@ Nora, heb normaal gelukkig ook bijna nooit diarree hoor. Maar wel toen ik weeen had van mijn *dochter. Toen had ik diarree op de po-stoel. En stinken... Ik schaamde me rot toen iemand die emmer mee moest nemen en schoonmaken... Maar daar hebben ze een machine voor gelukkig.
Iewuw nee...... Omg t zal je gebeuren en seks hier ook niet meer hoor. Geen.zin meer aan in deze toestand. Maar als je dat wel doet.. En de vk moet toucheren dan roert zij daar dus ff lekker in.. Hmm.. Ook raar
Hahahaha spettepoep!?? Dat lijkt me een van de genanste dingen om te poepen tijdens bevalling, maarja ze zijn t zeker gewend en kijken volgens mij nergens meer van op! En seks idd met hoogtepunt en sperma! Dus alles erop en eraan! Maar dat staat hier op een laag pitje, merk wel dat ik dan ook meteen harde buiken krijg!
Ah bah t idee idd Maar ja die heeft handschoentjes aan dus ze zal er niet heel erg veel van merken. Omg nu word ik wel misselijk hoor dankje.
'vinden het allebei nix meer... kleine is te voelen en de kleine voelt dat ook... dat is gewoon te raar
Owjee ja dat lijkt me ook heel raar, gelukkig is dat hier niet, dat wij t voelen in ieder geval. Maar ik vind t ook raar idee hoor!
Haha sorry nora!! Ach ze zullen alles wel meegemaakt hebben denk ik hoor!! Maar toch het is zo genant.. Ook voor mn vriend vind ik die er dan bij staat.. Maar ja ik heb hem al gezegd dat het kan gebeuren dus hij weet ervan haha
Meiden met die al een bevalling hebben gehad: nog rare dingen gezegd tijdens de bevalling?? Ik weet alleen nog dat ik echt heel vaak heb gezegd: Dit is niet menselijk, dit is niet menselijk meer! Ik bleef t maar herhalen...... Schaamde me dood erna....
Spetterpoep , sperma , hoogtepunt OMYGOSH ..t gaat me allemaal te snel hier ! Ik hoop in iedergeval niet op spuitpoep tijdens de bevalling.. En seks hier nog wel regelmatig maar merk dat ik daarna zoveel harde buiken krijg. Petrea heeft mijn weeen dans gewerkt ? T schiet al aardig op die pagina's hier..
Hahahahah nora!! Oohh joyce jaa dat kan ook nog. Rare dingen roepen hihi. Ik geen idee zou wel wat voor mij kunnen zijn.
@ Nora, maar ik stop liever ook geen glijmiddel en sinaasappels in mijn neus. Maargoed zal wel niet helpen dan anders hadden ze dat wel ingevoerd. @ Joyce, de gyn zei tijdens het persen dat ik rustig in en uit moest ademen, en toen zei ik heel bot/ boos: dat doe ik toch? En ik had weeen die uitstraalden naar mijn dijen, heel apart. Dus elke keer als er zo'n dijwee kwam, dan moest mijn man hard drukken erop, dat verzachtte de pijn. En 1x had hij niet door dat er weer een dijwee was en pakte ik heel boos zijn handen en zei dat hij moest drukken. Na de bevalling vroeg ik of het normaal was om kontweeen te hebben. (Ik bedoelde dus dijweeen), en de verpleegster lag in een deuk om dat woord.
Owjee Jel dat lijkt me errug vervelend dijweeen! Kan je ni veel aan doen, net als rug en been weeen! Whahahahah suus, nou een lantaarnpaal haalt ie net niet