Wie heeft ook geen eisprong ??

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Pluisjee, 8 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    Lieve meiden ,

    3 oktober was ik bij de gynaecoloog en kreeg ik alle uitslagen. Dit ivm vroeger veel cystes gehad , en nu lange cyclussen.

    En wat blijkt (iets wat ik al verwachtte een beetje maar toch) ik heb geen eisprong.

    Ben nu begonnen aan clomid. Kon gelijk beginnen omdat ik net in me cyclus zat. Begonnen met 50 mg maar mij lijkt dat een beetje weinig?? Anders volgende maand weer veder met 100 mg.

    Ik ben zo bang me moeder heeft er jaren over gedaan mij te krijgen en alles gehad en gedaan en nu blijk ik ook al geen eisprong te hebben.

    Wie van jullie heeft ook geen eisprong of slechte? En welke behandelingen hebben jullie gedaan of doen jullie?
    Bij wie hielp clomid.....?

    Ik heb gewoon een beetje hoop nodig want ben erg geschrokken.

    Dankjewel
     
  2. Susannelilian

    Susannelilian Fanatiek lid

    12 jun 2011
    3.780
    1
    0
    Ik had ook geen cyclus, bleek later door PCOS te komen (helaas icm ondergewicht, is heel zeldzaam) en clomid hielp bij mij helaas niet. Maar na verder onderzoek in een ander ziekenhuis (het eerste ziekenhuis waar ik ook de clomid gebruikte deed maar wat) bleek ik ook een insuline resistentie te hebben en nu ik daarvoor insuline pilletjes slik en een dieet vol heb ik weer een cyclus en ook van mooie lengte en behoorlijk regelmatig. Hopelijk komen ze bij jou ook achter te oorzaak en krijg jij ook weer een mooie cyclus! O ja, 50 mg clomid is standaard om mee te beginnen en veel meiden hebben toch wel last van de clomid en als 50 mg helpt dan is dat echt beter, is toch altijd beter om het met minder hormonen te doen.
     
  3. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    Dankjewel Susannelilian.
    Jeetje rot zeg voor je ik hoop dat je snel zwanger mag raken,
    En bedankt je heb me weer iets wijzer gemaakt. Weet nog zo weinig van dit alles. Dankjewel!!
     
  4. Susannelilian

    Susannelilian Fanatiek lid

    12 jun 2011
    3.780
    1
    0
    Graag gedaan en als je meer wilt weten dan vraag je het maar :). Jij heel veel succes, hoop heel erg dat je niet net als ik na 3,5 jaar nog steeds met lege handen staat!
     
  5. Vlinderr

    Vlinderr Fanatiek lid

    11 mei 2009
    3.739
    2
    0
    Overijssel
    Ik heb van mezelf ook geen eisprong. Ik kreeg eerst clomid, 50, 100 en 150 mg, maar hielp niks.. nog steeds geen eisprong. Daarna overgegaan op IUI en hormoonspuiten en daarmee was het meteen raak.

    Nu voor een tweede gelijk weer begonnen met spuiten, wel twee keer weer een eisprong gehad inmiddels (duurde wel langer dan 14 dagen zoals bij een normale cyclus), maar nog zonder resultaat.
     
  6. Mira30

    Mira30 Lid

    19 mei 2010
    78
    0
    0
    NULL
    NULL
    hallo

    Ook ik heb geen eisprong en ga vrijdag 12 oktober naar de gynaecoloog Wij gaan voor onze tweede.
     
  7. sarah1989

    sarah1989 Fanatiek lid

    26 aug 2012
    1.090
    8
    38
    Vrouw
    Arbeider
    belgie
    Hier ook eentje zonder eisprong:p
    ik Begrijp Je ook meteen,omdat dit ook mijn eerste keer is dat ik ervoor sta, ook ik zit nu aan dag 3 met het innemen van clomid' maandag voormiddag word er dan een folikelmeting gedaan & dan zou ik normaal pregnyl inspuiting krijgen, kben ook heel zenuwachtig wat het gaat doen
    manlief heeft super zaad' dus de oorzaak ligt bij mij,
    hoe dat komt geen idee maar heb zo al wat een vermoeden
    ik rook & ben kheb overgewicht maar we zullen wel zien wat de tijd brengt en helaas ben ik al 3jaar ook aan het wachten op dat ene kleine positieve testje!! Maar goed, Khou vol' want opgeven daar bereik je ook niet mee hé;) Kzou zeggen lieve meid , Volhouden

    p.s ik dacht dat ik geen bijwerkingen had van de clomid
    nu al 2dagen hevige hitte aanvallen in men gezicht & enorm veel last van krampen & steken aan beide zijden!


    Succ6 ik Duim Voor jou & voor iedereen!!

    dikke zoen.Sarah!
     
  8. sunshineS1976

    sunshineS1976 Niet meer actief

    Hoi!
    Hier ook iemand met geen eisprong!
    Natuurlijk is het slikken en absoluut niet leuk dat er medisch ingrijpen nodig is en het niet spontaan kan, maar het is niet het einde van de wereld. Er is zoveel mogelijk!
    Ik ook begonnen met Clomid 50, daarna 100, maar dat deed niets. 150 mg hoefde ik niet eens te proberen omdat ook de gyn dacht dat dit niets bij mij zou doen.
    Mocht meteen hormonen gaan spuiten. Na lang spuiten eerste ronde een eitje, maar niet zwanger. Tweede ronde 3 eitjes en 1tje is blijven plakken :D

    Heel veel succes de komende tijd meiden, duim voor mooie positieve testen voor allemaal!
     
  9. sarah1989

    sarah1989 Fanatiek lid

    26 aug 2012
    1.090
    8
    38
    Vrouw
    Arbeider
    belgie

    oohhhhh Proficiat!!!! Ik krijg alltijd kriebelgevoelens zoals vlinders in me buik als ik deze verhalen lees, gwn de manier dat jij ons de kop op geeft!:p Wij geven niet op & ooit zullen we ook die posi test kunnen type haha :p
     
  10. muntje

    muntje Bekend lid

    2 aug 2012
    883
    0
    16
    hoi meiden!


    ik vermoed dat ik ook geen eisprong heb, heb deze maand voor het eerst een hele maand ovulatie testen gebruikt, en komt niets uit.
    raden jullie mij aan om nu gelijk naar de ha te gaan of nog even afwachten? wil namelijk niet als zo'n zeurmens overkomen bij de ha. (ben er pas ook al geweest ivm primolut, geen menstruatie.)
    heb mijn menstruatie om de 18 dagen tot nu toe.

    Groetjes Muntje

    TS ik hoop dat je snel succes heb!
     

Deel Deze Pagina