ik hoop dat ik over 2 weken alweer wat meer te doen heb (hopelijk mijn nieuwe baan? zit nog op het telefoontje te wachten) en wat los ben gekomen van de computer zodat ik er allemaal wat beter mee om kan gaan. Bovendien heb ik de komende tijd toch niks te vertellen haha want er gebeurt niks :p En om de daad bij het woord te voegen ga ik nu a la minute mijn computer verplaatsen naar de logeerkamer waar ik nooit kom zodat hij ook niet meer binnen handbereik ligt en ik er alleen heen kan om dingen te doen die echt nodig zijn!

    Dus meiden allemaal veel succes de komende paar weken, ik wens iedereen met echo's veel succes en hoop op mooie beebjes en dat ons clubje maar compleet mag blijven!

    Het voelt alsof ik 'mijn' clubje verlaat hihi :) Maar ik verlaat jullie niet echt hoor :)

    Liefs en een dikke knuffel!
     
  11. Raket78

    Raket78 Fanatiek lid

    Dec 7, 2011
    3,002
    1,139
    113
    Female
    Canada
    @Luca: Als je in een lamlendige bui bent is het soms lastig om tot actie te komen he... Ik heb toen het net uit was met mijn ex en ik amper mijn bed uit kwam, de "één ding" regel ingevoerd. Ik verplichtte mezelf om iedere dag één ding aan te pakken. Meer mocht, maar moest niet. En als je eenmaal bezig bent, gaat het, dus op een gegeven moment ging ik vanzelf 2 dingen doen, en later 3...
    Misschien iets voor jou? De sleutel van het succes is om lage eisen te stellen waar je makkelijk aan kunt voldoen, dat werkt stimulerend.

    @misselijkheid: Ik heb een iets gevoeligere maag nu. Had zelfgemaakte erwtensoep meegenomen als lunch gisteren naar mijn werk, maar dat wilde niet echt. Erwtensoep ziet er eigenlijk best vies uit, al is het lekker, en de textuur van de soep wilde er niet echt meer in. :(
    Dus dan lunchen we maar met iets anders. :)

    Ik ben trouwens ook precies 7 weken! Nog 5 daagjes en dan mag ik naar de verloskundige!
     
  12. sweetangell

    sweetangell Actief lid

    Aug 28, 2012
    122
    0
    0
    Juni 2013 Mama's Bevallingslijst

    1.

    DaantjeM - 28 jaar - 2e kindje - ZH

    2.
    Btje -30 jaar - 2e kindje - ZH - BV

    3.
    Luca2504 - 23 jaar - 2e kindje - ZH - FV

    4.

    5.
    shay01 - 26 jaar - 2e kindje - ZH - FV
    Tientje34-34 jaar - 1e kindje - nog geen idee

    6.
    Baibey - .. - .. - ..
    Raket78 - ik word deze maand 34 jaar - Hopelijk thuis - Hopelijk BV
    Caat33 - 33 jaar - 4de kindje - thuis-BV

    7.
    Lappie - 37 jaar - 2e kindje - ZH - ?
    Larissa259 - 22 jaar - 3e kindje - zh - bv
    sweetangell - 28 jaar- 1e kindje- zh - ?

    8.
    Giegeltje1989 - 23 - 1e kindje- denkk ZH - Hoop BV

    9.
    Nummertje 4 - 33 jaar - 4e kindje - thuis - BV

    10.
    Zally - 32 jaar - 4e kindje - thuis - BV
    A1988 - 24 jaar - 1e kindje - thuis - BV

    11.
    Rikki - 25 jaar - 1e kindje - ZH - BV

    12.
    Thalina - 26 jaar - 3de kindje - ZH - BV/FV?
    Eleandra - 27 jaar - 2e kindje - ZH - BV & FV

    13.
    Bolliewollie - 26 jaar - 1e kindje - hopelijk thuis - BV
    Hopefultimes - 32 jaar - 1e kindje -geen flauw idee nog
    LianneB -28 jaar - 2e kindje - ZH -BV

    14.
    Bloem89 - 23jaar - 1e kindje - zh - BV

    15.

    Illegaal.
    27 mei - Gizmobo - 22 jaar - 1e kindje - ZH - FV
    16 juni - Veetje - 28 jaar - 1e kindje - ZH - BV

    (?) Meisje, (?) Jongen, (?) Verrassing

    Vlindertjes Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    Nana86 - 5 wk
    PCOmama - 5,5/6 wk

    Afspraken
    Veetje83 - 18 oktober afspraak MvM
    DaantjeM - 22 oktober 1e echo @ fertiliteitsarts
    Tientje34 - 22 oktober 1e echo VK
    Sweetangell - 22 oktober 1e echo Gyn
    Shay01 - 23 oktober eerste afspraak gyn
    bloem89 - 23 oktober tweede echo
    Raket78 - 23 oktober intake VK, bloedtest + plannen eerste echo
    Hopefultimes - 23 oktober intake VK
    Giegel1989 - 23 oktober intake VK + echo
    Btje - 24 oktober eerste afspraak gyn
    Tientje34 - 24 oktober intake VK incl bloedafname
    Zally- 29 oktober eerste afspraak vk
    nummertje4 - 29 oktober eerste afspraak vk , 30 okt echo
    DaantjeM - 2e echo + intake @ verloskundige
    Larissa259 - 30 oktober intake vk en eerste echo
    Bolliewollie - 30 oktober eerste echo
    Luca2504 - 31 oktober tweede afpraak gyn en echo
    Veetje83 - 1 november eerste afspraak vk en echo
    Lappie - 1 november eerste afspraak vk en echo
    Eleandra - 7 november eerste afspraak vk en echo
    LianneB - 8 november eerste afspraak vk
    Hopefultimes - 12 november 1e termijnechto
    Veetje83 - 20 november 1e controleafspraak
     
  13. sweetangell

    sweetangell Actief lid

    Aug 28, 2012
    122
    0
    0
    zo mezelf ook even toegevoegd aan het lijstje heb a.s maandag eerste afspraak in het ziekenhuis bij de gyneacoloog, voor intake en eerste echo. Ben dan 8 weken zwanger.
    Allemaal spannend het word ons eerste kindje dus is allemaal nieuw en spannend. Als ik de berekeningen moet geloven zou het rond 7 juni geboren worden. We zijn pas sinds juni bezig dus is allemaal erg snel maar we zijn enorm blij dat het wel is gelukt. Wonder boven wonder nog nergen last van als alleen gespannen borsten en af en toe wat lichte krampjes gehad. Begin van de week last gehad van opstipatie, maar ben meer vezels en fruit gaan eten en nu gaat het weer goed gelukkg. Verder lekker aan het genieten en hopen dat we niet misselijk gaan worden.
    Alle dames hier ook gefeliciteerd en hopen dat we volgend jaar met hetzelfde klubje onze trots kunnen delen. :)
     
  14. btje

    btje Actief lid

    Nov 24, 2009
    295
    0
    16
    NULL
    NULL
    @luca: jammer! Maar ik snap het ook wel hoor. Ik heb soms ook van die dagen dat er niet veel uit mijn handen komt. Al houd onze zoon me aardig bezig :D Is jullie dochter dan ondanks dat jij thuis bent naar de gastouder? Zou misschien ook wat schelen als ze thuis was, dan moet je. Maar dan kom je natuurlijk nog niet aan de administratie toe ;)

    @raket: ik ga die "een ding" regel van jouw ook maar gebruiken op de dagen dat ik lui ben, goed idee :D Ik heb vandaag al een cake gebakken, telt dat ook haha.
    Ik kan me wel voorstellen dat je geen erwtensoep hoeft nu. Hmmmm, ook al zo'n goed idee.

    @sweetangell: gefeliciteerd met je zwangerschap en welkom!
     
  15. Caat33

    Caat33 Lid

    Oct 4, 2012
    65
    0
    0
    Flevoland
    @raket! heel goed van je hoor, ik heb juist t tegenover gestelde gunde mezelf vaak geen rust en altijd bezig, dus moest leren om gewoon eens af en toe op de bank te ploffen..:$
    Nu lukt dat aardig maar val dan in slaap, schrok net gelukkig net op tijd wakker om de kinderen uit school te halen haha:$

    @Btje hahaha ja tuurlijk hoort cake bakken er ook bij toch??:$ hahah wel erg lekker yummie krijg meteen trek in cake :D

    @Rikki.. wat een mooie testen weer :D

    @sweetangell gefeliciteerd met je zwangerschap :D erg fijn dat je nog weinig last hebt!:)

    @ tientje, helemaal begrijpenlijk hoor, tot horens ;)

    Hier wat meer misselijk smorgens maar goed te doen en stopt ook weer uurtje daarna, mezelf even getrakteerd op nieuwe winterboots en boys ook nieuwe stevige schoentjes.
    Mijn ex zwager is groente en fruit boer, en ook daar maar even langs gegaan, kreeg ik de hele zak fruit gewoon maar even als cadeautje mee , zo lief, moest goed fruit eten voor de kleine :D

    Zo maar even heel makkelijk doen want ben nog zo duf als een konijn nu ik ff geslapen heb, dus wordt lekker braadkip met doppertjes en krieltjes vanavond, hoe makkelijk is dat hahaha...

    nog 1,5 week en dan weer een echo:D heb de dag erna de intake bij de vk die hebben ook een echopraktijk erbij dus krijg dan een extra :) Ben zo benieuwd hoe het al gegroeid is, en dat terwijl ik al zovaak echo's gehad heb :$
     
  16. Bloem89

    Bloem89 Niet meer actief

  17. rikki

    rikki Bekend lid

    Aug 6, 2012
    739
    27
    18
    voor mij ook een jongen.. al zegt mijn gevoel een meisje! :D hihi!
     
  18. Caat33

    Caat33 Lid

    Oct 4, 2012
    65
    0
    0
    Flevoland
    Voor mij een meisje :D:D hoop ik ook wel stiekem na 2 boys achter elkaar , dan is het eerlijk verdeeld, 2 meiden 2 jongens hahaha
     
  19. rikki

    rikki Bekend lid

    Aug 6, 2012
    739
    27
    18
    Juni 2013 Mama's Bevallingslijst

    1.
    DaantjeM - 28 jaar - 2e kindje - ZH

    2.
    Btje -30 jaar - 2e kindje - ZH - BV

    3.
    Luca2504 - 23 jaar - 2e kindje - ZH - FV

    4.

    5.
    shay01 - 26 jaar - 2e kindje - ZH - FV
    Tientje34-34 jaar - 1e kindje - nog geen idee

    6.
    Baibey - .. - .. - ..
    Raket78 - ik word deze maand 34 jaar - Hopelijk thuis - Hopelijk BV
    Caat33 - 33 jaar - 4de kindje - thuis-BV

    7.
    Lappie - 37 jaar - 2e kindje - ZH - ?
    Larissa259 - 22 jaar - 3e kindje - zh - bv
    sweetangell - 28 jaar- 1e kindje- zh - ?

    8.
    Giegeltje1989 - 23 - 1e kindje- denkk ZH - Hoop BV

    9.
    Nummertje 4 - 33 jaar - 4e kindje - thuis - BV

    10.
    Zally - 32 jaar - 4e kindje - thuis - BV
    A1988 - 24 jaar - 1e kindje - thuis - BV

    11.
    Rikki - 25 jaar - 1e kindje - ZH - BV

    12.
    Thalina - 26 jaar - 3de kindje - ZH - BV/FV?
    Eleandra - 27 jaar - 2e kindje - ZH - BV & FV

    13.
    Bolliewollie - 26 jaar - 1e kindje - hopelijk thuis - BV
    Hopefultimes - 32 jaar - 1e kindje -geen flauw idee nog
    LianneB -28 jaar - 2e kindje - ZH -BV

    14.
    Bloem89 - 23jaar - 1e kindje - zh - BV

    15.

    Illegaal.
    27 mei - Gizmobo - 22 jaar - 1e kindje - ZH - FV
    16 juni - Veetje - 28 jaar - 1e kindje - ZH - BV

    (?) Meisje, (?) Jongen, (?) Verrassing

    Vlindertjes Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    Nana86 - 5 wk
    PCOmama - 5,5/6 wk

    Afspraken
    Veetje83 - 18 oktober afspraak MvM
    DaantjeM - 22 oktober 1e echo @ fertiliteitsarts
    Tientje34 - 22 oktober 1e echo VK
    Sweetangell - 22 oktober 1e echo Gyn
    Shay01 - 23 oktober eerste afspraak gyn
    bloem89 - 23 oktober tweede echo
    Raket78 - 23 oktober intake VK, bloedtest + plannen eerste echo
    Hopefultimes - 23 oktober intake VK
    Giegel1989 - 23 oktober intake VK + echo
    Btje - 24 oktober eerste afspraak gyn
    Tientje34 - 24 oktober intake VK incl bloedafname
    Rikki - 25 oktober 2e echo VK
    Zally- 29 oktober eerste afspraak vk
    nummertje4 - 29 oktober eerste afspraak vk , 30 okt echo
    DaantjeM - 2e echo + intake @ verloskundige
    Larissa259 - 30 oktober intake vk en eerste echo
    Bolliewollie - 30 oktober eerste echo
    Luca2504 - 31 oktober tweede afpraak gyn en echo
    Veetje83 - 1 november eerste afspraak vk en echo
    Lappie - 1 november eerste afspraak vk en echo
    Eleandra - 7 november eerste afspraak vk en echo
    LianneB - 8 november eerste afspraak vk
    Hopefultimes - 12 november 1e termijnechto
    Veetje83 - 20 november 1e controleafspraak
     
  20. Lappie

    Lappie VIP lid

    Aug 27, 2012
    5,599
    1
    0
    Voor mij voorspelt hij een jongen.
    Maar bij mijn eerste zwangerschap voorspelde hij een meisje en dit is toch echt een jongen geworden. :)
     

Share This Page